Xbox Series S|X tema

5 Likes
1 Like
1 Like
1 Like

Planirao sam kupiti divinity original sin, ali je 40 funti i nije bio na akciji od 2019-te. Bundle jedinice i dvojke je 50 funti i nikad nije bio na akciji. Na argentini je taj bundle na punoj cijeni niti 7 funti. Ako ima neki “argentinac” koji bi mi to mogao uzeti kao gift bio bih zahvalan. Naravno, prethodno uplacujem sredstva (pretpostavljam da se da izvesti preko paypala, ili na racun). Ako ne, jbg, pokusao sam😁

Taman da probam Hunt.

1 Like

@Pobro44 Ako mene pitas Divinity 1 je toliko losiji od dvojke da ga prakticno ne vredi ni probati. Mislim, dobra je igra za svoje vreme, mada malcice mozda neozbiljna.

Mnogo su naucili i rasirili krila s dvojkom, koja je u svakom pogledu fantasticna igretina.

E hvala, snasao sam se i kupio source edition (1+2) za 25 dolara na ebayu od argentinskog preprodavača. Ako je dvojka toliko bolja jedva cekam je probati, jer je meni i prijatelju u co opu i jedinica bila super tih nekoliko sati sto smo lokalno odigrali :+1:

Inace razumijem sto hoćeš reći, da je igram sam ne bi mi bila ni upola toliko zanimljiva.

1 Like

Pisao sam o tome ranije, Divinity 2 ima odlicno resen couch co-op, verovatno najfleksibilniji da sam probao. Sve moze, od toga da ste zajedno na istom ekranu, do toga da svako ide svojim putem i resava odvojene kvestove na odvojenim stranama mape.

7 Likes

image

7 Likes

Zauvek u našim srcima :heart:

2 Likes

tenor

6 Likes

Aa ne nemoj da se sada sveti Phil izvači i on je bio deo te priče setimo se samo, ah good old days :smiling_face_with_three_hearts:

Bitno je da je danas on na čelu. Na njegovoj ranijoj poziciji ideš za onim kako ovi iznad tebe zacrtaju, sviđalo ti se ili ne.

3 Likes
1 Like
1 Like

Postavio sam već juče u Battlefield temu. :slightly_smiling_face: Ali nije ni bitno, priča je da neki BIG 3rd party FPS, što izlazi na jesen, dolazi day one u Game Pass. Tako da može biti neka druga igra. Doduše jedan leaker je aludirao na to da se ipak veovatno radi o BG.

2 Likes

Izvinjavam se, nisam video stvarno. Svakako meni je cool da MS radi ove stvari zbog svoje baze postojećih i novih igrača koji se odlučuju za Xbox. Te stvari moraju da imaju negativan uticaj kada se radi o PS. Ako su ljudi flipnuli kada je MLB u pitanju, šta će se desiti ako krenu još neki jači AAA naslovi da odlaze kod MS na D1. Možemo samo da profitiramo iz svega ovoga.

2 Likes