Filmovi vol. 3

Samo ne time travel. To mi je uvek jaaaadan način da se stvari reše. Najgori mogući deus ex machina oblik upotrebe. Ali da, ne vidim kako drugačije da anuliraju Tanosove mađije. A svi ti likovi moraju da nastave svoje živote u drugim filmovima, tako da će ih na ovaj ili onaj način vratiti. Strange je nešto zakuvao 100%.

Michael B Jordan je bas napredovao u karijeri sa par flopova ali ok se drzi. Zbog frizure podseca na bracu Wayans ali meni je bio donekle ok.

evo njega u Wire-u ko nije znao da je to on :smiley:

Odgledao Infinity War, svaka preporuka za film, previse sj*ban kraj, ali vrv je ovo Strange isplanirao, jer kaze da mogu da pobijede u samo 1 pokusaju, i na kraju kada Thanos pobijedi doktor kaze da je ovo jedini nacin. Radujem se novom dijelu sljedece godine i da naravno drago mi je sto Tony Stark ostaje ziv

Odgledao upravo Infinity War film je stvarno dobar sa dosta spektakularnih Marvel scena, ali kraj je nevjerovatan i mislim da je velika vjerovatnoca da ce se desiti ovo sto je @Scarecrow napisao.

O boze… Neeee. To ce biti u Siriji…
Svi stari drugari su tu. Ameri, Rusi i neki teroristi sta god…

Uzas. Ponestalo para za botoks :smiley:

Klint Istvud je bio sjajan u Million Dollar Baby i Gran Torino, Stalone ipak nije ta klasa. Inače Rambo V će biti o meksičkim narko kartelima. Rambo spašava otetu devojčicu iz ruka narko kartela u Meksiku.

Film copy paste onaj sa Denzelom :rofl:

To je bio odlcan film.
Nadam se da ce i ovaj da se zavrsi isto… Cisto da budemo sigurni da nema vise nikad…

1 Like

A usput snima i Expendables verovatno :smiley:
Ne znam meni su nekako njegovi filmovi dobri, nista spektakularno, vikend film.
Dobro mi kad u Expendables 3 izbavljaju Veslija iz zatvora i kad ga pitaju sto je zavrsio u isti.

“Nisam placao porez” :smiley: :smiley: :smiley:

Ma to nisu filmovi za oskara. Zabava. Kokice, pivo i 2.5h akcije

Ako se uporedi sa ovim koji sada dobijaju oskare i nominacije onda da.
Bolje oskara za Rambo nego pola gluposti koje se vrte i satro imaju vrednost…

1 Like

A možda će Ramba da glumi crnac :slight_smile:

:smiley: Mislim da stvarno nije bitno u ovom slucaju. Bitno je da se roka…

Pogledao sam danas Game Night I mogu reci da je lijepa zabava na sat I po vremena. Pri kraju filma fazoni izazivaju jacu reakciju od chuckle, tako da se moze reci da se isplati pogledati film.

Pristavio Kill Bill oba dela. Zadnji put gledao pre nekoliko godina, a neki dan na YT pogledao neki dokumentarac o poslednjoj školi izrade samurajskih mačeva. Logično, Kill Bill mi pao na pamet…Elem, malopre završio prvi, a posle ručka krećem i drugi deo.
Zaista remek delo. Muzika pogotovo…

1 Like

Al ce ovo da bude do jaja !

2 Likes

Glumac iz igre Until Dawn :smiley:…btw kakva je serija?

Wow, ovaj Deadpool 2 je baš dobar. Mnogo mi se svideo. Nisam siguran da li je bolji od prvog, ali tu je.

2 Likes