Akcije i popusti na PC/LIVE/PSN servisima

Uzeo Witchera 3 GOTY ediciju za 30e (25 funti) na PSN-u. Podelio sa drugarom tako da me je nosilac slot izasao nekih 19e. Not too shabby, ali dilema je bila ozbiljna jer vec imam na raspolaganju öbicnu verziju Witchera 3 iz share naloga na XO. Na kraju prelomio zbog kvaliteta ekspanzija i cinjenice da se PS4 verzija renderuje u 1920x1080 umesto u 1600x900 na XO. Verovato me sada ceka 100-nak sati sa ekspanzijama, a plasim se da je GOTY edicija mozda previse ambiciozna za moje slobodno vreme i druge igre koje zelim odigrati. Malo me neveseli i cinjenica da poljaci nisu zeleli da podrze Pro konzolu patchem,

ceka te vise u samoj originalnoj igri a gde su jos ekspanzije :smiley:

1 Like

Na Amazon UK, Forza 3 Standard/Deluxe/Ultimate sve po 29.99 GBP.

Forza Horizon 3 je u pitanju naravno.

Jel moze da se uzme preko njih kod za one igre? Kako to funkcionise kod amazona?

Mass Effect 2 besplatan na Origin-u…

1 Like

Ako neko nije video, za one koji imaju uplacen LIVE Ryse Son of Rome Legendary Edition je na popustu, 9.99$

Ja sam morao da uzmem, zasvidjala mi se jos kada je izasla, kako sam gledao klipove po yt, pa reko ajd da probam, nije neka velika cena…

odlicna igra ali nazalost i veoma kratka…steta sto XO nema vise slicnih eskluziva.

Mogao bih da se nakanim da je konacno zavrsim.
Inace, s nestrpljenjem cekam For Honor od ubisofta. Slicna tematika kao Ryse samo ce biti vitezova, samuraja i vikinga :slight_smile:

Hoce li for honor imati single player kampanju ili samo online?

Bice oba

Zivo me zanima hoce li to biti samo radi reda nekoliko sati ili ce biti nesto ozbiljnije i duze :smiley:

DiRT Showdown je free na humble store-u isto kao i DiRT 3 i GRID sto su bili. Veoma je moguce da ih uklanjaju sa steam-a zbog isteka licenci ( DiRT 3 i 2 kao i GRID vise ne postoje na steam store-u ).

Vlasnici VR-a, Sony se smilovao i snizio cjenu nekih igara uz ps+ pretplatu

https://store.playstation.com/#!/en-us/playstation-plus-specials/cid=STORE-MSF77008-PSPLUSSPECIALS/1

1 Like

Nazalost popust je samo za US trziste, na UK nema nista za sada :frowning:
Doduse bilo dosta toga u januarskom popustu i to pristojnih popusta je bilo. Tako je uzet i Rigs, nekih 35% je bio popust.

Bilo bi dobro i da ukljuce VR u Plus ponudu posto je VR “nezavisna” platforma.

Da li uopšte ima dovoljno VR igara za tako nešto, čak i da daju jednu mesečno? Sumnjam. Uz to, dodavanje četvrte platforme bez povećanja cene pretplate bi bilo previše.

Imaju. Ionako su djubre, nista do toga nije AAA. Vec su povecali cenu preplate, cini mi se, u toku prosle godine.

Povećali su cenu pretplate samo za jednu pretplatnu opciju, mesečnu, za 3 i 12 je mislim ostala ista. Svejedno, opet bi povećali cenu, ovaj put svuda.

Zatim, na UK PSN trenutno ima manje od 100 VR igara, uključujući demoe i besplatne igre. To nije nikakav katalog s obzirom na to da ne izlazi toliko igara za VR u zadnje vreme, a ni u budućnosti ne deluje kao da će se katalog mnogo proširiti.

Ako bi pak povremeno uklonili jednu PS4 igru, i umesto nje stavili jednu VR igru, opet bi ljudi srali.

Teško da će skoro dodati VR u Plus ponudu, možda neće nikad.