Filmovi vol. 2

Juče sam po prvi put ubacio disk u moj Xbox One S i pogledao Star Wars: Episode VII - The Force Awakens na BlueRay disku.
Lebemekani…kakav zvuk i kakva slika. Gledao sam ga kada se pojavio na torrentima, i bio mi, onako - meh. Ali ovo sada…mislim, i dalje je meh, ali izgleda štogod!

1 Like

Da vidiš tek u 3D. Mene podsjeća na Avatar, u smislu sranje film ali su efekti štogod. :slight_smile:

1 Like

Niti jedan 3D film nije blizu kao avatar u 3D, kapa do poda…jedva cekam drugi deo Avatar-a. Inace dobri su mi Ninja Turtles u 3D-u.

1 Like
  1. Pravis film za 3D
  2. Pravis film i provuces 3D filter

To je razlika izmedju avatara i ostalih filmova.

Bas to. Avatar je objasnio sta je 3D sve ostalo posle toga je kao da citas one stare 3D stripove sa onim glupavim kartonskim cvikama. :slight_smile: ako se neko seca toga.
Pogledao sam Logana. Dobar film, smorio sam se naravno, da ne ulazim u detalje.
Pogledao sam onog novog King Kong bla bla… Nije lose ma da me neodoljivo podsecala cela prica na Godzilu…Dobra je akcijai nije dosadno.
A moje najvece odusevljenje je bilo kada sam pustio malom Moana.
Sunce ti poljubim kako su uradili crtani. Jos ja imam golo govno tv za danasnje standarde. Ne smem ni da zamislim kako to izgleda na nekom 4K tv-u. Ono more, ma sve. Prelepo…

Moana je tehnicko cudo. Ako neko nije gledao obavezno skinite i Rode.

Cuo sam da je Boss Baby zesce podbacio. :frowning:

rode?

Verovatno misli na ovo

A Moana je prelep film. Gledati ovo u 4K je sigurno neverovatan doživljaj.

Ne mogu da verujem da ovo postoji. Sad skidam da odgledam, ovo se mora doživeti :smiley:

Wow, Split je sjajan.

1 Like

Juče čitam da će biti i nastavak Glass, koji će zaokružiti priču. I meni se svidio.

Rogue One sam odgledao i nista mi nije jasno,ovo je kao trebao da bude neki ozbiljan film??? Koliko god da sam pokusavao da mi se ceo Star Wars serijal svidi,ne mogu nijedan deo ponovo da odgledam koliko je glup i dosadan,nisu mi jasni ni ljudi koji biraju glumce za glavne uloge,Daisy Ridley ne ume ni da trci normalno,bar kao neki sportista,a da ne pricam o scenama gde treba da se bori,i ona treba da bude “badass Jedi”…o feminiziranom Kylo Renu necu ni da trosim reci,veoma opasno izgleda… Nikad necu razumeti svetsku popularnost i histeriju u vezi Star Wars-a

Preživi ti puni sat sa ovim komentarom.

2 Likes

Komentar na zalost uglavnom tacan za ovo sto sada izlazi. Ja sam velika lozana na SW ali ovo je sramota.

1 Like

Ljudi, koji su vasi favoriti?
Moji su Toy Story 4, Wreck it Ralph 2 , Alien.

Guardians of the Galaxy 2, Wreck It Ralph 2, možda Valerian. Ostalo ako mi bude dosadno.

Za Incredibles 2 bi se radovao pre jedno 5+ godina, sad mi je svejedno.

Incredibles mi se ni tada nije dopao, a kamoli sada kada sam matoro gundjalo koje svemu nalazi zamerke i uživa u sve manje stvari…

Sve od navedenog. Alien najviše…

Cekaj, Wreck it Ralph 2…? Odkud to, nisam cuo da ce biti uopste. To mi je najjaci Disney-ev crtani od ovih novijih. :smiley: