Xbox Series S|X tema

Možeš i da se uloguješ na bing na telefonu ili desktopu za te stvari. Možda bih to radio da mi je dostupno…

1 Like

Pa da. Imas poene inza desktop i za mobile pretragu. Sony ima neki kaoooo slican reward sistem koji funkcionise kod kupovine. Doduse dzaba nama US nalog kad registruje samo US kartice.

2 Likes

Gamepass mene kosta nesto manje od 4$ mesecno :joy:

2 Likes

Forza Horizon 5 - Mexico
Starfield
Halo Infinite

Ovo dobijamo na jesen, premijere na E3.
Zatim tu je novi super ambiciozni IP koji se iz nekog razloga vezuje za tajfun. I za kraj Elden Ring, pitanje je da li ćemo dobiti samo gejmplej ili i neki konkretan info za izlazak igre.

10 Likes

Mene taj znak podsetio na dreamcast, ne znam za vas :grinning_face_with_smiling_eyes:

Ovo je u stvari leak, ali Jez do sada nije omanuo, tako da je ovo 100%. Još malo jače od mesec dana…

1 Like

Samo neka izađe već godinama ga čekamo :blush:

Samo da iz forze horizon izbace one debilne avatare i cosmetics za njih. Ono je očaj živi, u igri sa automobilima na onim Reward Spin-ovima dobijam suknjice, cipelice i šeširiće umesto da su veće šanse da dobijem neki automobil. Idiotizam lvl 1000.

1 Like

Ono kada dobiješ roze suknjicu, ispod 200.000 a iznad Ferrari 488 :grin:

3 Likes

Bukvalno :joy: Od 10 Super Spinova, na 8 dobijem patikice, sirenice za kola, dance animacije, suknjice, helankice i 5000 CR i jedan common automobil na preostala dva. :joy:

2 Likes

Zavrtim onaj neki zlatni spin i dobijem tri para japanki :neutral_face:

2 Likes

A post was split to a new topic: Glasina: Xbox i IOI (Hitman) rade na novoj ekskluzivnoj igri | Project Dragon

3 Likes

Ako nekome treba konzola u Pakistanu imaju zalihe :joy:

1 Like
1 Like

Da se osvrnem na Series X joy. Nakon jednog duzeg vremena igranja primetio sam da je joy dosta bolji od One X-ovog. Na prvi pogled maltene identicni ali za igranje je mnogo mnogo bolji. Misljenja sam da je dosta izmena ispod haube na ovo uticalo.

Samo, ne mogu da ne priznam da je Sony ove godine pobedio sa DualSense-om. Mnogo je bolji za igranje i nekako izrada ozbiljnije deluje u celoj ovoj prici.

S obzirom da imam obe nextgen konzole moj utisak je da Sony vise tezi mladjoj publici dok je Series X rezervisan za ozbiljnije i starije igrace koje zele performanse na maksimumu.

To je samo moje misljenje, ali vidim da je van foruma u realnom zivotu tesko nekome objasniti sta je Xbox a sta Sony.

6 Likes

Ja, recimo, nisam stekao takav utisak. Meni PS5 služi za Sonijeve igre, plus NBA, NHL i MLB, a XSX za GamePass.

Složio bih se za džojped. DualSense deluje daleko bolje od XSX kontrolera. S druge strane, XSX deluje kao bolja konzola. Dosta je tiši, i imam utisak da je brži.