Akcije i popusti na PC/LIVE/PSN servisima

Ne prolazi mi PayPal preko store-a na RDR. Taman na akciji. Fuck…

Xbox 360 igre bi trebalo da mogu uz VPN, ako ne sa paypalom onda direktno sa kartice 100%.

Prođe mi prošli put bez VPN-a sa PayPal. Strange shit…

Region Lockovana je igra? Mislim da to i dalje važi za 360 igre i da ne mogu da se kupe zbog toga.

1 Like

Cool. Nisam znao.

Šta nije moguće kupiti RDR ni sa VPN-om?

Vidit ćemo sutra :grin:

Ma može, ja sam ga kupio na Summer sale-u, i Undead DLC, sve internet karticom preko VPN-a.

Koji korištiš? Bear ili kako se već zove đavo?

U ovom slučaju sam koristio Windscribe za iOS.

1 Like

Can confirm, prolazi sa Tunel Bear VPN i PayPal.

Uzeh RDR, UN, i svaki DLC. Golden Gun Pack 1$ i War Horse 1$, ko kad sam konjina konja kupovat :roll_eyes:

Ali to je War Horse :face_with_raised_eyebrow:

Jes’ vala. Silly me… :stuck_out_tongue:

1 Like

Hehe nagovorili ste i mene pa i ja skokah 10$. Odradio sam preko SoftEther VPN Client Manager ali jedva…otvara stranice kao na dial-up, mora da kazem igra izlgeda odlicno obzirom da je stara 7.godina!

Undead Nightmare pod obavezno! 5$ je ništa koliko vrijedi.

Ima bolju atmosferu x10 nego glavna igra, baš za noć vještica :smiley:

Ajde jedno brzinsko pitanje… Da li ko zna koje sve radnje postoje po becu gde mogu da se kupe igre za xone izmedju ostalog? Ono tipa da ima da se kupe polovnjaci? Kao gamestop i ostale? :smiley:

Mediamarkt. Nabasao sam i na neke koje su imale polovnjake ali cijene su bile mizerno niže od novih tako da ti to ne preporučujem. Mediamarkt ima sve, osim cijena.

Nećeš se nakupovati tamo, odmah da ti kažem.

Ma ima bre,kod cigana na pijaci.
Malo izgrebana al radi. 8€.

U toku je akcija Humble 2k Playstation Bundle. Za 1$ dobijate Evolve za ps4, Xcom Bureu Investigation za ps3, I Xcom I Civ Revolution za Vitu.

2 Likes

Do kada traje ? Posto se vracam u Srbiju tek sutra vece :-/