Forza Horizon 3 je sada u Gold statusu + Halo Warthog je dostupan u igri + Recommended PC Specs

Ni jedna Forza nema problem sa automobilima sto se tice otkljucavanja. Posle 10 trka ja vec imam R3 auto. Nikad nisam imao potrebu da odradim jos par ulicnih trka da bih mogao dobiti automobil koji mi je potreban za sledecu trku. Novca na pretek uvek bilo, to je mozda jedina mana ovoj igri

Igra je odlična samo da nisu u startu upropastili PC verziju bilo bi dobro jer previĆĄe mi je dati 300e za xbox ONE konzolu plus mana kod konzole je ĆĄto nije kompatibilna sa WiFi mreĆŸnim usb karticama poĆĄto koristim Internet od susjeda tako da nemam svoj ĆŸičani Internet pa to onda nije to. Jer ĆŸalosno je to kad ja moram joĆĄ 8gb rama nadograditi i procesor klokati na recimo sa 3.4 na 4.0-4.2ghz da mi se procesor i rami manje tuĆĄe. Tako je to kada naprave katastrofalan port sa konzole umjesto da su PC verziju pustili par dana kasnije samo da ispleglaju tj dobro optimiziraju igru kao npr GTA 5 koji vrtim na ultra sa v-sync i ostalim parametrima bez ikakvog povremenog trzanja.

Konzola je 240e, nova sa garancijom u shopu, a Wi Fi bi trebalo da je kompatibilan sa svim standardima?

Licno mislim da je za gaming bez stresa i razmisljanja konzola zakon, ali dobro, vidim da je trend glorifikacije svemoguceg PC gaminga u zamahu.

2 Likes

Dobro moĆŸda kod vas u Srbiji ali i tu je nema ispod 300e pa na dalje. Kako je znaĆĄ da će radit usb WiFi mreĆŸna na konzoli jer opet da dam 300e kojih nemam i joĆĄ da ne podrĆŸava usb mreĆŸnu samo da original za xbox ONE onda joĆĄ dodatnih 40-50e za mreĆŸnu.

ovde u xboxrepulika shopu je 240e to ti je covek rekao

http://www.xboxrepublika.com/shop/konzole-xbox/xbox-one/

A zaơto bi USB WiFi “gurao” u konzolu?

LoL pa kako ću ići na Internet?

Me razumem pitanje. Imas WiFi u konzoli


To nas sve ovde zezaĆĄ, jelda?

Da Al kako ću hvatati WiFi 50-70m udaljen od mene

Kupi radar :slight_smile:

3 Likes

:joy:
Ok je radar, pojaca malo signal, bar mi je tako rekao jedan lik. “Kolega” sa posla, koji isto lovi signal po gradu, pa je uzeo taj radar :grinning: .

@Fifa91 Ma da bi ti ja rekao ako nemas svoj internet ne kupuj nista, konzola ima Wifi, jos od prosle generacije, ali bez prave konekcije, djaba ti sve.

Ako planiras da kupis konzolu i izdvojis 300e za nju
izdvoj i 1500din mesecno za internet umesto sto krades od komsije. Ako si uspeo skupiti te pare za konzolu, ne vidim razlog zasto nebi platio i 1500din internet a ne da dajes 50e na internet karticu. Fuck me right?

Ma joơ da dajem pare na taj radar a ơta fali WiFi-u? Joơ da i Internet plaćam taman posla :smiley: bolje mi je da svoj i5 za i7 zamjenim i nadogradim na 16gb rama jeftinije me izađe nego xbox i taj radar.

Ma da, bolje kradi svij internet
 Koja budala jos placa sebi internet
 Taman posla da imas svoj internet
 to je ludost :slight_smile:

Ajde da je novac u pitanju pa da kazes
Ali covek ima para da kupi novu konzolu ili da odradi upgrade i5 procesora i RAM-a, a nema para da plati sopstveni internet, nego krade komsijski pa kupuje kartice i kojekakva cudesa da bi se dograbio “besplatnog” interneta
to je ludost u 21. veku.

1 Like

Haha, krades WiFi internet komsiji i zalis se na MS sto ti puca download i sporo je? Nema dalje :frowning:

3 Likes

Ovaj put je bio do MS nije do interneta bilo serveri su im tih dana bili preopterećeni jako. A ơta vi svi mislite da ja spavam na lovi kao prvo nebi ja ni imao i5 konfu da kolega nije htjeo mjenjat PC za moj mob imao bih vraga taj komp. Pa radio sam na moru i zaradio neơto novaca i napravio upgrade a neơto novaca dao svojima i gdje to piơe da ne smijem krasti Internet od komsije koji zna za to i dopuơta mi to.

Ko je rekao da ne smes krasti? Nego jednostavno nema smisla. Za 10-15e mesecno mozes odlican internet imati sto u danasnje vreme i na balkanu nije luksuz nego standard. Okej, ne lezis na parama
pre orderovao si Forzu za 60e sto mu dodje pola godine interneta i ne zavisis od komsije ni malo a mogao si sacekati mesec dana za crack recimo


1 Like

Nema FH3 torrenta na vidiku niti crack jer ima igra DRM zaơtitu znaơ kad će probit igru nikad kao i ơto far cry primal ne mogu probiti a igra izaơla prije godinu i kusur.