Apex Legends - F2P Battle Royale | Xbox One, PS4 i PC

Javite kad budete raspolozeni pa mozemo da oplevimo koju. :slight_smile: NmY90 mi je username. Ps, da podseca na Overwatch, cak su i glasovi slicni.

Nisam igrao OW nikada, jer me ovakve igre uopste i ne privlace, ali evo dadoh priliku Apexu i opasno me zarazio :slight_smile:

Sad je muka malo nauciti novu mapu, ali dobro, jedno 100 partija i znace se pristojno.
Navukoh i cimera da krene sa Apexom, tesko se snalazi sa kretanjem i lutovanjem, ali kod pucanja je vrlo dobar za pocetnika. U 15 partija, vec je dva puta sampion bio :slight_smile:

@fostes Jesi li i ti zainteresovan? Mozemo napraviti neku mini grupu na Viberu, pa da igramo zajedno s vremena na vreme (doduse, ja igram non stop) :slight_smile:

Nova sezona, za 5 dana… :heart_eyes:

Nova sezona pocinje sutra. Novi lik, nova oruzija, skinovi i modifikovana trenutna mapa.

Na klipu to izgleda sve tako lako i jednostavno…

U jednom trenutku, u toku premijere trailera, bilo je preko 190k ljudi na chatu. Nije malo :grin:

1 Like

Istina… Stara mapa je mnoooogo bolja.
Kada je bio onaj Night mode stare mape, nisam se skidao :slight_smile:

Vala i meme smorila ova nova mapa. A to za Halloween što je bilo kada te ubiju da postaješ jedan od onih hordi što napadaju, to mi je bilo prejako. :smiley: I solo mode da vrate, ne mogu više s budalama da se patim. :unamused: Doduše nisam igrao Apex od tog Halloween-a kada je prošlo jer uglavnom igram solo sa random likovima pa brzo dosadi.

Ako si na PS4, javi mi se, imamo lepu grupicu gde igramo zajedno svaki dan :slight_smile:

2 Likes

Na xbox-u sam nažalost. Ali ubaciću igru i tamo kad stignem pa možemo da oplevimo, samo što tamo krećem od nule. :smiley:

1 Like

Mi smo sinoc sezonu otvorili sa pobedom (na isti nacin je i zatvorili) :grin:
@Djordje1990 nas nosio do pobede :grin:

1 Like

Vidim da ima dosta klipova na yt vezana za kontrole na kozolama u apexu. E sad me zanima dal treba da se bakcem sa time i da li to stvarno nesto znaci. Da li neko od vas koristi neka posebna podesavanja?

Igra je crossplay, kakve veze ima ko je na kojoj platformi?

Mislim da se varaš nije još

Aha, moja greška :smiley:


Pala jos dva wina od jutros. Konacno sam nasao lika koji mi lezi. Long live Blood :joy:

4 Likes




Da se i ja malo pohvalim :smiley:

I dve malo “slabije” :blush:


I jedna “ozbiljnija” :slight_smile:

2 Likes

Apex porodica raste iz dana u dan
IMG_0d93dfec-3408-4dd6-a4fd-393d459aeb63

2 Likes

Trudim se da mi se svidi igra ali nikako.
Likovi su mi onako, nah, mapa onako, sistem pucanja mi ne lezi bas, grafika neznam kako izgleda drugima ali meni lose.

Onda jos nisi video Revenant :grin:

Upravo :grin:

Inace, skoro sam krenuo ranked i trenutno sam silver 3, pa ako neko zeli da mi se pridruzi, dobrodosao je. Trenutno najvise igram Mirage-a.

3 Likes

Javljam se kada budem iznapredovao sa rankom :grin: