Akcije i popusti na PC/LIVE/PSN servisima

jos 13 dana.

nije losa ponuda ni xcom 2 za 20$ al ovo izmedju je sve za ps3.

1 Like

Za trojku je isplatljivo dati vise dok za ps4 ne vise od tog dolara. Taman sam hteo da probam taj evolve dok sam imao Now ali nisam. Sad imam priliku.

Drug, ā€œisplativoā€. Please. Thnx. (Javi se Danijeeleeee!! :slight_smile: )

1 Like

Deal je ok za Vitu. Steta sto nema vise ovakvih akcija.

Da li je uobicajeno da se ceka ovoliko dugo za humble bundle link/key nakon dobijenog racuna na mail? Ne znam da li da panicim i da kontatiram njihov support, nisam bas dugo kupovao humble bundleā€¦ proslo je vec 20 minā€¦

Obično se čeka 38 do 42 min. Za Evropu.

OCD te puca :smiley:

Nemam OCD hval lepo, nego nisam dugo uzimao bandlove. Nesto se kroz maglu secam da se cekalo, al ne da li je za humble. Pritom, izbacio je kod prvog placanja gresku da je neispravam google captcha a nije nigde ponudio mogucnost da se nesto validira. Los sistem placanja, sve u svemu.

Na GOG-u besplatan Deadlight: Directorā€™s Cut za PC danas do 15h. Registrujte se i dobijate odlicnu igre za Dz.

Trebalo bi instant da bude, barem svaka moja kupovina je bila takva.

Placeno karticom i instant dobijeni kljucevi. Ovo jos nisam kupio, danas cu kad dodjem sa posla.

Ok, konttaktiracu podrsku jer jos nisam dobio posle 1h

Meni je sinoc bilo instant, ali mi zao sto ne mogu kupiti vise komada, htio sam obradovati kolegu sa kodom.

Ovo je jako neobicno, ne prikazuje mi se mail u inboxu, ali je u pretrazi tu mail sa download linkom, po vremenu je stigao paralelno sa recieptom, i vidi se tek kada se odabere ā€œall mailā€. Nije ni u spam folderu, svrstao je mail u ā€œpromotionsā€ tab. Rekao bih da je to sada vise pitanje za google mailā€¦ no svejedno, dobro da ih nisam cimao ni za sta, mozda nekome pomogne. :slight_smile:

Edit: fuck, izgleda da je samo za US region a ja imam na Viti UK accont. Oh wellā€¦

Da prostite, ali moram da ovo kažem za Humble Bundle i njihov ponovni zajeb, jebo im ja mater viÅ”e. Opet jedu govna i ograničavaju samo za US. Treći bundle za konzole i treći put isto sranje. Serem im se u bundle. A ne bi imali muda da tako ispale US.

1 Like

IMG_6688

2 Likes

Eh, za 1$, ne bunim se mnogo.

Veci je problem sto prokleta Vita ne prihvata vise od jednog proketog naloga, i sto su memorijske toliko skupe, ali dobro, to je vec druga prica.

Bas hteo da pitam kako funkcionisu nalozi na viti. Reko ako je kao ps4 i dont see what the fuss is all about

Samo jedan nalog po kartici i ne možeŔ da igraŔ igre sa jednog profila na drugom.

Ali ono Å”to je glavno u vezi ovog bundle, nije Murica jedini region na svetu. ProÅ”li put su rekli da će se postarati da ne bude taj problem, kad ono prcā€¦

Doom i Batman su po 10$ do sledećeg utorka na MS store-u. Ima dobra prilika Rage je 3.79$ pa ko voli nekā€™ izvoli, ne verujem da cu pazariti sve tri igre ali Rage i DOOM su moji već danas!

Paā€¦ Nedavno je DOOM bio 15$ :neutral_face:

Ebo moje lagerovanje :roll_eyes: