Filmovi vol. 2

Kao i 90% svih nastavaka ikada.
Pogledao sam za vikend Inferno. Film kao film je ok, ali toliko puta vec vidjen i prezvakan da je dosadno kao TWD :wink:
Film nema blage veze sa nekim misterijama predhodnih delova, niti je radnja dovoljno kvalitetan i uverljiva.
Probali su da impresioniraju gledaoce sa nekim starim lokalitetima i to je sve.
Meni je Henks odlican glumac ali ovo mi je bas slab film.
Nastavci…

1 Like

Slazem se apsolutno za Inferno, film je gledljiv ali nije dobar.

A u zadnjih mesec dana sam pogledao jos dva Hanks-ova filma: kapetan Phillips i Sully. Oba su po istinitim dogadjajima i dobri su filmovi, gde je prvi daleko uzbudljiviji od drugog. Hanks mi je jedan od omiljenijih glumaca jos od cuvene klupe i kutije cokolade.

A kanim se da odgledam La La Land, samo zbog City of Stars pesme i Goslinga (koga obozavam posle Nice Guys-a), ali ko 2 sata da gleda mjuzkl :neutral_face:

Ufff, tesko da bih mogao da gledam mjuzikle. Bas tesko, cak mi je potpuno neshvatljivo ko moze.

1 Like

Odgledah,bolje reci premotah, Max Steel.Kakva smaracina od filma.Uzas.Ne preporucujem,nikako.

Do sad odgledao dva. Zadovoljan. Potreban mi je odmor od holivuda.

Za ljubitelje Dzon Konstantina preporucujem novi Justice League: Dark. Sad, ovo jeste ipak klasicni superherojski film ali je Konstantinov karakter vrlo lepo uklopljen tako da izgleda kao jedna od ozivljenih Hellblazer grafickih novela, iako je relativno light sa narativom i orijentisan na akciju.

1 Like

Nameravam večeras da ga gledam, znači da je ok film, ali ništa spektakularno?

Eh, daj sta das. Ima nekoliko dobrih (komicnih) linija dijaloga, pogotovu ismevanje Betmena. :smiley: Ocigledno ni superheroji vise sebe ne shvataju ozbiljno. Mene je samo podsetilo koliko je tragicna greska bilo sto su ukinuli JC serijal.

Sinoć prvi put pogledah Inception (flame shield ON).

Okasnio za medalju. 9/10

Haha, ja ne mogu. Neka hvala. Nisam ih voleo ni ko mali, a kamoli sad.

Odgledah Spectral. Dobra prica, okej je i snimljeno ali razocaravajuci kraj. Okej sve je to naucna fantastika u smislu da nista nije realno ali brate mili sklopiti onoliko oruzija i psa na 4 noge za 3h u bunkeru sa busilicom i lemilicom od smeca koje su dovukli iz stare baze…i mean…CMON

1 Like

Pa to su amerikanci…oni mogu sve!!!

Odgledah War Dogs.Dobar film,drzi paznju sve vreme i ima zanimljivu pricu.Vredi ga pogledati.

Pogledao sinoc Allied. Pocinje malo tunjavo ali do kraja sasvim dobar film. Odlicna hemija izmedju Pitta i Cotillard. Sto se vidi iz prilozenog i u real life-u :smiley:

Tacno se vidi na Cotillard, kad glumis u filmu iz ljubavi prema umetnosti i zivotnom pozivu a kad glumis zbog para. Allied vs.Assassins Creed.

Odgledah Dr.Strange, zanimljiv film,nije loša priča i zanimljiva ekipa glumaca.U zadnje vreme M.Mikkelsen se izdvaja kao vodeći glumac medju negativcima i baš se dobra uklapa u njihov kliše.Vredi pogledati film.
E da,sinoć natrčah na TV-u na film The Experiment sa Ejdrijen Brodijem i Forestom Vitakerom u glavnim ulogama.Ko nije gledao film obavezno da ga pogleda.Neverovatno je dobra i poučna priča.Preporuka!!!

1 Like

Lordish ozbiljno pogledaj ** Scouts Guide to the Zombie Apocalypse **

to je pravo osvezenje u zombi zanru. Pre neko vece je bio na HBO i pogledao sam sa zenom umro sam…nisam se toliko smejao ne pamtim…pogotovo na dve scene Kauc i Trambolina…Pogledaj obavezno.

1 Like

Pogledao sam sinoc Kineski Zid u bioskopu i film mi je bas prijao. Lagana prica, Nista romantika-patnja ,Akcija i gomila lude kineske tehnike i prelepi kostimi.

Ps.

Kum je gledao ovaj novi Resident evil i kaze ovo je gore od poslednjeg Borna. Film je sniman u krupom planu toliko da su oci bolele. Haoticno skakanje sa kamere na kameru posle samo 5 frejmova slike prosto ti se zavrti u glavi i bude ti muka. Kad naidjes na scenu pejzaza prosto se obradujes.

Ako je neko gledao nek da kometn.

Hvala na preporuci :slight_smile:

Samo da javim:
Arrival 2016 1080p BluRay x264-SPARKS

2 Likes

Odgledao sam juce, solidan “vanzemaljski” film sa par klisea (kinezi i rusi prikazani su onako kako ih dozivljava prosecan amer). Takodje u par scena je nedopustivo stupidan, kao jedna od prvih scena u kojima Forest Vitaker pita lingvistkinju da mu odmah prevede nepoznati vanzemaljski govor. Svidja mi se nacin na koji je prikazano njihovo pismo i koncepcija vremena - logicna je pretpostavka da ce bilo koja civilizacija kadra da dogura do nase planete biti daleko tehnoloski naprednija i na visem nivou svesti.

2 Likes