Call of duty Modern Warfare: Multiplayer trailer

Ako bude previse arcady preskacem, medjutim mozda mi se i svidi pa uzmem, ali definitivno na pc. DIVIM se vama koji znate aimat na ps4, umirao sam 30 put u 1min na bfv.

Svjestan sam toga,ali mi aim na konzole 0,igrao i apex i bfv i fortnite i neke f2p. Na pc sam opet donekle i dobar

Mozda glupo zvuci ali ja sam aim uvezbao na konzolama uz igru Paladins, mozes i ti probati ako imas vremena igra je free svakako. Nikad se ne zna mozda i tebi pomogne

Možda će igra imati podršku za miš i tastaturu…

Ti imaš para pa kupi onu što svetli :grin:

igra je crossplay za neupućene :smiley:

Sta ima da znas aimati?
Ukljucis autoaim i konzola sve odradi umesto tebe :smiley:

Ovo je najveci problem u bfv, 99% slucajeva ne vidim,ali cisto mi ne odgovara aim na konzolama,kad mi k/d dodje 1/12 postane dosadna svaka igra

Počinjem da delim @Djordje1990 entuzijazam po pitanju novog COD-a.

Igra je pretrpela gomilu izmena i toliko je počela da naginje na BF formulu da mi se napokon igra jedan COD. Evo delimičnog spiska:

  • dodaje se mod 20 na 20 igrača
  • dodaje se mod 50 na 50 igraća, verovatno je ovo samo unapredjeni Ground War
  • ubacuju tenkove i ostala vozila
  • dodaje se medicinski špric (surringe) za vraćanje zdravlja i oživljavanje saigrača
  • totalno je izmenjen način kako puške pucaju
  • za sada nema radara, što ne znači da ga neće bit, ako ga stvarno izbace, onda je to totalni hardcore i ja sa za. Inako sam svaki COD igrao većinom u HC modu. Neka samo isključe frendly fire, jer će se ljudi poubijati medjusobno :smiley:
  • dodat je juggernaut ako se dostigne 15 kill streak, ovo je nešto poput elite jedinica u BF1 (gomila oklopa i mini-gun u rukama). Bilo je ovoga i ranije u COD-u, ali se slabo koristilo ili je bilo ekstra teško za dobiti.
  • vrata na kućama mogu da se samo malo odškrinu, pa se ubaci bomba i onda uleti u prostoriju. Ili mogu da se totalno otvore ili da se jednostavno razbiju utrčavanjem kao u BF. Sjajno i veoma inventivno. Mogu već da zamislim scenario, prišunjaš se kući, samo odškrineš vrata, ubaciš flash-bang i idemo, svi ležeći gmazovi biće…

Ono što je još zanimljivo:

  • igra je cross-play PS-Xbox-PC, sjajno i napokon. Nadam se samo da će biti dozvoljeno da se izbace iz opticaja M&K, odnosno da oni budu u zasebnim lobby-ima.
  • igra nema premium ili season pass, samo ide osnovna igra, a sav sadržaj koji se bude dodavao (mape i oružija) su free. Biće sigurno gomila šminke za prave pare, ali me to tako ne dodiruje. Sjajno što ovaj trend zaživljuje.
  • open beta će biti baš duga, preko 10 dana u septembru (tipa 10-24, ima u videu tačan raspored), uključujući i test cross-play

Meni grafički igra izgleda opasno dobro, tako da ovo može biti pun pogodak i napokon COD vredan igranja. Što je najlepše u svemu, možda natera DICE i EA da napokon izbace BF bez gomile bug-ova.

EDIT:
Ovo je totalna kopija BF-a. Što se mene tiče - kupljeno :smiley:

2 Likes

Potpisujem, a i ostatak ekipe se javlja :smiley:

1 Like

Evo još malo GP-a:

EDIT: i još malo:

1 Like

Po meni to i nije neophodno, naprotiv.
Npr. Battlefield V dzabe mu da celu mapu mozes da sravnis sa zemljom, kad je igra dosadna, i to je blaga rec koliko je losa igra.
BF4 ima manji nivo destrukcije od 5, ali je igra koja je vrhunac MP u BF serijalu, uz BF3.

1 Like

Ja obozavam brze pucacine, a najveci plus u CoD igrama mi je sto i na obicnom xbox-u lete u 60fps-a. Grafika kod vecine multiplayer igara je neki prosek, uglavnom kampanju nasviraju da izgleda brutalno.

BF destrukcija daje jedan totalno novi nivo igrivosti. Najviše volim kada se miševi zavuku u neku zgradu, pa opalim sa bazukom par puta, a onda ih dokusurim sa ubacivanjem dinamita i ručnom granatom. Ako neko preživi sve detonacije, ubije ga samo padanje zgrade.

COD je brz i stvarno ovih 60 frejmova nekad znači, ali ovaj novi COD će biti daleko sporiji sa kretanjem, plus će biti mnogo veći broj igrača. Očigledno je da vuku na BF stranu. Još jedna stvar koja ide tome u prilog, prvi put će u COD igri moći da se voze vozila i da se radi vertikalno penjanje na sanduke, što je davni standard u BF igrama.

ja mislim da ljudi morali da skapiraju da izmedju bf i cod-a nema nikakve slicnosti, 2 koncepta fps igre i druga filozofija.
Jesino zasto ih ljudi stalno au porede jer su nekada bili br1 i br2 igra po prodaji.
Meni licno Blops 2 od coda najbolji, Bf4 od bf, a nemaju dodirnih tacaka

Biće ovo opasna igra. Juče sam gledao ovaj snimak na TV-u i preporučio bi svima da ga tako odgledaju. Napokon se vidi koliko je igra ustvari usporena u odnosu na prethodne delove i koliko je dobila na realnosti samo zbog toga. Meni se sada još više svidja.
Baš željno isčekujem betu u septembru, da testiram igru pre kupovine :smiley:

1 Like

Zlikovče, zašto si to napisao :smiley:

Samo da znaš da sam prebacio preko pola zlatnih pušaka u BF5 :smiley:

Sad sam dobio i polomljenu flašu za hladno oružije, malo je reći da sam podigao lestvicu sa 1 na više komada ubistava po partiji :smiley:

Evo današnje: