Call of duty Modern Warfare: Multiplayer trailer

Mene ovaj CoD podsjeća na Medal od Honor Warfighter, što je dobra stvar. Jedva čekam, ide na preorder ovo.

Ja samo čekam betu u septembru, ali osećam da će pasti kupovina i pre toga :smiley:

Prethodni, odnosno originalni MW sa igrao na PC-u skoro 2 godine i držao server za njega. Malo je reći da sam i tada imao zlatna oružija :smiley:
Tada su bili smisleniji zadaci za otključavanje takvog skin-a, ako se dobro sećam, bio je to odredjeni broj headshot-ova, koji nije bio mali. Nadam se da je slično, da mi ne bude dosadno :smiley:

Taj cross-play me baš interesuje kako će raditi.
Sin igra povremeno Fortnite sa društvom, on igra na PS4, a neki od drugara na PC-u, a sve to radi ok, lepo ide i komunikacija preko slušalica.
Ako ovo čudo bude radilo na isti način, odnosno bude mogućnosti da se drže svi igrači u jednom party-ju, bez obzira na čemu igraju, to će biti savršeno.

1 Like

Možda je samo glasina, ali izgleda da ćemo moći da probamo 2 na 2 betu malo ranije od septembra:

Danas će biti prikazan novi gameplay i još neke novine. Baš me zanima, šta su spremili. Nadam se da će biti snimak 50 na 50 igrača o kome pričaju.

Eto vidiš kako sam dobar sa glasinama. Instaliraj na PS4 pa da probamo.
Ekipa iz BF-a isto testira. pa možemo da se zaista organizujemo 2 na 2 samo sa poznatima.

Karma je ku…
Probaj neki rent da napraviš za vikend, glupo je kupovati.
Znam te da nećeš izdržati, zato i pišem ovako.

:joy::joy::joy: saznaćemo kada bude beta testiranje :joy::joy::joy:
Samo pazi ledja, znaš kako ja volim escajg da delim velikodušno :grin:

Dakle, evo suze ne mogu da zadrzim, sve je rekao profesor :joy::joy::joy:

@Djordje1990 da te vraćam u viber grupu ili se jurimo online?

Dogovoreno :grin:

skinuo sam igru, javio mi alex da su serveri online, sad cu da proverim :slight_smile:
oce neko da probamo

ostao sam zatečen kakva igra, kakav feedback pri pucanju auuuu, zvuk… snajper :scream: ne mogu da verujem, ali mozda i jer sam sve 4 sto sam igrao pobedio i igrao odlicno

Malo off-topic ali nametnula se tema. Kako se recimo pronalazimo na cross platformi ti sa X-om i ja sa PS4? Pitam zbog eventualne kupovine nekih igara koje bi imale cross play naravno.

Igrao sam betu, odusevio se, odradio pre-order. Koliko godina cekam ovakav mp…

Ocekujem i od kampanje dosta. Inace jedna stvar koja mi je bas ocigledna je poboljsani zvuk. Eksplozije zvuce predobro, bas kako se i ocekuje od njih. O ostalim segmentima igre da ne pricam, sve je kako treba.

Cross-play će biti organizovan preko Activision naloga. Samo se treba tamo registrovati i svi mozemo da igramo medjusobno bez ograničenja po platformi.

Ja sam isto oduševljen igrom i ide kupovina. Opasno su dobro uradili igru. Zvuk pušaka, eksplozija, letelica, sve je uradjeno sjajno. Usporeno kretanje igrača je dodalo na realnosti. Sve u svemu, nisam našao nista pogrešno uradjeno. Još me interesuje kako će izgledati veliki modovi, sledeće nedelje puštaju 32 na 32 ground wars. Ako i to bude na ovako dobrom nivo-u, igra će biti prvi COD kojeg ću igrati posle dužeg vremena.

1 Like

Opasno napravljena igra. Probao sam večeras posle COD-a ponovo BFV i nije mi držao pažnju. Videćemo sutra kako će biti.
Ovaj COD se kao nikada približio BF osećaju igranja i možda po prvi put će pasti uporedo igranje oba tipa igara.

Evo jedan video sa 3 ili 4 partije, ekipa se skupila danas i malo smo igrali. Nedostaje samo da pokazuje drugačijom bojom igrače sa kojima ste u party-ju, sve ostalo je sjajno napravljeno.

Mene ovaj CoD neodoljivo podsjeca na Medal of Honor Warfighter, sto je odlicno. Kako je to bio dobar multiplayer…

jeli od subote za pc open beta?

Moze da se skine open beta za XO il mora subota da se ceka?

Koliko zauzima da napravim mesta bar.

Mogli smo veceras zapucati svi zajedno??