Xbox Series S|X tema

Da, kao što su rekli u podcastu, ima previše smisla i znakova da BF6 bude day one u Game Passu.

Kod mene pre neki dao bio ortak koji je kupio ps4 pro, a pre toga se savetovao kod mene sta da uzme. Naravno savetovao sam ga da uzme xbox, znam odprilike kakve igre bi mu se svidele i da ps ekskluzive i nisu nesto bez cega ne moze da zivi, ali pre svega zbog game passa.

Lik je kupio i now i ps plus, dosao kod mene, lista game pass i kaze, brate pa sto mi nisi rekao xbox da uzmem vidi sta sve ima na game passu.

Marc Maron What GIF by NETFLIX

10 Likes

Nadam se da si ga savetovao u “pisanoj formi” zbog dokaza :grin:

1 Like

I onda kazu, zasto Playstation ima vise korisnika. Pa kako da nema kada nisi lepo objasnio coveku? :smiley:

1 Like

PlayStation brend je prejak, u nekim regionima sinonim za gejming. Prosto Sony ne mora ništa da uradi i dalje će biti dobri.

3 Likes

Samo zato sto nema da se kupi xbox. Evo da je bio xbox na stanju pre 2nedelje ja bih uzeo xbox a ne PS.
Ali samo polako, PS jeste sinonim za igranje ali nece biti zauvek. To se menja upravo sada.
Bila je Nokia sinonim za telefon. Vise je se niko i ne seca.

Ovde isto, za konzolu kažu “playstation”.

1 Like

Pa u vecem delu sveta je Ps broj 1 i to je zapravo tako. Do kada, videcemo. Samo zdrav razum i shvatanje da su obe konzole top i to je to.

Samo polako, mislim oko poredjenja. Da ti je neko.to rekao 2010 pitao bih te. Pa eto, ode Nokia.
Sve ode. Sony bio pojam za TV, 2000 kupio drugar neko Samsung CRT to je bilo kao da sada kupis VOX. A gledaj sada.

E jeste, kad vidis kod nekog Samsung crt tv a ne Sony, Panasonic, Toshiba kao da je kupio govno a ne tv xD.

1 Like

Ja mnogim ljudima kazem “evo igram soni”, jer mi se ne objasnjava sta je Xbox.

“Soni” je kod nas za mnoge jedina konzola koja postoji.

1 Like

Mozes uvek da kazes da igras Xbox, a kada pitaju sta ti je to brate - to je ono isto kao Sony :smiley:

Tako kazem kad imam volje da objasnjavam sta je Xbox :slight_smile:

Da li je realno da ni mladje generacije ne znaju sta je Xbox? To mi deluje nekako za ne poverovati. Znam da je to tako bilo mozda ranije, period 360, ali u danasnje vreme… Ja licno ne znam nikoga toliko ne informisanog. Verujem da ih ima, ali mislim da su manjina… :man_shrugging:

1 Like

Znaju klinci za Xbox ali prva pomisao je ma to je sranje. Soni je soni. Cuo sam par klinaca i hteo sam da placem. :joy:

Mojim prijateljima je bilo čudo da ima PES na Xboxu, a kamoli nešto drugo. :joy:

Mi kad smo studirali prije 20 godina kad bi išli igrati PES govorili smo idemo na plejku u igraonicu.

Dvadeset godina posle ništa se nije promijenilo u mentalnom sklopu, i dalje je plejka sinonim za gaming.

Na zalost… Klinci najvise cepaju igre na mobilnom i PC-u.

Pronađite uljeza :grin:

7 Likes

Vidim ih više :rofl:

1 Like