XboxRepublika zvanični Shop - prodaja konzola i prateće opreme

Možemo, recimo, da nabavimo LG 49UF778V za 800€

Kada ce biti u prodaj ps4 bilo koji ne mora da bude sa bundle-om?

Trebalo bi sredinom sledeće nedelje. I preko nešto luduju cene, pa čekamo neku stabilizaciju.

Pozdrav svima, da li imate Xbox One konzole na stanju i koja im je cena?

Trenutno imamo samo verziju od 500GB bez igara po ceni od 320€, a na akciji nam je i 500GB model sa dodatnim PDP Afterglow joypad-om po ceni od 350€.

Sestricna je razmisljala o uzimanju Xbox 360 RGH (ne znam da li hoce sa ili bez HDD) ali vidim nemate vise u shopu. Jel to samo privremeno ili je skroz prestala nabavka?

Bojim se da je sa 360-com gotovo…

Steta, vidim nema ni polovnih na prodaju na forumu a sa ovima sa KP ne bih rizikovao.

Zdravo mene interesuje dali imateili cete nabavljati gamepada za xbox 360 ili dali na xbox 360 radi gamepad od Xbox One

Gamepad za 360-cu se više ne proizvodi, pa su nabavne cene otišle u nebesa. Mi smo rešili da više ne povlačimo nove količine, tako da tih jopyad-a više nećemo imati na stanju.
Xbox One jopyad ne može da radi na Xbox360 konzoli.

znaci u prevodu mogu da se obesim , valjda cu naci negde u nekim drugim radnjama

iPhone 6s+ 64gb, koliko bi kostao, ako ga uopste i imate u ponudi?

Imamo na stanju (gold i rose gold) a cena je 740€

Stigao Lg g4 i tv sve dogovoreno i isporuceno u 2 dana…Odlicno kao i uvek…Hvala cika Ninja…

Stigao TV samsung 32j5200, još samo da stignu iz sbb da montiraju risiver i javljam utiske. Inače na kvalitet shopa nemamam ništa da dodam, sve je kao i uvek odlično. Nešo hvala jos jednom

Od danas akcija na fenomenalni LG 50LF580v!!!
http://www.xboxrepublika.com/shop/televizori/lg-50lf580v/

Ima da se kupi pulse elite headset za ps4?

Na žalost ne. Nemamo ih u ponudi.

Danas mi je stigao LG G3.Dogovor je bio skroz korektan i naravno ispostovan.Utisci o telefonu su super, cak po mom misljenju dosta lepse izgleda uzivo nego online.Sve pohvale imam za admine ovog sajta, samo tako nastavite i naravno saradnja je zagarantovana sto se mene tice. :slight_smile:
Pozz…

Vikend ponuda!!!
Xbox360 320GB RGH Halo 4 Bundle - 255€
U paketu su i dva wireless joypad-a i GODINU dana garancije!

Naravno, PUN hdd igara se podrazumeva!