Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

ja kontao da ce biti najjeftiniji kad ono 250$

1 Like

Pa i obican S je navodno 300$ ali ne znam da ga iko prodaje po toj ceni.

Znači da će na akcijama i tokom praznika ići na $150 ili manje.

Kako lepu jamu ce sebi iskopati MS sa ovim spajanjem pretplata i dizanjem cene, 80% sam siguran da ce izgubiti mnogo korisnika ovim potezom.

Ja mislim da MS sa ovom konzolom ne misli postići ništa. Ona dolazi na kraju ciklusa, ne donosi ništa novo, Microsoftu služi samo kao probni balon za narednu generaciju, u smislu kako će igrači reagovati na izbacivanje drivea i kompletnu selidbu na cloud.

Razvoj ih nije koštao ništa, nešto će se i prodati zbog cijene, ovakav postupak ne može im naškoditi ni u kom slučaju.

4 Likes

Vreme ce pokazati kao i za always online, stim sto je ovo daleko ozbiljnine nego to.

Ma kupovace ljudi jer cene u maloprodaji nece biti takva, na njihovom sajtu je uvek najvece iz nekog razloga.

DVD drajv ne igra nikakvu ulogu u odluci nekoga da li će da kupi konzolu ili ne.

Bogami ima. Imam ekipu sa kojom igram girse i ja sam jedini koji je koristio drajv od kada sam kupio konzolu. I svi su u fazonu da će sledeću generaciju bez drajva kupovati…

1 Like

I ja koristim drive, zgodno mi je sto lako nekom mogu pozajmiti igru ili preprodati. Mislim da sam barem 10 igara odigrao sa diska na One.

1 Like

Meni je ok drive jer imam neke xbox 360 igre na disku koje igram na One.

Ja iskreno sam koristio drajv samo za gta 5, koji sam uzeo od druga da pređem 5. Put, jer mi bilo dosadno… Ali ću i sledeću generaciju uzeti sa drajvom, jer nikad se ne zna kada će zatrebati…

ja vec dve godine imam xbox one day one edition bez drakva, radi odlicno :grin:
p.s. nece da uvuce disk do kraja :joy:

2 Likes

Evo kod za 15 dana trial Live Gold pretplate ako nekom treba. Ako neko iskoristi kod samo neka javi da znaju ostali. :slight_smile:

XBHNX-4FCF7-628QM-7MJ8G-VCDH4

5 Likes

Nije direktno vezano za Xbox ali dobra vremena za Microsoft:

A ni milion nisu dali za Notr Dam. A mi jesmo. :smiley:

11 Likes

Nama se moze.
Imamo najmanje plate u Evropi, decu lecimo sms porukama, zatrovani smo raznoraznim s*****a, izumiremo kao nacija, svi nam odose preko.

Taj milion nam sigurno ne bi pomogao, a svakako je jedan lep i simbolican gest Francuskom narodu koji nas je bombardovao :neutral_face:

7 Likes

Kad smo dali Klingtonu dva milEona, može i za Notr Dam milionće.