Filmovi vol. 2

You are tearing me apart Lisa!!!

Nego, kad smo kod filmova, bilo mi dosadno juče I nisam imao neku želju da igram igre pa sam upalio da odgledam neki film sa bratom. Rešio s da upalim ponovo Crows Zero. Obožavam taj film. Hvala @Stefan92 što mi ga preporučio pre par godina. I tad mi se svideo, ali mi se sad još više sviđa. :slight_smile: Kad uporedim ovu koreografiju borbi sa zapadnom… Tuga. Jedva čekam da odgledam i drugi pa treći deo. Nakon toga ću verovatno Battle Royale.

Ja moram da budem bar level 3, da bi uopste imao volju da sednem za konzolu/komp.
Al necu preko levela 5,pa da pogledam i to čudo.

@iKaran
The Room 2003?

1 Like

Upravo taj. Film poslao kultan zbog glume i svega. :smiley:

1 Like

Upravo taj. Uz Plan 9 from outer space vjerovatno najgori film ikada. Biser, ali pravi.

1 Like

Ko voli lose filmove neka odgleda Drakulu 3000. Dovoljno sam rekao :joy:

1 Like

Sharknado, koliko je ocajan toliko je odlican

Sharnado je pravljen da bude trash film. Ovo je covjek snimio sa najvecom namjerom da to bude dobar film, zato je I toliko uzasan. Vidis da covjek pokusava da glumi, ali ne ide. Posto je isti covjek I pisao film, rezirao, I glumio glavnu ulogu, film je podjednako los sa svih strana.

1 Like

EdWood, nema dalje!

Sad gledam ocjenu na imdb, 3! :smiley: ovo je izgleda jedan od onih filmova koji je toliko glup da je zapravo dobar :smiley:

Ako si zainteresovan, ne idi na YouTube nikako. Bukvalno je jedno iskustvo nakon kog mnogo više ceniš filmove :smiley:

Pretpostavljam o cemu se radi,al treba ponekad i takav film odgledati. Najbolje u drustvu. Ne gledam ja skoro nikad yt

@ninja poceo da se prikazuje Valerian, bese ti si okacio trailer i zainteresovan si za njega?

Ja gledam the boss baby sazetu verziju po X ti put (najbolje scene) :slight_smile:

Valerian je ili - ili !
Nema sredine…

Mislim konkretno na film nema nista drugo :slight_smile:

Drugi deo kida on je možda i najbolji , a treći je solidan sve u svemu super filmovi!

da dodam i Thor-a

The room 2003… Morao sam da premotavam,da ne gubim vreme dok kratos čeka… Al karane… I see what you did there…

King.Arthur.Legend.of.the.Sword.2017.1080p.BluRay.x264-Replica

3 Likes