Xbox Series S|X tema

Da tek sad videh. Hvala.

Da, na PS5 i PS4 ti treba. Možda mala stvar , ali ako korisnik ne mora da brine gde su mu saveovi i da može da ih koristi na bilo kojoj platformi gde je ulogovan sa svojim nalogom je super.

1 Like

Ovo jeste prednost xbox-a. Ne moram da razmisljam da cu nesto izgubiti i tome slicno. Pritom, ja ne igram mnogo igara, ali ko ima dosta njemu jos vise znaci.

Da, pri tome su unlimited saves, i po broju igara i po veličini fajlova.

Da se upišem i ja. Prodao One X a jurim SX duze vreme. Konacno uspeo.

22 Likes

Kako, gde, koliko?! :thinking:

Malo više od prodajne cene u radnjama ali u granicama normale. Ištvan.

Problem je sto nece da stane tamo gde je bio One X, a ne bih da obaram Sony, pa neka ih ovako da imaju vazduha.

6 Likes

Prilicno povoljno, onda!

Koliko je to u evrima prilično povoljno 650 600 550

Ne znam koliko je povoljno, ali 640€ je ispala. Racunam tih 90tak€ i nije tako puno i uzeo. Imam dosta igara na nalogu pa bolje da ih obrnem na novoj generaciji. Ionako nesto puno ne igram, al to sto igram da bude kako treba :grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Like

A kod nas imaš već mjesec dana po te pare.Srećno i da se naigraš :wink:

Hvala. Upisao se ja u svim mogucim radnjama kod nas ali niko nije zvao i nema nigde tako da, neka ide život. Tih 90€ su jedno vece u kafani a kafane zatvorene i eto :joy:

3 Likes

Kad si je naručio od njega? Ja sam ga pre nedelju dana pitao, reče mi da nema. Jel to dobijao nove količine? Ili si još ranije naručio?

Pitao sam njega pre neko vreme, nije ih bilo, ali nisam nista rezervisao. Onda mi javio da ima jedna i rekoh salji je :grin:

1 Like

Da, da jasno. Pretpostavio sam da ih i dalje slabo ima i on. Imao si sreće da je uletela jedna ta, u zdravlju te služila :smiley:

1 Like

Hvala, pa nadam se da ce uskoro biti konzola za sve koji cekaju.

1 Like

Ima konzola ali neću da platim u ovom trenutku ovu cijenu.Da je bilo u novembru ova priča onda da ali sada posle 4 5 mjeseci nevidim smisao

3 Likes

Dajte predlog za neki jeftiniji eksterni HDD za Series S. Ne bih da bacam previse para cisto da ga popunim jer ovako nemam dovoljno.

Ovako nesto?

https://www.emmi.rs/monitori-periferije-stampaci-konzole/eksterne-memorije/hdd-eksterni/stjl1000400.html

Dok je na akciji

Sa 6490 na 4990 RSD

Od toga jeftinije neces naci to je sigurno.