Filmovi vol. 2

Rose Red. Krvi ima manje nego u pet minuta walking deada a ja se isprepadao kao nikad ni pre ni posle. Stephen King ladies and gents

Kazu da je dvojka conjuring jos strasnija :smiley:

Pogledajte oculus pa dodjite ovde i samo napisite komentar :smiley:

Fredi je bio moj omiljeni horor kada sam bio jako mali. Ali tome ima vise od 25god.
Horore sam gledao kada sam bio jako mali. A razlog je presmesan. Pa Jedino su horori dovoljno tupavi da ne moras nista da citas i sve ti bude jasno! :smiley: A ja bio mali i nisam znao i stizao da citam titl!

Juce odgledao Wacraft! Film je faantastican i bombastican :smiley:
Slozio bih se sa onim sto je Akiris napisao,kao fan wowa imam slicne utiske i sada jedva cekam druugi deoo :smiley:
Ako neko ima kodove koji mu ne trebaju nek mi se obrati.

Je li neko gledao The Visit? Ja sam ga gledao u bisokopu kada je izasao i iskreno nije mi bilo svejedno. Podsjeca malo na paranormalnu aktivnost ali je bolji, ima par scena da se bas iscimas. Plot twist narocito.

Inace sjecam se da me cover filma privukao da ga gledam, pisalo je nesto tipa kao kad odete kod bake u posjetu morate postovati tri pravila:

  1. Igrajte se koliko zelite
  2. Jedite koliko hocete
  3. Nakon 9:30 pm ni slucajno ne izlazite iz vase sobe (pogledajte film pa vidite zasto) :smiley:

Haha auh. I taj sam skinuo al nisam odgledao. Cuo sam da je najbolji Shlalamalalov film u poslednjih ne znam koliko pokusaja.

Sinoc sam pogledao Warcraft :smiley:
Ne znam sta da kazem VAUUUUUU :smiley: :smiley: :smiley:
Sve sto sam od tog filma zeleo i vise. Zeleo sam jednu lepu bajku i dobio prelepu bajku :slight_smile:
Pred kraj filma se smorim samo tako. Posto sam skapirao da ce ubrzo kraj… Mogao sam celu noc da sedim i gledam.
EEE a kada ide neki novi deo??? :smiley:

A toliko si bio skeptican :smiley:

Aha, mnogo volim taj svet i bas sam se bojao da nece verno prikazati. :smiley:
Ali definitivno i najzad ulazimo u eru kada je moguce da budu dobri filmovi od igara.
Tehnologija je najzad dovoljno uznapredovala. Sto se mene tice ne moram dok sam ziv da pogledam ni jednu drugu temu sem price iz igara. Nakupilo se u poslednjih 20-30god toliko dobrog materijala.
Samo Warcraf mogu da svake godine snime po jedan film i da mi nikada ne bude dosadno.
Mozda posle ovih uspeha krene trend, taman da malo sjasu oni Marvel/DC heroji.

Meni samo ne ide ne u glavu kako takav film kao sto je warcraft moze da bude pusten sa par grafickih glitcheva :smiley: Onaj fajt durotana i guldana je imao dosta bagova :smiley:

Other than that warcraft je fenomalan film i ima tu puno toga jos da se prikaze. Hteo bih da vidim Culling of Stratholme na platnu. I naravno sve sto sledi dalje :slight_smile:

Ma nista strasno, toliko je dobro uradjen da mi nije frka za nekimali propust.
Ma sve zelim dalje da vidim na platnu. SVE! :slight_smile:

Pogledao sam za vikend Novi X-man i Avangers toliko su postali dosadni da posle nisam ni znao sta se desilo u kom filmu.
Oba film se vrte oko iste stvari(necu reci price posto to odavno ne postoji) vrti se oko sto veceg bum bum tras tras. Tuga…
Prosto ne znaju sta da stave vise. X-man jos i nekako. Ajde neke rupe su popunjene i nesto su ispricali.
Ali Avengers ?? Brate, cemu, koliko glupa radnja i desavanja. O boze.

Vise puta sam i ja to isto rekao. Da mi prijaju takvi filmovi, pustim mozak na livadu i to mi prija.
Ali ovo je prevrsilo svaku dozu ukusa. Toliko bez ideje da ja nemam reci.
Nisam ocekivao zaplet Agate Kristi ali brate, ovo je vec debilizam.

Biografski film o legendarnom Tupaku, moram da priznam da ovako na prvi pogled deluje zaista obecavajuce :wink:

Pa NWA biopic je prosao odlicno. Sad ce i Notorious B.I.G biopic. Samim tim da je Diddy izjavio da batali muziku i krece u filmove samo je pitanje vremena :slight_smile:

Ko nije pogledao, naval’te :slight_smile:

Batman.v.Superman.Dawn.of.Justice.2016.Extended.Ultimate.Edition.720p.WEB-DL.H264.AC3-EVO

1 Like

To legendo, skida se :beers:

1 Like

Čekaću još malo na BR rip…