Fallout 4

Naravno da ima. Imas Silencer za skoro sve osim miniguna,lasera plazma oruzija.

Na pipe rifle

Ide silencer i odlicno je. Jos ima onaj nastavak na cevi za manji recoil, milina. Dugo sam koristio, onda je u jednom trenutku .38 postao mali kalibar.

Combat rifle(u fazonu BAR puske) isto ima opciju za silencer al trese puno(ipak je to BAR).

Sad cepam assault rifle full ispimpovan 80 metaka u onom okruglom sarzeru skida Deathclaw sa pola sarzera.


Ko ima problema da aktivira F3 u BC nije jedini. Digital Foundry valjda ima rešenje. Gledao sam njihove utiske, lik je baš kukao oko toga dosta :).

Ma ova igra je stvarno zakon.
Evo kolko sam se uziveo naucio sam na gitari da sviram Fallout 4 Soundtrack “The Wanderer” :smiley:
Ide iz D-dura :rock:

@denigaj bravo momak, doso si sa Tomb Raider teme gde si lepo napisao da ti je Fallout bljak i da vlazis na Laru i glasao 1 za Fallout. Kontas da mozemo da vidimo ko je i kako glasao?

Ne znam sta si dobio time, jel neka licna satisfakcija sto sad stoji da je neko glasao 1 ili sta?

Ma da je napisao zasto, ko zna mozda je nekome stvarno 1, al se vidi sta je napisao na drugoj temi. Ne kontam sta se postize time.

Ono kad gradis zgradu sat i po, pa skontas da bi bila bolja na drugoj lokaciji ali si save-ao preko save-a prije nego sto si poceo pravit, pa prebacujes dio po dio na drugu lokaciju 2h - samo da bi shvatio da ne mozes postaviti finalni zid radi *****og grmlja… Yeah…

Igra je bolesna. In a good way.

Trebalo bi da ubace neko grupisanje upravo zbog toga. Bice vrv u nekom pecu.

Inace ima mod da se vidi sta ces tacno da kazes(da ne bude ono yes no sarcastic maybe)

http://www.nexusmods.com/fallout4/mods/1235/?

40h - 23lvl

Niti jedan quest vezan za pricu nisam zapoceo. Radim zadatke za Minuteman i gradim bazu u Sanctuary-u… Kao neko ko obozava Bethesda-ine igre, RPG zanr sve u svemu, moram priznati da je ovo jako … jako light RPG naslov. Nekih dubljih opcija, sem gradnje i oruzija jelte, nema. Dijalog prvenstveno, izbor dobra i zla, i grupa… Mada moram priznati da sam se odusevio sinoc kada sam naisao na Railroad frakciju. Nicely done…

Nisi ti igrao W3, vidim ja :slight_smile:

Moram priznat, sto duze igram F4, sve vise mi se igra W3…


Konacno sam poceo Fallout 4, ugrabio sam da ga odigram malo preko vikenda. Ne dovoljno da bih mogao da ocijenim igru, ali za to malo vremena koliko sam igrao uspio sam da primijetim neke stvari koje prave veliku razliku u odnosu na F3. Prije svega grafika, na pocetku igre sam bas bio skeptican i imao sam osjecaj kao da sam upalio ps3 a ne ps4, ali vec nakon izlaska iz Vaulta popravio se utisak. Osvjetljenje je spasilo stvar, svidja mi se kako su uradili dinamicno vrijeme jer ima svega, od magle i oblacnog vremena pa do sarenog zalaska sunca. Dakle nista specijalno, ali moze se reci da je grafika pristojna.
Drugo, kombat sistem. Neuporedivo bolje sada izgleda mehanika pucanja nego u F3, bas moze normalno da se igra bez upotrebe Vatsa. Svidja mi se i weapon custimization, ima simpaticnih kombinacija, ali to tek treba da isprobam.
Bilo je bagova, narocito tokom dijaloga. Subtitlesi ne prate govor, to bi trebalo da ispravi vec prvi update.

Dakle za sada mi se svidjaju atmosfera u igri (da, podsjeca na Stalker igre) i weapon customization, dok jos nemam nekih zamjerki. Sada opet pravim pauzu od igara par dana pa cu onda uloziti malo vise vremena u F4 i detaljnije ga opisati.

Btw, sta ste vi uradili sa power armorom nakon prvog questa? Ja sam otisao u Red Rocket i ostavio ga tamo, i nastavio bez njega. :hm

Isto 26lvl ali ne znam koliko sati sam sabio u igri, kada dođem kući proveriću.

Stvarno igra je ekstra i sve, ali me je jebni kraj razocarao, stvarno su uprskali.
Uopste nemas dojam da je kraj, vec kraj dodje kao da si obavio neku misiju i tjt…
Vi koji ste zakucali sta mislite o kraju igre? Meni je totalno sra
e

Predoh i ja 60-ti sat, 30 lvl … Samo je igra plitka, da bog sacuva. Budu li ovo uradili sa TES-om, ne pise im se dobro…

Mogu li da poginu companioni dok me prate? Preston Garvey npr?

Ne mogu, mogu sam da ih obore pa da čekaš da im se napuni HP i onda ustaju, ili da im ubrizgas stimpak .

70h - 33 lvl

Vec me pocinje smarat, sve na isti kalup…

Toliko si je iscekivao branio sve o njoj i sad kazes da te smara :smiley: