Filmovi vol. 3

Meni i dan danas na pomisao tog filma zaigra oko…
scrattwitch

1 Like

Pozitivno ili negativno. :rofl:

Ja sam veliki ljubitelj filmova Kolin Farela, sa par uloga me je oduvao, tako da svaki film sa njim odmah ima ocenu vise u mojim ocima.

Professor Marston and the Wonder Women svakako zasluzuje da se odgleda, cak i ako niste ljubitelj superheroja i stripova. O tome ima realno reci mozda 10% u filmu. Marston je izmislio detektor lazi, a njegove reovlucionarne ideje u tada zadrtom svetu muskaraca podrzale su seksualnu revoluciju sredinom proslog veka. Ne mislim tu samo na zenska prava vec na oslobadjanje od tabua - poliamorna ljubav, kinky, S&M… A sve to na neki nacin govori o tome koliko je strip mocan medijum za osvescivanje arhetipskog u jednom drustvu.

The Snowman, osim sto mi je drago sto je smesten u Oslo, grad koji veoma volim, doziveo sam kao pomalo neuspeo B-movie o jos jednom serijskom ubici koji je zlostavljan u detinjstvu, i radije bih da su ga radili norvezani nego amerikanci na ovako half-assed nacin.

1 Like

Pogledao konačno Guardians of the Galaxy vol 2 i nekako je meh, bez imalo šmeka koji je imao prvi deo.

3 Likes

Ko da ga je Kafka režirao…nemam pojma šta da ti kažem, ali čim krenem da razmišljam o njemu - oko zaigra…

1 Like

Ovo je najgora godina za film u istoriji. Three billboards outside Ebbing, Missouri, koji je sasvim prosječan film je najbolji by far film od svih koji su bili na globusima, a vjerovatno će biti nominovani za oskare.

Tuga.

Pogledao Thor Ragnarok posto je izasao 1080p snimak. Zabava je fenomenalna, mnogo su neozbiljnije pristupuli Thoru sto nije losa stvar. Vizuelno najvise me podsjeca na stari Flash Gordon.
Sto se mene tice, preporuka k’o kuca.

1 Like

Odgledah Molly’s game, konačno jedan film sa glavom i repom, istinita priča, odlični glumci, jaka četvorka kao ocjena.

Boon - film spada u “toliko los da je dobar” kategoriju. Ja sam se pola vremena pitao sta radim sa svojim zivotom.

Mother - briljantan reziser + Dzenifer Lorens u krupnom planu. Ima setup pozorisne predstave slicno kao npr Dogvil.

1 Like

Novi Tor mi je odlican. Generalno ja ne volim te super heroje ma da mi se Tor oduvek jedini svidjao. Valjda zato sto je mitologija itd…
Svaka preporuka za film. Toliko sam se slatko nasmejao. Odlican film najzad.

mega car :smiley:

1 Like

Takodje sam zavrsio sa gledanjem Tora i super je film. Volim sto ima komicnih situacija i taj neki vajb 80ih. Od svih tih Marvelovih filmova Guardiani i ovaj novi Thor su mi ciste 10ke.

Pored tora sam odgledao i Bright i ok je film. Vidim da je mnogo kritikovan ali meni je super. Nekako sve to pomesano magija,orkovi, ljudi u sadasnjosti/bliskoj buducnosti. Nekako neobicno ali zanimljivo. Jedva cekam nastavak jer Netflix je vec najavio da rade na sledecem delu.

1 Like

Skoro gledao I Saw the Devil, The Wailing, Oldboy…sve Korejska produkcija i veoma ozbiljni filmovi,malo jezivi ali odlični.

boon? Ne pronalazim ga nigde.

Meni je Thor: Ragnarok previse haotican, kao neki otkaceni san. Marvelova Alisa u zemlji cuda, sa primesama Star Warsa, Fles Gordona, Gladijatora, i cega sve ne. Fali samo jos Toni Stark pa da haos bude potpun, mislim da bi se on najbolje skontao sa grandmasterom (Dzef Goldblum :smiley: briljantno).

Mozda zato sto je Boone :smiley:

Film je toliko cringe…da ga moras odgledati haha

Ako ti je Ragnarok kao otkaceni san, pogledaj film Mother :grin:

1 Like

Ti ko Benjamin Button leptejebo :joy:

searches google for benjamin button

1 Like

I jesam, eno ga mikro review par postova iznad. :smiley: Arnovski je definitivno najludji

Only the Brave,preporuka za film ko nije gledao…