God of War - E3 2016 Gameplay Trailer | PS4

…ali vizuelno izgleda prelepo :grin:

daj ostavi i koji komentar i u XO ekskljuzive da malo popunis topic…

1 Like

Najavise znaci :smiley:
Sa jedne strane kao fan serijala sam vise nego happy , a sa druge zabrinut sa novim pristupom kameri videcemo…

Ne znam…izgleda da smo @iKaran i ja gledali jedan trailer a vi ostali nešto drugo.
Promena perspektive mi se baš i ne dopada, kao i usporeni kombat sistem. Nekako mi više liči na Gears/Tomb Raider igru negoli na “stari” God of War.

Daleko od toga da mi se igra ne sviđa, ali da sam očekivao daleko više - jesam!

Gledamo isto,samo je pitanje sta se kome svidja…da lici na tr i slicne igre to si u pravu,ali ne mora to da bude i lose po GoW…

Na momente mi se činilo da je ovo Last of Us sa prehistoric skinom. Izgleda prelepo, tu nema prigovora.

2 Likes

Perspektiva je za 3rd person shootere, a umesto puske sekira. Nije trolovanje, ali mi je draza standardna Hack ‘n’ Slash perspektiva. Ostalo deluje ok i ima potencijala.

Niko relase date ne spominje :frowning:

Zato što ga ni nema :smiley:

Kontam negde 2018.

Na kraju konferencije je pisalo In Active Development. Kao i za još par igara, tako da to možemo da očekujemo tek za 2+ godina. A Release Date ćemo možda dobiti na sledećem E3.

Znaci u sledecoj generaciji.

Igra izlazi 2017 ali ne verujem da ce se rastegnuti do praznika jer ce tada biti aktuelan Neo. Tipujem na Q3 2017.

2018 nije soon.

Pise lepo na kraju in development for PS4.

Zar nije i za last guardian važilo soon? :smiley:

1 Like

Meni je upravo promjena perspektive najvise obradovala, jer da je ostalo kako je bilo vjerovatno bih preskocio novi GoW. Ovako odjednom postade most wanted igra.

Inace Kratosova brada FTW :smiley:

A jel ste vi sigurni da je ovo Kratos uopste , da nije mozda neki njegov “rodjak” ili brat od tetke ?

Mislim pokusavam da shvatim to kako se on odjednom nasao u nordijskoj mitologiji.

To je Kratos. Ima čak i rane na istim mestima. A kako je tu dospeo? Očekuj bullshit izgovor.

Vau, bas mi se svidja! Daleko bolje nego sto sam ocekivao.

Meni je God of War delovao umorno jos kod treceg dela. Kratos je odavno postao parodija samog sebe, sve samo urlanje i bezumno nasilje.

Ovo izgleda ko pravi reboot. Naravno tu je brada (novi lens flare), ali i promena ambijenta, perspektive… cak je opet porodicu dobio, tj valjan razlog da ubija i razbija kroz novu mitologiju.

Kad smo vec kod mitologije, ovih par protivnika sto su se pojavili imaju odlican dizajn! Onaj dzin sa rogovima sto mu oblepljuju slepoochnice je posebno impresivan.

Cak sam pokupio par parenting tips tokom ovog klipa, da znam kako da se ponasam kad Luka malo odraste. Ko bolji uzor da mi bude nego Kratos.

4 Likes

[quote=“jahalang0112, post:43, topic:10987”]
Jednostavno sa onakvim gameplayom nema sta vise sa se izmisli i ponudi publici. Moralo je da se menja.[/quote]

Da, to i ja primecujem kod sebe, koliko me je hack n slash nekad odusevljavao, toliko danas jedva trejler za onog anime klinca sa zmajevima uspem da odgledam koliko mi je dosadan. Dal je do mene ili zamora zanra, ne znam.

Ovo malo gameplaya sto smo ovde videli me je dzarnulo svugde gde treba. Naravno, dva obicna protivnika i jedan skriptovani dzin nisu dovoljni da se stekne neki dublji utisak o kvalitetu borbe, al obecava, i to dosta.

Meni nekako sad igra deluje dosta ozbiljnije promenom perspektive,ne bih uzimao igru da je ostao stari gameplay…

1 Like