Cryptocurrencies - Bitcoin, Ethereum, Litecoin i ostail 'coins'

Zcash do pre 2 nedelje, ali sam presao na bitcoin gold jer je isplativiji i do 20% ali menjam za zcash sve

1 Like

Plagijatori ukrali tudju vest, kod nas je in biti plagijator. :slight_smile:
@Marko96 oni koji se zanimaju sa time znaju :wink: , 99,9% moracu da te ispravim eh glupaca u pravnom sektoru NBS kada kazes kriptovalute kaze bitcoin, reko zeno ima i drugih kriptovaluta :smiley: neprocenjivo je koliko su ogranicen…

1 Like

Znas sta je jos neprocenjivo? Nas skill koji smo usavrsavali godinama da desifrujemo tvoje (kripto)poruke. Sad mi deluje da pises ko svaki normalni covek :smiley: :smiley: :smiley:

4 Likes

Znas, prilagodio sam malo tezinu desifrovanja, smanjivao se sa godinama nivo tezine(kao rudarenjen) a vas decrypt skill je rastao.
Ako si nam se aktivirao ti, i onako nam fali tvog Aki delux sarma( mislim šarma) :smiley: :smiley:

2 Likes

6 Likes

Da li ima neko da me posavetuje sta mi je najbolje da rudarim , koju valutu , imajuci u obzir da struju ne placam , koristim rig 6 x 1060 , ne mogu da se odlucim pa da vidim kakva su vasa iskustva😀

ZCash ti je long term najisplativiji
To komsiji se nakacio?

Meni je ovde struja besplatna tako da bih mogao nešto da kljucam od valuta ali je problem sa nabavkom opreme. Lokalno može svašta da se kupi ali ono najoptimalnije od opreme se mora uvesti ili je preskupo. Druga stvar što ne bih imao pojma sve to da sklopim i pokrenem :smile:.

Ja imam industrijsku, tako da sam odlicno i prosao. Na leto cu vrv preseliti rigove na vikendicu pa stavljam magnet…imacu je i ja za dzaba :joy:

Hahahaha , ne nego na poslu cu da stavim :grin:

1 Like

4 Likes

Jedan trading tip!
ColossusCoinXT sa trenutnom cenom od $0.015688 USD
Ako neko planira da ulozi koji dinar, to bi bio moj savet…ALI da se taj koji dinar ulozi pre 15. Januara. Zasto? 15. Januara se svakom brokeru na Wall Streetu daje odredjeni bonus. 15. Januara oko 2 popodne po nasem vremenu krece Wall Street da radi, i svaki broker ce dobijeni bonus da ulozi u nesto. Taj bonus je pozamasan i ozbiljna kolicina novca ce da se ulozi u kriptovalutu.
E sada, postoje 2 mogucnosti. Da se sav taj novac utuce u bitcoin sto je po meni malo verovatno, ili da se novac ulozi u altcoine sto bih rekao da ce se desiti. U prvom slucaju, svim coinima vrednost opada a bitcoin skace…u drugom slucaju je obrnuto…logicno.
U slucaju da se desi da bitcoin skoci, jednostavno se saceka nedelju-dve dana da se cela berza stabilizuje i to je to…na nuli smo. a long term u velikom dobitku. Samo bacite oko kako se cena coina kretala od sredine decembra pa do sada…vrednost je otisla gore za preko 400% i NECE STATI. Naravno, ne moze se ocekivati 1$ po coinu…mada who knows…ali ocekujem da do leta on skoci na 20c.
Kupujem 50.000 coina, pa da vidimo sta ce da se desi

EDIT:
Link do MarketCapa

1 Like

Krenuce prvo svi da kupuju Pizze sa ColossusCoin-om prvo, pa za 2 i kusur godine ce opet neko ziv da se pojede sto je dao sumu u vrednosti od par stotina hiljada…

Fala za tip, mozda i ulozim nesto onako. Nemam nekih nacina da minujem, ali bi bilo fino uzeti sad nesto dok je skoro dzaba.

Baš sam ga danas proveravao i vidim da je popularan. Kako se može kupiti? Direktno ili preko exchangea?

Ne moze direktno, samo exchange koliko vidim

Ima na dve ali nemaju otvorene registracije za nove usere. Nešto su svi ovih dana usporili ili zaustavili registracije novih korisnika.

100k dnevno ljudi hoce na bittrex

I ja sam procitao ovo za wall street bonuse od 15.januara ima nesto definitivno, definitivno ce se preskociti bitcoin za investicije ide se vise na alt coin, neka koja procena.

Dobijaju dividende…milioni su u pitanju po brokeru…strasno velik novac ce da se ubaci u opticaj…nadam se da ce preskociti ljudi bitcoin ovog puta