Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

U teoriji bi trebalo da radi ali koliko se secam za elit gamepad to ne radi vec moras da kupis orginalni bluetooth dongle. Pogledaj po YT jel nekome sljaka preko BT obican XB gamepad.

3 Likes
1 Like

Ovo bi bio The Dream, ali samo ako je local play sa pc arhitekturom. Streaming bi bio za poprilicno malo trziste.

Generalno velike kompanije stavljaju bezbroj patenata, ali rijetko koji iskoriste.

1 Like

A lebtejebo, meni od svega upada u oči kako lik nosi zimsku kapu i ima majicu kratkih rukava…

3 Likes

Oprao kosu malopre.

1 Like

wiger klasican :smiley:
Ili je mozda celav kao Haris Dzinovic :smiley:

Ljudi imam jedno kratko pitanje da ne otvaram temu dzabe. Da li je potreban live gold za igranje nfs 2015 ili nfs rivals. Svakako cu sada obnoviti live ali me zanima ova informacija.

Mislim da samo moraš biti online.Gold nije obavezan

1 Like

Hvala druze

Prelepa konzola, ali stvarno ne znam isplati li se ovog trena kupovati X kada je nova generacija pred vratima.

Nova ce tek u decembru 2020/januaru 2021 kod nas. Prodas za 150 stari X, kupis novi za 400. Znaci jeste skupo, uzimajuci u obzir i trosak za novi X sada, ali i nije jer za nekih 650e imaces kontinuitet narednih 5-6 godina i podeljeno na godine ne ispada strasno… Generalno gledano trosak za hardver je mnogo manji u odnosu na neke druge zivotne troskove ili za softver.

ja upravo danas porucio x :grin:

6 Likes

Nikad nije loše vrijeme za kupovinu,gamepass ultimate,ea acess tako da si za malo para miran što se tiče igara.

1 Like

Problem EA Accessa je sto Fifa i BF nisu od starta ukljuceni. Fifa mi pogotovu nije jasna, mogla bi da popularizuje servis a ionako su im glavni prihodi od mikrostransakcija.

Ne bih bas rekao da je miran, vise se gamepass dopunjava sa razmenom, bar u mom slucaju. Mozda je dovoljno za casual gamere.

Nego, sta bi sa DMC5, jos nista? Bas slaba ponuda za avgust…

Imaš po 10 sati novih igara dok ih potpuno ne ubace u servis.Uglavnom brzo dodaju tipa posle par mjeseci bar je tako bilo na nfs.Kažem da nikad nije bilo jeftinije igrati legalno igre i tolika ponuda

Ma naravno, ali je pitanje da li je to dovoljno, dosta relativno. 10h trial je bezveze. Sezonske igre imaju najvise smisla prvih par meseci, posle vec mogu da se nadju na rasprodajama za 19$. Anthem je puko a jos ga nema u pretplati, govori o tome da je iz nekog razloga EA deprioritizovao dalji razvoj pretplate, jer sigurno nemaju velike planove za Anthem.

Sigurno čuvaju za Inside Xbox koji se emituje uživo dan pred gamescom

1 Like

Info od insajdera, nadam se da ćemo uskoro saznati ko je u pitanju

1 Like

Well fuck me, ovo je sjajno. Klot pecurke na Nintendo Switch su posebna vrsta uzasnog, ali moralo je tako zato sto je u pitanju konzola koja mora biti prenosna.