Fifa 18

E svasta. Jedino pokusaj malo kasnije ili skini ponovo igru. Ali te online igre umeju da zabodu na loading ekranima zbog mreze. Ako iskljucis net pretpostavljam da ces uspeti.

Uneli su novine u karijeru, i to bas veike i ja sam srecan veoma zbog toga, posto to najvise i igram, gemplej je i na 17 bio dobar tako da nece biti losiji sigurno :slight_smile:

U Ultimate Team-u na zalost nema promena. Prosle godine uveli su Squad Based Challenge i Weekend league, pre toga Draft. Sada su tu neke sitnije izmene, single player mod Squad Battle i Daily rewards kojim otkljucavate simbolicne nagrade za neke sitne taskove. Cak su i meniji identicni. Za jedan mod koji im donosi milijardu dolara godisnje mogli su malo vise da se potrude. Na plus strani, imam utisak da je companion app za mobilne malo bolje optimizovan jer dosta dobro radi na mom vremesnom G3-ju, sto ce dobro doci za freneticno trejdovanje u gradskom javnom prevozu, a i web app radi nesto bolje nego prethodnih godina kada je zauzece servera bilo konstantno. Krajem sezone ceka nas i verovatno besplatan World Cup DLC.

Drze se onoga ne menjaj tim koji dobija :slight_smile:

Igraci su uglavnom zadovoljni sa ut, i znajući njih neće menjati ništa dok igrači ne budu bili ljuti i ne bude im dosadilo, tako je skoro svaki put…

Ja sam veoma mlad, fifu igram od 2002 verzija, na kojoj je Henry bio promoter :smiley: I uvek sam je birao ispred pesa, da koliko ona bila losija…

FIFA_Football_2005_UK_cover

Izvinjavam se na duplom postu, ali ne mogu da se ne prisetim ove IGRETINE!

Kada se samo setim koliko sam vremena proveo igrajuci je…

Kakav tim je Arsenal imao u toj fifi, takođe Češka reprezentacija… Samo naviru sećanja, naravno legendarni Highbury, koji je za tadasnje mogućnosti bio odlično odrađen u igri…Damn, i want back :smiley:

2 Likes

Ja sam se posle pauze od nekoliko godina, vratio Fifi tek tamo negde 2007, kada sam kupio Xbox 360, a tih godina, igrao se iskljucivo PES koji je bio dosta superioran u odnosu na Fifu.

1 Like

Pa pazi, tada su verzije za konzole bile mnogo bolje nego za pc… EA je onda iz ne znam kog razloga odlucio da nece menjati engine za pc, i da ce vise ulagati u konzolne verzije, a ja sam tada bio na PC-u… Secam se da su fifa 2009 i 10 na konzolama bile brutalno dobre, dok su za pc bile zivi ocaj, doduse ja sam ih i onda igrao… Tek od verzije 11 odlucuju da naprave revoluciju i odrade novi engine za PC, i vidimo svi da se nisu zajebali…

Proradila sama od sebe, bukvalno mi ceo dan juče nije radila.

Jel izvalio neko da su natpisi naopacke? :thinking:

Nije to bug, danas se koriste takve da kažem iskošene reklame na stadionima, jednostavno to je obično platno koje se stavi preko trave, ali kada gledaš TV prenos, zbog optičke iluzije i ugla iz kog glavna kamera snima reklame izgledaju kao da stoje lepo. Ali primetićeš da nekada lopta glatko prođe preko nje ili igrač “stoji na njoj”.

2 Likes

Interesantno. Prvi put cujem za to i definitivno nije bilo u proslim fifama.

Danas sam prvi put krenuo ozbiljnije da trejdujem. Ali je vrlo sporo i mukotrpno jer niko ne igra.

Capture

Igrao sam i trial. Ovo je ocajno. Reakcije golmana su uzasne. Igraci sutiraju kao da su svi Hulk ili Adriano, a vode se politikom “Gadjaj jaki i precizno u 90ku”.
Ima tu nekih lepih pokreta igraca i animacija, ali sve u svemu ovo je 2 koraka nazad u odnosu na 17ku, koja je vec sama bila korak unazad u odnosu na ostale Fife.
Nikada nisam menjao nista u onim slajdovima, ali sam sada samoinicijativno promenio Brzinu na 47, Shot Error na 60, Pass error na 55, Pass speed na 45, kao i Shot Speed. I digli smo Goalkeepre ability na 65… Malo je bolje, ali i dalje nekada golman ocajno odreaguje… Sigurno je necu uzeti cim izadje. Sacekacu da se malo porpavi nekim novim updateom, a do tada je neko i proda po jeftinijoj ceni :slight_smile:

Cuo sam da je Pes ove godine odlican… Videcemo…

Ako pratis fudbal onda mora da si video kako golmani znaju da sjebu stvar na terenu.Ova fifa je realna,ako se lepo i pravilno ne namestis prilikom prijema lopte nastaje greska.Ista stvar je i sa igracima.

Jeste odlican,sto ne odigras demo pa se sam ne uveris i odlucis sta ti vise godi ove godine?

Sto se FIFE 18 tice meni je ipak bolja od od prosle,stoji da su golmani nesto losiji ali mi se generalno sve ostalo vise svidja…AI je sada na visem nivou pa kompjuterski vodjeni igraci mnogo bolje i lepse igraju i napad i odbranu…Ono sto mi najvise smeta sto skoro pa i da nema faulova na utakmici pogotovo onih blize sesnaestercu iz kojih bi se mogao postici gol,i zasto vise ne stave i menjanje dresa za golmane pre utakmice jer se cesto desi da protivnicki golman ima isti dres(boju) kao i moj tim…

Pratim ja fudbal, ali mi se cini da ti ne pratis… Animacije golmanovog bacanja nisam video ni na crtanom filmu… A ovakve udarce sam video samo u filmu kung fu fudbal… Pored toga sto ja pratim, Fifu sa mnom igra i momak koji ne u fudbalu 15 godina, pa i on sam kaze da je nerealno…

@lesa
Da se razumemo Demo je uvek bio totalno razlicit u odnosu na pravu verziju… Tebi je ok da svaki sut unutar 20 metara ulazi? Da mreze izgledaju kao na Fifi 98’? Daj majke ti…
Jeste, jeste, bolja je ova, cak su ubacili scene kako se treneri pozdravljaju, kao i konfete po terenu… Wow :pensive:

Zar vam je toliko bitno da mreze moraju izgledati odlicno? Je*o mreze bitan je gejmplej koji uopste nije los a ne sumnjam da ce biti bolji u full verziji.

Meni su mreže baš bitne :slightly_smiling_face: Ovako nešto bi bilo idealno. Do sada je slabo ko uspeo da napravi dobre mreže u igrama.
Volim kada se lopta odbije od mreže, kao kada pogodi prečku, to su možda i najatraktivniji trenuci u fudbalu.

Meni je bitno… Ipak smo u 2017. i tehnika je dovoljno napredovala. Kad vec traze 60$, daj da to lici na nesto iz 2017, a ne iz 97’ -.-’
A gameplay uopste nije toliko dobar… Kao da nikada fudbal niste gledali…

Takodje sam veliki fan Fife i navukao sam bar 20ak ljudi na Fifu… Ali ovo mi je veliko razocarenje…

Kome je ovo super, taj fudbala nije video…

Nisam igrao ali po ovom gameplay mogu reci da mi se svidja taj fazon gde ti preporucuje izmene. Jos ako imaju i treneri statistike u FUT-u bilo bi odlicno. Posto sad nemaju nikakvog smisla osim onog bonusa od 1,2,3% a i to ako ih imas 5 sa bonusom od 3% ukupan bonus na ugovor 15% to mi je malo glupo al ajd zabole me za to.

Nekako mi lopta sad ima bolju fiziku ili mi se cini ono kad golman odbrani ne odbija se nekako glupavo vise ode u nekom realnom pravcu.

To za mreze i ostalo verujem da ce srediti nekim updateom.

Jedino kad bi nekako priznali vrednost FUT timova iz 2017 pa da mi bude lakse da predjem. Prosto poludim od pomisli da moram opet ispocetka farmovati za omiljene igrace :frowning:

Pa na kraju svake sezone izgubi svaki smisao jer svi imaju TOTS igrace sa ludackim statistikama, ne do bog da se to prenosi. Pocetak je uvek najzanimljiviji, prva polovina sezone.