Fallout 4

Bad idea, dve toliko velike i dobre igre igrati uporedo, samo kažem da ja ne bih to radio. Choose one.

i to na 1440p… hmmm cepa ovaj moj mali majku mu, i to ovde je na 4.0 ja sam na 4.5 trenutno :stuck_out_tongue: kazida imam mozda jos 2 do 3 fps-a heheheh

IMT stronk

Koji ste trenutno level i koliko sati ste sabili u igri?

Ja sam neki 6-ti lvl i imam jedno 8 sati igranja. Juce bas čistio onu fabriku na PS4 i kad je krenulo njih 10ak da me gadja koktelima FPS otišao “u podrum”.

Konacno sam ukapirao hakovanje terminala. Nisam se konsultovao sa YT btw. Dosta pomognu roboti bar na ovim prvim levelima. Jednom sam pucao na Ghoul-a koji je bio ispred robota, reko da mu pomognem, medjutim ovaj se okrene na mene i sprži me laserima :smiley:

Bethesda je odlucila za mene, prvo cu da igram The Witcher 3. Taman dok izadje neki patch da popravi situaciju, za sada je igra neigriva na mom kompu.

LVL 19 i imam oko 22-23h nisam siguran mozda i vise. Za****vao sam se sa Ciscenjem Baze i modovanjem oruzija. Plus sam izgubio jedno sat vremena kad su mi drpili Power Armor pa dok sam nasao save da mi je PA u bazi pa ispocetka. Inace prvo sam mislio da je BUG ali nije. Jednostavno ako baza nije branjena dodju raideri i drpe oklop ako ostavite onaj power cell u njemu. Tako da savet uvek vadi celiju iz Power Armora.

Inace brzina LVL-ovanja zavisi od toga kolika vam je inteligencija. Plus da li koristite fast travel ili tabanate od mesta do mesta.
Ja uglavnom volim da tabanam pa onda uvek imas random situacija i borbi. Plus vodim lika sa INT 10 pa XP dobijam ko lud.

Nisi pogresio, The Witcher 3 je ogromna igra i ozbiljan zalogaj. Samo polako sa borbom, Quen obavezno cesto koristi, dodge-uj udarce, nemoj da radis roll i neces imati problema.

On topic:

U igri jedino sto radim jeste ciscenje baza. Odradim jedan quest, pa se vratim u Sanctuary da sredim bazu. Zarazno je dosta, mislim da sam na tome izgubio najvise vremena.

Kako da napravim defence turret u sanctuary bazi? Uvek mi fali jedan od materijala, ne mogu sada da se setim kako se zove ali znam da za običan machine gun turret treba 1/1 od tog materijala…

Hmm… Mislim da ti treba “cip/procesor”, koji pokupis od onih turret-a koji rafalaju po tebi…

Savjet, uvijek sav junk stavljajte u Workshop, jer ce vam ga automatski pretvarati u komponente koje vam trebaju.

On topic: 13h - 9 LVL … Slabo slabo, morat cu ubrzat tempo. Ali uzivam sto jest jest…

Mislim da ti fali onaj circuitry ili po nasem “kola” To nadjes u Resou (to znam sigurno) i mislim da u ventilatorima imas isto.Jbg sve te male uredjaje uzimaj i rasklapaj. Ako je do ulja onda znam sigurno da moze sapun i one oil can uzimaj moze cak da se dobije ulje i iz used oil can.

U sustini kao usisivac uzimaj sve i cim dodjes u basu sve prebaci na Workbenchu. Samo pazi na pare uvek ti Prewar curency prebaci zato sto to tretira kao junk



Ovo ti treba :wink:

Glupo noob pitanje, de da nadjem materijal za krevete za Sanctuary?

Za krevete ti treba Drvo/Celik i Tkanina, Za drvo i celik ocisti one mailboxove i sruseno drvece a tkaninu dobijas od tepiha,krpa,kutija cigara,plisane igracke…

Kad udjes u onaj Construction mod ides od kuce do kuce i sve na X salvage. One kuce sto su unistene su super na njima dobijes silu stvari kad ocistis do temelja a samo jedan klik.

Ja sam na tenane proveo jedno 1:30h na Ciscenju mesta,cak sam i reku ocistio sve doveo u red. I sad polako sirim i pravim naselje. Stvari kao oni Standovi od trgovaca ti donose lovu vremenom.

I onda dodje neko sa Fat Manom i ocisti sve to :smiley:

Btw, radio je stalno upaljen i samo cekam ovu pesmu :smiley:

:smiley:

Hahhahah butthead :D. Genijalno

Neko od reviewera reče da nema baš puno smisla ulagati vreme u sređivanje tih baza/naselja itd. U smislu da neće baš biti neke koristi od toga kasnije u igri. Više dodaje satima koji se provode u igri.

Ja ću svejedno probati malo da se igram, samo me zanima kako se radi to čišćenje ruševina, drveća, reke … Nisam baš naleteo na tu opciju.

Nope, ne može da se craftuje fusion core za armor na workbenchu, mora da se traži novi. Dosta glupo sam potrošio onaj prvi, em sam koristio sprint dok sam bio u armoru em sam tabanao umesto da sam koristio fast travel. Oh well, valjda ubrzo naletim na novi

Propustena prilika da naprave Yennefer ili Triss

i r8 3/8 m8 pls no h8