Filmovi vol. 2

Želja će ti biti ispunjena:

2 Likes

Dao bih ti 10000 “like” toliko bih to voleo da vidim. :slight_smile:
Jedva cekam. Samo da ostanu u tom mracnom bolesnom fazonu!

1 Like

Budžet bi bio manji, ali, u drugu ruku, imali bi više vremena da adaptiraju materijal kako treba, a ne da sve zbrzaju i zaseru stvar. A Series Of Unfortunate Events je fenomenalan primer: svaka knjiga ima po dve epizode, što bude od 90 do 120 minuta, što je sasvim dovoljno da se pokrije jedna knjiga od 150-200 strana. Za osam epizoda su pokrili četri knjige, sa verovatno jednom petinom budzeta koji bi holivud ulozio za jedan film. Jedina mana je to što na momente CG izgleda loše, ali jbg, sve je bolje od još jednog Holivudovog cash graba.

1 Like

Evo da se nadovezem ,Pogledao sam sinoc film i taj osecaj praznine je zbog toga sto film nema kraj. Ta scena na kraju od 3 minuta tesko moze da se nazove krajem i upravo to smeta svim gledaocima i ovima koji su igrali i ovima koji nisu igrali A.Creed serijal.

Meni isto kao i Akirisu film nije nista posebno mislim das coveku bracere sa nozem i kapuljacu iz igre i ja sad treba da sam odusevljen. Kad se setim kako su Altair i Enzo bili jaki likovi i kako sam uzivao u njihovoj prici ovo mi sad dodje kao Pleji destilovana voda umesto rakije :wink:

Kao sto rekoh, sat i 45 minuta je malo da se isprica cela i dobra prica. Prica se da ce biti trilogija, ali ako ja moram da cekam tri godine, da bi dobio sladunjavu holivudsku pricu o ubicama i templarima, neka hvala, upalicu dvojku i uzivacu.

1 Like

Slusao sam bajke o filmu Dr.Strange,neki su isli po 5 puta u bioskop da ga gledaju i slicno…WTF??? Jedva sam izdrzao do kraja da ga odgledam koliko je monoton i dosadan,sta su oni videli u ovom filmu,ne razumem,cak je i Mads Mikkelsen ubedljiviji u svojoj ulozi od Cumberbatcha,… Captain America Civil War je remek delo u odnosu na sve pokusaje da se napravi film o superherojima koji ce biti iznad proseka.

Vidim, većina vas spominje 28 Days / Weeks, pa pošto ih nisam odgledao (shame on me) pogledam oba zaredom jučer…

Šta znam… Po meni lično, iako dobri filmovi, ništa novo nisu donjeli sem … wait for it … zombija koji trče? Početna scena u Days-u kad se lik budi u bolnici, kontam, uh bit će ovo bolje od TWD, jer jelte, neko je nekoga kopirao! Ali jok… TWD - pogotovo strip - ima daleko snažnije teme, miljama daleko, od ovoga serijala. Iako dobar, iako ima fenomenalne glumce, 28 me nešto pretjerano i nije oduševio.

Ili je moja prezasićenost tematikom, ili opšta adaptacija žanra… Sve u svemu, solidan. 7/10

TWD sem sto se zombiji pojavljuju nema skoro nikakve veze sa njima. To je jedna mnogo dublja prica priblizena svima kroz tematiku zombi apokalipse. Ko se udubi razumece, ko ne nece i bice mu samo jos jedan ‘zombie show’

4 Likes

To je to…

Ne bih ni sam bolje sročio. :slight_smile:

A kako to TWD nema nikakve veze sa zombijima,da nisi ti “je#eni retard” ako tako nesto mozes da mislis??? Ko je ubio vise likova,sto glavnih,sto sporednih-nebitnih. do sada u seriji,zombi ili ljudi??? Naravno da je sustina prezivljavanje apokalipse i medjuljudski odnosi,ali kako to zombiji nemaju nikakve veze u seriji TWD…hahahaha Svako u tom svetu je inficiran i potencijalni zombi,ali zombi i dalje nemaju nikakve veze sa serijom,jel tako??? :joy:

TWD ima mnogo dublju pricu…pricu koju ti verovatno nikad neces razumeti…

Jel neko gledao Kingsglaive, ili kako se već zove, ovej FFXV film? U subotu prikazuju na Chibiconu, ali nisam siguran da li vredi da ostanem da ga gledam?

1 Like

Pa ono, nista posebno, cak i ako si igrao igru.

Onda ću da pogledam šta kažu kritičari, ako ne vredi, onda ko ga šiša.

@daemonkiller92
Mene je Kingsglaive odusevio. Obozavam takve filmove/crtace sta god bili.
Obavezno ga pogledaj. Imas na netu odlicne HD snimke, skini i vidi.
@Marko96
Brateee, koju dublju pricu? Vec sam pisao o tome ali ne mogu da odolim ponovo. (ne ulazim u strip)
Prica je uvek ista svaku sezonu. Ko je pogledao prve dve video je svih 222 sezone koliko ce verovatno trajati ta agonija. Evo vec je ova sezona pokupila realtivno lose kritike.
Najzad su ljudi shvatili da je Dinastija ozbiljan zaplet za ovo.
Dojadi brate sve kada vrtis jedno te isto.
Oni napaceni idu od budale do budale, ona ih neki od tih monstruma koji ih zarobe. U svakoj sezoni im rikne 1-3 njihova lika pridodaju 1-3 nova i ajmo opet…

1 Like

Odgledah Spectral…thhh…malo sam se razocarao,ocekivao sam bolji film…nije los,moze da se pogleda ali mu nesto nedostaje da bude dobar tj odlican film…

Pa nedostaje mu oko 100miliona USD najmanje. Prosto, to je TV film ne bioskopski film.
Meni je bio bas dobar.

Ma ne,mislim da su glumci za film ok i da je produkcija dobra,nego sam ocekivao vise od price,nekako mi je nedorecena…imala je velikog potencijala na pocetku a kraj je ispao malo obican…sve u svemu vredi ga pogledati.

28 Dana Kasnije mi se jako svideo, nastavak je bio obicno djubre.

3 Likes