Fatal Crash Intercepted ili CRN EKRAN na COD Black Ops 2 + RESENJE

Poslednjih 3 meseca se i ja pitam isto.
:expressionless:

Da potvrdim i ja,da ovaj tut. sto je Studio napisao i snimio radi 100% i bez ikakvih problema…i campanja i zombii e sad nisam probao sistem link ali predpostavljam da i to radi…Odigrao sinoc 3 misije i sve je ok…

Ovo me malo zabrinulo sto je Mirko napisao…Da li stvarno moze nesto da se zezne iako se radi po tut, tj da li moze od cestog unloadovanja i ponovnog instaliranja DL 3.02 nesto da prsne???

ma covek to napisao u smislu da se ne cacka ako ne znate kako i sta, nema sta da prsne oko ovoga, samo po tutorijalu i nema greske…

i evo resenja konacno lepo sam rekao kao i pre problem DL kao sa forzom

DashLaunch updated to 3.04
3.04 changelog for DL:

  • kinect health message block fixed for 16197
  • updated polish translation (thanks Pelcu!)
  • fix CIV hook issue, may break some titles that use CIV (a gamy Call of Decay: Body Odor 2 now works)
  • lump updater version limit patch into noupdater option so it can be disabled
  • improved installers ability to prevent install on unsupported kernels (including devkit and unsupported retail versions)
  • installer will now only offer to update, if the embedded version is newer than currently running one

Jel ima neka posebna instalacija ovog cuda ili na USB konzolu i update?Cekam tebe da potvrdis sve :smiley:

sad ne mogu da nakacim link, nisam kuci, inace isto kao i pre skines ga pa preko usb-a kao i 3.02 sto je opisano u tut, ali ovo se samo instalira i to je to nema posle UNLOAD ili sta vec…

samo cepas igru odmah i caooooo

Ok probacemo cim nadjem validan link svi zivi pucaju verovatno su preoptereceni xD

EDIT:

Trebalo bi da ovo valja.Evo lika za download:"

http://www.homebrew-connection.org/files/xbox/system_apps/DashLaunch/dl_dash_launch_v3.04.zip

ok za link valja

nego pazi sta kazu za FAKELIVE patch… mada to niko od nas ne koristi

Known Issues:

  • *** WARNING ***
    One of the testers observed a console reaching out to live despite liveblock only
    when fakelive or autofake was enabled. If you intend a keyvault to not get banned,
    do not use it on a glitch/jtag machine!
  • Autologin popup blob does not display properly… live with it.

EDIT:

Kome sam ja radio konzole njemu na live ne moze da ide jer sam u FAMILY SETTINGS blokirao LIVE dodatno, tako da budite bez brige verovatno je i kolega M007P isto radio, ali u slucaju da neko ovo nije stavio u MS dash ididte na FAMILY SETTINGS i postavite LIVE da bude BLOCKED… ko udje i xbox trazi sifru odmah, tome je blokirano vec

Hvala ljudi nema sta azurno i brzo :beer: ziveli

Evo vam moga linka dash_launch_v3.04.zip dashlauncher 3.04

Svi bi trebali da imate offline profil na RGH konzoli i ako pita za LIVE NO.

Ovo sto kaze @Studiovpc uradite i jos nesto nemoj da ste zaboravili FAMILY SETTINGS sifru :slight_smile:

ma ne to nego ja sam rekao da ko god da je radio kod mene RGH, LIVE sam ja dodatno blokirao kroz FAMILY SETTIGNS kao i kroz sam DashLaunch, znaci duplo blokiran… a verovatno i ti to radis takodje, ako recimo nekome nije blokirano pravac u FAMILY SETTINGS pa lepo sve one igre enable tj ALLOW a sve sto ima LIVE u nazivu BLOCKED i SAVE i to je to…

Testirano radi bez ikakvih problema :smiley: taman da se malo opustim u SP pa posle na zombije :wink:

extra :smiley:

da ta opcija se ne koristi u nasem selu :slight_smile: tj FAKELIVE.

pa da mi podesimo onako kako treba da bude tako da korisnik nema nikakvih problema sa tim banalnim stvarima, e sad ko hoce da experimentise, onda na sopstvenu odgovornost slobodno…

Ljudi na brzaka jedno pitanje…
Posto sve prebacujem preko ftp-a gde da ubacim ovaj Dl ver. 3.04…Prosli (3.02) sam samo prebacio na hdd1 u folder DL 3.02???
Pitam ovo jel hocu da mi sve bude citko a ne nabacano po hdd-u…

PS. Hvala na objavljivanju i savetima za ovu trajnu “popravku”…

Gde god hoces on ti treba samo dok instalitas posle brisi folder

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

Jel mozes i ovaj Installer folder da se obrise posle instalacije?

Ceo dash launch posle instaliranja se brise tj mozete da ga obrisete on je upisan u samom nandu ne treba vam fizicki i na hddu

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

Jel se spekulishe da ce da izdje neko prakticnije resenje?
Tipa skine igra, extractuje, stavi kao sve do sad i da radi ili MORA ovako ?