Apex Legends - F2P Battle Royale | Xbox One, PS4 i PC

Ajde stavicu da se skida tamo, ja sam do sada igrao na xbox-u.

Ja ovu igru nisam ni upalio, zivo me zanima kakav je dozivljaj i nivo stresa kada te ubijaju :slight_smile: al ajde

Ja sam je upalio jednom sa @ninja.

Osjećaj je otprilike kao bitka za Staljingrad, uvalili su ti šaržer sa pet metaka u ruke i ti sad trčiš negdje, ne znaš ni gdje ideš ni šta radiš a na tebe pucaju sa svih strana. :joy:

4 Likes

Dodje ti da razbijes konzolu 5x dnevno. Cak i ako si dobar u igri. :slight_smile:

a posle četvrtog reinstaliranja dođe sve na svoje, a?

1 Like

Djoka, molim te vise ne govori da si los :slight_smile:

Uopste nije tako konfuzno kako se cini na prvu…
Ja se uopste ne stresiram kada me roknu.

Ako neko zeli da malo udje u igru, rado cu mu objasniti sve sta i kako.
Nije bas da padnes sa puskom i 5 metaka, nekada ne stignes ni pusku da dohvatis, ali i to zavisi od polja na koje ces sleteti :slight_smile:

1 Like

Najjaca stvar je kad padnes na mesto koje jos nije loot-ovano i nadjes samo dodatke i municiju, a ni jedno oruzje. Onda mozes samo da ih gadjas sakom metkova. :grinning_face_with_smiling_eyes:

Zaletiš se i biješ ih u facu pesnicama. Još ako nekog ubiješ… :smiley:

Naravno. :smiley: Udri dok se neko ne okrene, onda bezi gde te noge nose. :grinning_face_with_smiling_eyes:

Ako je Djoka los, ja sam preocajan :slight_smile:
Covek stvarno igra odlicno :slight_smile:

Au kakvu partiju odigrah sa dva drugara danas…
Posto su oni iskusniji, pratio sam njihove korake te me uvek cekalo da pokupim ono sto je ostalo iza njih.
Mozda nije pametno, ali uvek pruzim kolegi iz tima prvo priliku da uzme neki item, kako bi bio jaci, jer ocigledno da jos nemam samopouzdanja u ovoj igri, sto mi je u jednu ruku i drago, jer ne letim visoko posle par dobrih partija.

Cim smo sleteli, saigrac i ja smo brzo pali, usled nedostatka oruzija, ali je treci iz tima uspeo da pokupi nase “duse” i da pobegne od citave zbrke i rodi nas ponovo.

Polako smo krenuli, skupili neki solidan set oruzija i dodataka, nista specijalno. Protivnika nije u pocetku bilo ni na vidiku. Nakon kratkog tumaranja i skupljanja itema, odlucili smo se da upadnemo u “bunker” koji ima izlaz na dve strane i jako je uzak.
Na putu do tog mesta, naisli smo na squad koji smo resili iz daljine. Nisu nas primetili i kolega je jednog skinuo dok si rekao keks. Drugi protivnik je takodje brzo pao, dok treci izgleda da je krenuo u beg. Sa velike daljine, Divotion puskom mu skinem stit, a onda promenim na pusku, koju je kolega izbacio jer je nasao bolju i sa tom istom ga skinem i prvi squad na koji smo naisli je pao poprilicno lagano. Bio sam iznenadjen kako sam dobro odradio svoj deo posla, jer debeljko koji se bacio u beg i nije bio tako lagana meta.
Lootovali smo ih i nastavili dalje.

Posto ja zaostajem uvek, a moj tim je navikao na mene takvog, u jednog trenutku sam ih ostavio na cedilu. Bio sam relativno blizu, ali ne i sa njima kada je doslo do obracuna u sred bunkera, sa drugim squadom.
3 na 2, a ja skupljam iteme. Brzo bacam pusku na ledja i puni sprint do bunkera. Ulecem i odmah bacam granatu koja deluje slicno kao molotovljev koktel. Jedan iz tima je vec pao i puzao u sred obracuna. Ja sam uspeo da skinem jednog, pa je ostao jos jedan na nas dvojicu. S obzirom da kod “bunkera” imaju i neke sobice, nije bilo tako lako uhvatiti se sa tim preostalim. Odlucim ja da ga namamim tako sto cu leciti svog saigraca, sto ce ga naterati da on udje u sobu i pokusa da nas ubije obojicu, te da momentalno pustim saigraca i potegnem za puskom.
Tako i bi, zamka je uspela i protivnik je uleteo u sobu cim je kroz neprobojno staklo video da lecim svog kolegu. Cim je usao u sobu, izvadio sam pusku i squad je bio resen.
Medjutim, cim sam digao kolegu i izlecio ga, ulece jos jedan squad, koji smo nerealno brzo i lako pobili. Verovatno su se nadali da tu nema nikoga ili su bili slabi sa energijom. Oborih i tu jednog i ubrzo smo ostali usamljeni u bunkeru, sa odlicnom opremom koju smo lootovali od ostalih.
Pogledam u cosak, vidim da je preostalo jos 3 tima. Necu nista da govorim, ali pomislih, ako sada ne osvojimo, necemo nikada.

Posto se krug suzavao, a mi smo bili u njemu, iz bunkera nismo izlazili neko vreme. Medjutim, od nestrpljenja, odlucimo da malo provirimo. Sa neba pada supply box i jedan od mojih odluci da krene do njega. Naravno, u tom trenutku to je bio mac sa dve ostrice i ispostavila se kao zamka na koju je naseo nas najiskusniji saigrac.
Iz daljine smo posmatrali kako pada i pokusali granatama i dimnim bombam da ga zastitimo.
Sva sreca, tim koji je zaskocio nas, je zaskocio treci tim sa ledja i nasli su se izmedju dve vatre.
U citavoj frci i dimu, drugi kolega uskace u dim i dize palog brata, sto je bio fenomenalan potez, vredan partije :slight_smile:
Povukli smo se i pustili da se druga dva tima sukobe.
Cekali smo trenutak da ih zaskocimo, cim se ta borba zavrsi.
Medjutim, malo smo zakasnili. Krenuli smo na njih, ali su nas ocekivali. Ja sam se popeo na vrh male kucice, kako bih iznenadio protivnika koji je stajao odmah iza. Jednog je skinuo saigrac, ali su ubrzo oba moja saigraca pala i osta sam sam na njih dvojicu.
Kako sam i pretpostavio, nisu me ocekivali na krovu i jednog sam ubrzo sredio, koji nije znao ni sta ga je snaslo i samo je bezao dok je municija bila brza od njegovih koraka.

Ostao sam 1 na 1 sa protivnikom koji takodje nije mogao da shvati gde se nalazim. Skocio sam ispred njega i zadao mu koji hitac, medjutim izgubio mi se ubrzo u dimu.
Adrenalin me je uveliko pucao, a saigrac mi je govorio da je to kill za pobedu. Pritisak jos jaci.
Izlazi protivnik iz dima i krece medjusobna pucacina. Primio sam dosta metaka kada me je izdao sanzer Devotiona. U trenutku, dok protivnik trci na mene sa ciljem da me dokrajci, vadim Peackeeper (pumparica) koji sam u bunkeru zamenio sa puskom koja je presudila prvom neprijatelju i to se ispostavilo kao odlican potez. Peackeeper, sa dodacima je bio prevelik zalogaj za rastrcanog protivnika i uz dva pucnja, bio je na podu.
Od uzbudjenja i adrenalina sam tako vrisnuo, da se devojka, koja je sedela pored prepala i rekla da sam bolestan :grin:
Mozda je i u pravu, jer sam se opasno zarazio sa Apexom.

Kako ova igra moze da bude mocna. Haos.
Znao sam da cemo dobiti partiju, a ja sam izgleda bio i najbolji u svom timu. Ruke su mi se tresle par minuta :grin:

Evo i slike :point_down:

Sledeci put se nadam da ce biti @Djordje1990 sa nama :grin:

Edit, Decembar 2021 - Ovo je putanja i lokacija iz ove gore price. Posto se ponekad vratim na ovaj post i procitam ga, pa se ismejem sta sam ja tu sve pisao, pa mi je i postao drag, zelim da ga dopunim ovom fotkom. Crvene tacke su lokacije sukoba, a zelena mesto gde su uhvatili saigraca u trenutku nepaznje, care package. :grin:

4 Likes

Najviše što sam imao je 9 ubistava u partiji, i to mi se desilo jednom i nikad više. :grinning_face_with_smiling_eyes:

Sad ovo vidim… Svaka cast :slight_smile:
Ja evo 5,6 put imam 7 killova u partiji. Rekord po damage-u mi je oko 1200. Ukupno 14 osvojenih partija u sezoni 2, s tim sto nijednu nisam igrao sa “svojim timom” :frowning:

Djoka je stvarno, bez ikakve sumnje, majstor svog zanata :slight_smile: Covek je nevolja prava.

Sutra izlazi sezona 3.
Najavili su novog lika, novih par oruzija, kao i izmenjenu mapu :slight_smile:
Jedva cekam, jer me malo sezona 2 smorila.
Imam 870 partija odigranih samo na XO i 50 pobeda :slight_smile:

S obzirom da sam pre mesec dana imao 14, ovo je i vise nego odlican rezultat. Cak 6 partija zaredom sam pobedio😄

Odkad su uklonili solo mod, nisam igrao vise. Usao u par partija, zaglavim sa nekim debilima i batalio igru. Solo mod mi je bio super, vise sam tamo pobedjivao nego u timu.

To si u pravu. Ne znam sto su ukinuli, a isto tako mi nije jasno ni sto su ukinuli mod sa pumparicama i snajperima. Kad si ga vec ubacio, ne izbacuj ga. Bolje da ima sadrzaja, nego da nema.
Nezgodno je dosta kad nemas ljude sa kojima igras, pa naletis na sebicne idiote koji ne mare za druge i ne znaju sta je timska igra…

Evo nekih rezultata sto sam postigao sa dva manijaka :slight_smile:

Koliko god delovalo da je lako igrati sa ovim momcima, nije nimalo. Ljudi lete po mapi, nema zadrzavanja i samo gledaju da upadnu u borbu sa nekim, bez taktike. Zalecu se i kidaju sve zivo. Ja jedva ugrabim da nekog ubijem :slight_smile:

A pre nekoliko dana mi se desila situacija da se toliko suzio krug da vise nije bilo safe zone… Partija je trajala 23 minuta i par sekundi i verujem da duze ne moze ni da traje. Nisam nikada video nesto tako.
Pobedili smo sa full squadom
Snimio sam zadnjih 5 minuta, pa kad okacim na YT, ubacicu ga i ovde :slight_smile:

Edit: Uzeo sam sad da se malo oprostim od sezone 2 i vezah dve pobede. Cak i kill za pobedu… Verujem da sam vam smesan, ali mene pukne takav adrenalin kad ostanemo sa jos jednom ekipom :grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Like

Probacemo zajedno jednom prilikom posto vidim da igras na xbox-u :slight_smile: Ja imam par klipova ali u solo modu gde se isto suzio krug, a nas sestoro jos zivi, jedva pobedio tu partiju, to je bila tenzija do plafona. :smiley: Samo da uzmem neke normalnije slusalice posto su mi ove crkle, a sada imam neke kineske od telefona.

Ja sam jos uskracen za dobre slusalice…
Ne znam da li Djoka jos uvek igra, ali mogli bi nas trojica probati zajedno :slight_smile:

Evo sada opet osvojih partiju, dve za redom, kao kill lider i ubistvo za pobedu :grinning_face_with_smiling_eyes:

  1. pobeda sa roboticem, 54 ukupno… Kako je dobar osecaj kad pise You are champion :grinning_face_with_smiling_eyes:
1 Like

Evo i ja posle 6 partija uzeh pobedu :slight_smile:

Vrati se malo i na XO :slight_smile:

Meni likovi bas lice na kopiju OW, mozda gresim ali bas.