Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

Ni ja nisam uspeo da kupim niti preuszmem ni jednu xbox 360 igru. Ni preko vpn-a, ni na kompu, konzoli, nista.

Najbolje je preko X360 konzole da se kupi ako imate neku rezervnu.

A ne mogu ni da je nađem na Kupujem Prodajem… :frowning:

Probaj preko Xbox one. Možda tako uspeš…

Da ti ne pricam koliko sam se ja namucio za Silent Hill do pre neki dan, da bi je nasao na disku. :slight_smile: Jedan od razloga sto sam uzeo xbox one je bio i taj BC, da bi na kraju izbacio gresku kako ne mozes ni da je kupis karticom, niti vaucerom, niti da je skines ako je free uz gold ili sl. Glupost teska od strane Microsofta.

1 Like

Možeš, samo za neke naslove moraš koristiti VPN, jer su neke igre region lock…

Ja probao, probao i drugar ali ne uspeva nam nikako. Poskidao neke vpn programe ali nista se ne desava, kao da nemam program uopste. Sve smo probali.

1 Like

Ja počeo da smaram ljude preko KP-a, možda neko ima a da nije oglasio. HOĆU IGRUUUUUUUUU!!!

Probaj razmenu igara, možda tamo neko ima…

2 Likes

@loodacha

http://www.play-asia.com/castlevania-lords-of-shadow/13/703fe6?ref=sa_alks&affiliate_id=1827027&utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop

1 Like

Ceo forum stao na noge da mi nabavi Castlevania-ju :heart: :heart: :heart:

@Akiris Reci mi, jel mi pouzdanije preko ovog sajta da idem, ili preko eBay-a, pošto sam našao i očijukam par ponuda preko eBay-a? Ako si uzimao preko ovog Play-Asia sajta samo mi javi, da se ne cimam sa drugim opcijama.

nisam ali znam da uzima redovno @Argo_Kindu ako se dobro secam.

Pa ako jos uvek svrati na forum nek kaze svoje misljenje ali znam da su korektni

1 Like

Slobodno poruci sa PlayAsia,salju u srbiju

Evo ovde imas igru za Xbox 360, lik iz Zrenjanina. Samo proveri da li jos uvek ima na stanju.

1 Like

Ja Sam isto našao tog lika, ali se lik ne javlja u opšte…
Upravo mi se lik javio :grin:

Kupljeno, tako da možeš da odahneš…

3 Likes

Odlično

Jeste dzaba ali dzaba kad nema kod nas :frowning:

U CH je još povoljnije od toga al džaba što neko iznad kaže.

U sto je dobra ponuda. Idem u CH pocetkom januara, valjda ce biti nesto :smiley: