Bloodborne

Pa dobro, presao si pola igre :smiley:

Mene bi mogli izdati strpljenje i moze se oduziti zbog nedostatka vremena, ali 93 na metacriticu me cine dosta spokojnim da ovo nece biti uzalud bacenih 15e.

nasao sam stit u igri i radi block

Kazu da taj stit ne treba koristiti, nije koristan kao u souls igrama.

Igra se više zasniva na dodge i agility nego na parry sa shieldom.

Treba procitati dobar uvod u nove mehanike koje su esencijane za prezivljavanje i teraju igraca da igra ofanzivno.

The biggest issue most players will have with this - at first - is that the gun replaces the shield. Somewhere in Bloodborne’s opening few hours you might happen across a wooden shield item, but it’s hard to see this as anything other than a cruel joke: in this world you either learn to dodge, or you die

The healing comes into play when you’re hit - the portion of your health removed turns orange and stays that way for a few seconds. In this brief window you can regain that health by attacking the enemy that dealt damage. My instinctive reaction after getting hit in a Souls game is to roll away, a stubborn part of muscle memory, whereas Bloodborne almost forces you to double-down and return any damage received with interest. It makes maintaining a continuous assault, even under serious damage, a real option.

Ja bas mislim da ce mi ovo vise odgovarati jer inace u dark souls II uopste nisam koristio stit. Na neki nacin sam se pripremao za ovo :slight_smile:

Ako sam dobro shvatio, ovdje se health bar ne smanjuje nakon svake smrti?

Evo nudi se u Bih Bloodborne za 100e! Navali narode! :smiley: boze sacuvaj…

Ko li je ovo dao keca zivo me zanima :smiley:

Da ne bude da za****jem:

http://www.olx.ba/artikal/16447378/bloodborne-ps4/

:smiley:

Privatnost, zastitimo glasace, sprecimo korupciju u gejming svetu :slight_smile: ali 1 je zabrinjavajuce.

Sent from my iPhone 5

Ne smanjuje se koliko sam primetio. Ali nece ti biti lako jer vec u pocetnoj zoni neprijatelja ima kao pleve. Interesantno je to sto se health obnavlja sa udarcem koji sledi odmah nakon protivnikovog. Bice potrebno dosta navikavanja, za sada umirem isto koliko u ostalim souls igrama jer ne koristim ni trick (r1 + l1) ni pistolj koga ili nemam, ili ne znam da equipujem.

**Ok, nema daemona 24 sata, i odmah neko napravio ******. Neka se lepo javi ovaj što je dao 1, da ga lepo streljamo, ali prvo da se izjasni zašto je dao 1 **!W!. :smiley: Nisam hteo da budu javni glasovi, iz ovog razloga, i očekivao sam da će ljudi biti realni, ali vidim da je fanboy jači od zdravog razuma.

Mozda je taj izvesni clan mislio da igra zasluzuje 1. mesto :stuck_out_tongue:

**_[U]I jedan u čelo… :smiley: Puc, kugla, čelo, gotov posao :smiley: Šalu na stranu, ne čudi me. Ako bi ovako nastavili i za buduće igre, fanboy će uvek biti jači od zdravog razuma, tako da bi Halo 5 dobio par jedinica, Uncharted 4 isto, Persona 5, itd.

Još čekam da se individua javi i da razlog za 1, baš me interesuje. Možda bi trebali da dodamo upitnik prilikom ocenjivanja :D[/U]_**

Neko je već prešao komplet celu igru i dao joj jedinicu (1)?!? Ala svaka mu čast, samo još nek’ da iskaz zašto misli da igra zaslužuje dotičnu ocenu? Ajde trolle, javi se.

Nemoj tako, ako ga svi prizivamo, neće se javiti :smiley:

Sto bi reko nas narod, posteno mu sudite pa da ga streljamo. :smiley:

Na kraju krajeva, kao da je bitno. Kod nas jos uvek ima ljudi koji mogu malo da mucnu glavom i istraze o igri ako ih interesuje.

Mozda je proveo previse vremena u loading screenu :smiley: Just do not feed the trolls and they will disappear.

Ok, malo smo se za****vali, žrtva, odnosno krivac, ako se javi super, ako ne, jbg, života ide dalje. Nego, pošto sam bio bez neta 24 sata, upalim YT i vidim 80 videa za Bloodborne… 80! Pa majku mu *****, nisam neko ko se nervira za spoilere, but still :smiley: