Akcije i popusti na PC/LIVE/PSN servisima

Jesi pokusao da kupis? Uzeo bi The Lost Legacy, ne znam moze li proci sa nasom karticom

pogledaj fb :smiley:

1 Like

Uzeo The Lost Legacy, stvarno sjajna igra za imati u biblioteci.

2 Likes

Ima dobrih popusta na cdkeys, tri mjeseca live-a za manje od 10$, mjesec EA accessa za 2,5$, uzeo sam i joĆĄ neke starije igre budzaĆĄto, svi kodovi stigli odmah i rade.

2 Likes

MoĆŸe, ja sam uzeo dva jer mi nije trebalo viĆĄe. Godina izađe ispod 40$. Čak imaĆĄ opciju ako uključiĆĄ recurrent charging da ti daju mjesec gratis. Da li moĆŸeĆĄ nakon toga ugasiti recurrent i kada to već ne znam.

1 Like

Cdkeys je down, izgleda da je navala.

MoraĆĄ malo biti uporan, recimo Live kodovi su bili 404 dva sata, ali u neko doba je sve profunkcionisalo.

Uzeo sam je. Inace ovo je za stalno?

Gears of War 4 je neĆĄto preko 5$ na cdkeys.

1 Like

Ae da ovde postavim pitanje. Imam master card platnu karticu i pise mi na sajtovima kao sto su instant gaming i cd keys da mogu da je koristim. Ali, kada zelim da nesto uzmem na tim sajtovima na instantu mi kaze da probam drugi nacin a na cd keysu se ne desi nista, nit mi skinu pare nit dobijem igru jednoatavno nista. Sad sta je problrm nzm.

Cini mi se da nisi jedini koji ima problem sa master cardom, ja koristim visa, uvijek prolazi. Probaj paypal mnogo je sigurniji i radi 100%

1 Like

Akcija na storu sljedećih 10 dana, kupite mjesec dana game passa za 2$ i dobijate mjesec dana gratis.

3 Likes

Za nove korisnike ili
?

Da, za postojeće niơta. Mislim da i oni koji su na trial pretplati mogu ovo iskoristiti.

1 Like

Kupim juče mjesec game passa, znači 12.02, dobijem mjesec gratis i odem da ugasim auto renew kad tamo piơe da mi game pass ističe 08.04. Wtf Miscrosfte, gdje mi ukrade četiri dana???

Zato bi pretplata trebalo da traje do 15.04. Znači sad smo proơirili krađu na sedam dana. :stuck_out_tongue:

Nema taj Bill tolike pare zato sto se razbacivao danima game pass-a


Meni uvjek na Gold prebace par dana a za gamepass nisam ni gledao

Neki je glitch na storu koji vam omogućava da igrate NBA 2K19, pretpostavljam da je samo play free weekend zbog all stara ali iskoristite i toliko dok traje. :slight_smile:

2 Likes

Hvala za info