XboxRepublika zvanični Shop - prodaja konzola i prateće opreme

Samsung serije 6400 može da parira LG seriji 650, dok Samsung serije 6500 može da parira LG seriji 670/671.
E sad, LG serije 671 košta kao Samsung 6400.
Nema dalje…

Evo, zadnjih pola sata - sat, sam korigovao cene i ubacio neke nove modele televizora koji su nam stigli ovih dana. Ima stvarno DOBRIH cena i finih dijagonala:
http://www.xboxrepublika.com/product-category/televizori/

Polovne konzole ps3 sa rogerom su slim varijante?

Tako je, ali ih trenutno nemamo na stanju. Valjda će stići u toku vikenda…

U proseku na 10 PS4 dođu 2 Xbox One .

Skrati razlomak. :wink:

5:1 :emoticon-0111-blush :smiley:

OK znaci PS4 drzi prodaju ,e sad jedno pitanje da se nadovezem i ja , Dali je probijena da kazmeo zastita, dali ima neki vid cippvanja ovih ddve konzola.

Uh… Porazavajuca informacija…
No necu da dozvolim da me pokoleba ova informacija, ostajem pri prvobitnom :smiley:

Sent from my iPhone using Tapatalk

[QUOTE=Dexter995;235388]Uh… Porazavajuca informacija…
No necu da dozvolim da me pokoleba ova informacija, ostajem pri prvobitnom :smiley:

Naravno,najviše se proda toyoti na svijetu a ja vozim alfu

Pa ne znam… Na zalost nisam jos uvek imao dodira ni sa jednom od current gen konzola do sada… Mada bih trebao da probam obe pre nego sto bilo sta kupim, ali ljudi u mom okruzenju sve sto imaju je 360-ka…
Jedino sto sam probao je gamepad od XOne i svideo mi se… Doduse malko poboljsana verzija od X360, ali sto i menjati nesto sto je ionako odlicno…
Jednostavno, imao sam i PS3 i 360, i vise mi sve svideo 360, tako da eto mozda i zbog toga zelim XOne…

Ja sam igrao i na ps4 i xone i više mi odgovaraju igre na xone a što se tiče zastupljenosti ovdje je ps dominantan

E tacno sam znao da ce i ovde da pocnete da serete… I kao po obicaju sledi nekoliko stranica prepucavanja :smiley:

hahahahah ovo je argumentovana rasprava :wink:

[QUOTE=Zoo Park KOKI;235387 Da li je probijena da kazemo zastita, da li ima neki vid cipvanja ovih dve konzola.[/QUOTE]
Na tom polju se još uvek ništa ne zna.

Znaci ne prodajem jos moju 360 kicu :smiley:

Neso, jel ima jos wii U FIT bundla? I kojih sada igara imate za Wii U?

Taj bundle više nemamo , a evo šta je od igara u ponudi:
http://www.xboxrepublika.com/product/wiiu-igre/

Narucujem Pikmina 3, saljem mail…

Ninja, da li se uz bundle ps4+ jedna igra dobija i ps+ na jedan mesec?