Fallout 4

Koji sam ja idiot, ode mi toliko vremena na glupost. Ja mislio bice trenutak kada ce mi covjek reci ok dosta je, nema vise misija i onda da idem na glavne, a ispada da nema kraja misijama. Prelazim sada na glavne inace me smori igra.

Eh, kad sam ja to rekao… Zasrali su ga zestoko…

Omggg vat did aj dzast rid :smiley:

Edit

http://www.craveonline.com/culture/936023-fallout-4s-first-dlc-might-set-underwater

Meni je ok za sada, zadovoljan sam igrom. Nije me jos smorila ali ako nastavim da radim ove side misije za prestona onda cu prerezati vene sam sebi. Poceo sam da se fokusiram na glavne misije pa cemo vidjeti kako ce se stvari odvijati. Problem je sto ja krenem da odradim neki glavni quest ali uvijek naidjem na nekoliko side misija i onda mi tu ode mnogo vremena.

“We know you’re ready to learn what’s coming for Fallout 4 DLC. We’re not far off, and we think you’ll be excited.”

“We’re also doing a complete overhaul of Fallout 4 Survival mode. Food, sleep, diseases, danger and more. Stay tuned.”

Bethesda postavila nema pola sata na fb! Vrijeme je da se posvetim F4.

DLC je peti izbor u dialog tree?

Fallout 4 Patch 1.3 - DigitalFoundry:

All praise almighty Todd

Bethesda najavila 3 DLC-a! Predvidena za mart, april i maj. Nadalje, dolazi jos DLC-ova, do 60$ vrijednosti!

Cijena Season Pass-a se povecava sa 29.99$ na 49.99$. Oni koji su uzeli Season Pass ce dobiti sve u kompletu, bez dodatnih troskova! Svi oni koji žele da SP uzmu za 29.99$ moći će to uraditi do prvog marta 2016-te godine.

Prvi DLC: Automatron
Cijena: $9.99
Datum izlaska: Mart 2016

Opis:

The mysterious Mechanist has unleashed a horde of evil robots into the Commonwealth, including the devious Robobrain. Hunt them down and harvest their parts to build and mod your own custom robot companions. Choose from hundreds of mods; mixing limbs, armor, abilities, and weapons like the all-new lightning chain gun. Even customize their paint schemes and choose their voices!

Drugi DLC: Wasteland Workshop
Cijena: $4.99
Datum izlaska: April 2016

Opis:

With the Wasteland Workshop, design and set cages to capture live creatures – from raiders to Deathclaws! Tame them or have them face off in battle, even against your fellow settlers. The Wasteland Workshop also includes a suite of new design options for your settlements like nixie tube lighting, letter kits, taxidermy and more!

Treći DLC: Far Harbor
Cijena: $24.99
Datum izlaska: Maj 2016

Opis:

A new case from Valentine’s Detective Agency leads you on a search for a young woman and a secret colony of synths. Travel off the coast of Maine to the mysterious island of Far Harbor, where higher levels of radiation have created a more feral world. Navigate through the growing conflict between the synths, the Children of Atom, and the local townspeople. Will you work towards bringing peace to Far Harbor, and at what cost? Far Harbor features the largest landmass for an add-on that we’ve ever created, filled with new faction quests, settlements, lethal creatures and dungeons. Become more powerful with new, higher-level armor and weapons. The choices are all yours.

Izvor: https://bethesda.net/#en/events/game/fallout-4-add-ons-automatron-wasteland-workshop-far-harbor-and-more/2016/02/16/77

Update-ovan MP.

Postavljeno: Originalni izvor, opis, slike, pojašnjenja.

Mogao si prevesti opise dlc-ova :slight_smile:

Nije problem. Kad stignem, prevedem :wink:

Rekoh da jos jednom pokusam da instaliram poslednji update, i sta se desava- opet mi je skroz pokvario igru. I opet cu morati da je brisem pa ponovo instaliram, aoo…

Pricekaj, za koji dan ce izaci 1.4 update. Vec je izasao za PC prije par dana…

To sam i ja mislio, probacu da instaliram novi update, pa ako bude opet problema pobrisacu sve i instaliracu opet igru.

Niti jedan glavni quest - mimo izlaska iz Vault-a - nisam zapoceo, ni dosao u Diamond City nisam, a imam 100.000 caps, sagradenu ogromnu zgradurinu sa 400 konektora u Santcuary-u… Fallout 4: Minecraft…

Smorice te ako tako nastavis, pocni da igras glavne misije…

Na tome se temelje Bethesda-ine igre, da mozes da igras stotine sati bez zapocinjanja glavne misije. Koja obicno traje 15-20h.

I’m gonna enjoy myself…

Vidio sam :slight_smile: Neka rade sta hoce, ja pocinjem DIvision pa neka Fallout saceka. Probacu da ga igram cim izadje novi update jer mi je ostalo malo do kraja, a ako update ne popravi nista onda ce Fallout da pauzira malo :slight_smile: Da nije bilo tog bug-a do sada bih vec presao igru…

Izasao 1.4 update za Xbox One & Ps4.


Znaci ne mogu vjerovat, taman ugasio konzolu :smiley: