XboxRepublika zvanični Shop - prodaja konzola i prateće opreme

Koliko ja znam - NE!

Bude ps+ 15 dana ako si nov korisnik

Послато са XT910 уз помоћ Тапатока

Da li imate bubnjeve za guitar hero? Nigde ne mogu da ih nadjem kod nas…

Na žalost, nećeš ih naći ni u XBR Shop-u!

Pitanje, moj teca zeli da kupi Xbox 360 LT 3.0, e sad, ne zna bas da koristi internet a kamoli forume, moze li nekako nekog da kontaktira za porudzbinu a da ja ne budem “osoba izmedju”?

Da li imate original Microsoft Xbox 360 zicane dzojstike? Kupio bih dzojstik na kome iznad ulaza kabla stoji ugravirano “Microsoft”…

Meni nije jasno sto ove nove konzole i dalje drze ovako jaku cenu, jer fazon i da se isprsis za nju za igre bubreg moras da prodas.

Gledao sam na oglasima po Becu, moze svasta da se nadje polovno, i nikada mi nece biti jasna ova fora sa jednim dzojstikom

Kako bre jaka cena? Prošla generacija nije ovako brzo opala po pitanju cene. Zatim, konzole su popularnije nego ikad, normalno da će držati određenu cenu, osnovna ekonomika. A za igre, malo pročitaj po forumima, nije tako strašno, u odnosu na pre.

Sent from my SM-G313HN using Tapatalk

Igrao sam na PS4 samo NBA i ja sam odusevljen, sa ekonomskog pogleda mnogo mi je bilo lakse da kupim predhodnu konzolu sve je nekako bilo lakse. Nekako sada ponuda i polovnih konzola je nikakva. Sto se igara tice sve je to lepo ali koliko mojih drugara sada ima PS4, njih dvojca i to obojca su pukli kintu za igre preko.

Nikada necu razumeti kako u USA moze da se uzme tako jeftino konzola, a kod nas drzi mnogo jacu cenu. I jos nesto sve ove polovne konzole sto valjaju po drugim sajtovima dolaze iz UK

Share čoveče, share. Pogledaj po internetu šta je game sharing, a za cenu konzola, ili se stisni i kupi, ili čekaj novembar - decembar, kada obično budu na nekoj akciji, ali ne preterano velikoj. Polovne nećeš naći ovde, a i ako ih nađeš, neće to biti neka preterana ušteda u odnosu na novu. Cena je ovde veća zbog više ekonomskih faktora, i to je što je. Ali, ovo nije tema za to, ako imaš neko konkretno pitanje ili dilemu oko ponuđenih artikala, pitaj, ali nemoj više offtopic.

Sent from my SM-G313HN using Tapatalk

Stigla li je roba? :slight_smile:

Stigao nam je jedan novi Kinect senzor (90€ i godinu dana garancije) i jedan polovan Kinect senzor (60€ i 6 meseci garancije).

Nešto konzola je stiglo, a nešto ipak popodne. Sve u svemu, kada kompletiram stanje, postaviću šta je sve stiglo…

Ok, hvala… culi smo se preko maila, narucio sam ovaj polovan kinect.

Čekam sa nestrpljenjem neki novi bundle :slight_smile:

Послато са XT910 уз помоћ Тапатока

Au bre, pa secam se kada je PS3 bio oko 700€ kod nas. Tada je bio luksuz da imas tako nesto, sony je pokusavao svasta sa fat verzijom sto se tice pustanja ps2 igara i svega i svacega a da ne spominjemo da su uveli blu-ray koji je tada bio nova i donekle skuplja tehnologija.

Jeste skuplje kod nas nego u US-u, ali da li si mozda slucajno bacio pogled u onim nasim IT lancima sto prodaju ps4 za nekih 55+ hiljada sa istim paketom ( jedan dzojped i godina garancije ). Nije da je skupo nego DERU. Ninja ne znam kako uspevas da zaradis i dinara na ovome sto radis, ali hvala ti. Ucinio si makar ovoj manjoj grupi da imaju kakav takav pristojan odnos cena-kvalitet.

Otisao sam u offtopic ali generalno govoreci, tesko da ces naci negde jeftinije da uzmes konzole ako ti sam ne odes preko granice.

Realno, konzolni gaming nije bio nikada jeftiniji… Ne znam kako iko moze da se zali za cenu ovih konzola… Ali dzabe, kada je kod nas narod dokon, i uvek misle da je isplativo i totalno prihvatljivo dati za neki pc 500-600e, nego tipa 400e za ps4 ili xone… Ali sta ces…

Dobro, razumem nema svako novce da odma iskesira 400-500 eura + igre. I jos ako nemas pristojan TV. Nije strasno se strpiti i skrpiti novce.

Nikada nije kasno ili strasno da se vratis na stariju generaciju ili cak da udjes u retro gaming. Definitivno se slazem da ova nova generacija konzola nije preterano skupa, cena je opala skoro stotinak eura vec, posoji mogucnost share-a. Jedino sto se placa mesecno za online servise ali opet.

Mislim kada se pogleda i u eri kertridza, igre su kostale po 60-80$ po igri, a trajale su od 10 minuta do 3 sata mozda.

Ok narode. Ove nedelje i nismo baš imali sreće sa nabavkom.
Izdvojio bih nekoliko stvari:
[SIZE=5]LG Magic Remote AN-MR 500
PlayStation 4
LG 42LB5610
LG 42LB671 (verovatno najbolja cena u Srbiji)

[SIZE=3]Xbox One Bundle paketi, kao i PS4 Bundle paketi tek krajem nedelje.[/SIZE]
[/SIZE]

Ja se izvinjavam ako je ovo glupo pitanje, ali nisam mogao da pronadjem informaciju o garanciji na ova dva uredjaja, pa bih zeleo da pitam koliko dugo traje?

http://www.xboxrepublika.com/product/lg-49lb550v/
http://www.xboxrepublika.com/product/lg-g3-16gb/

Takodje, da li cete dobijati LG G3 od 32 gb-a uskoro, da ne zurim sa nabavkom ovog od 16? Hvala unapred! :slight_smile:

Garancija na SVE televizore je dve godine, a možemo doneti LG G3 (D855) 32gb white po ceni od oko 375 - 380€[TABLE=“width: 458”]

[/TABLE]
Garancija na telefone je godinu dana na sistem i mesec dana na aparat.