Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

Ovo je fake Nintendo tviter nalog…

:kupuje Elite v2 kotroler:

5 Likes

Pa dobro, to su rekli još prošle godine…

2 Likes

Lepo je videti potvrdu. Još lepše što novu generaciju ne započinjemo sa gomilom novih dodataka, nego koristimo ono što već imamo.

1 Like

Znaci, radice i igre i periferije. Wow.

4 Likes

i to se zna vec 2 godine bar :smiley:

Da, kada su najavili Project Scorpio, rekli su da će sve igre i periferije koje rade na XB1, raditi i na budućim generacijama. Ali to je uvek nekako u drugom planu bilo, sada kada se sve više govori i najavljuje nexgen, ovaj info će biti sve relevantniji.

Ljudi gde uzimate gift card-ove? Treba mi 5$ card.

Trenutno nema na amazonu ni jedan gift plus sto je najmanji 10$.

Ovde pogledaj, ima od $1:

Mada retko radi ako si van USA, ali možeš probati…

:smile::smile: Pa zato sto ne mogu da kupim ni paypal-om ni karticom nista na storu, hteo sam da uzmem gift card ali na walmart-u ne prolazi, na newegg-u ne mogu kartice van US (probao pa mi cancelovali order) i jedina varijanta ostaje G2A a tamo mi se bas ne uzima.

1 Like

A post was split to a new topic: Every Xbox One Controller Ever Made

Ne rade neki osnovni servisi na XO

https://support.xbox.com/en-US/xbox-live-status

Planiram da uzmem xbox one, odlicna ponuda 110 eura, ali me malo odvratilo od kupovine to da se ne mogu uzimat igre za 360 sa prekrasnog balkana ? Nema neki fol ?

Nažalost tako je ali za free, Games with Gold i Game Pass igre to ne važi, instaliraš ih normalno. Ako imaš disk sa 360 igrom i staviš ga u Xbox One, moći ćeš da je igraš preko BC programa (ukoliko je igra podržana).

hvala na informacijama, a skido sam davno na 360 neke igre koje su bile tada dio golda, mada sumnjam da bi to moglo na one jer mi nisu prikazane na akauntu


1 Like

@SlobeX kakvog je mirisa, valja li ? :slight_smile:

Imam problem sa wireless adapterom ova verzija (manji adapter)

Ne mogu da povezem xbox one dzoj sa pc. Kada uradim sync na adapteru i na dzoj samo blinkaju nece da se povezu. Adapter blinka pa se ugasi nakon par sekundi.
Pokusao sam sa dosta solucija preko neta i yt ali jednostavno nista ne radi. Ni update ni delete drivera, reboot pc. Ne znam sta vise da mu radim.

Probao sam ga na laptopu i povezao ga je u sekundi.
Medjutim na pc kad obrisem drivere i sve i uredjaj kada ga metnem opet kao da se vrati na staro. Kako da ga obrisem kao da nikad nije bio ni istaliran. Ne znam sta da uradim vise.

Reset windows /keep files. Ako imas desetku. Cca 20 min posla

1 Like