God of War - E3 2016 Gameplay Trailer | PS4

Ovde sam prestao da citam komentar :smiley:

1 Like

Možeš da upravljaš kamerom! Naizgled nema onog prokletog zooma koji je bio u Ascension i zbog kog sam ga batalio, mada još nisu prikazali velike protivnike. Meni je to sve prednost. Godinama me nervira to što u GOW ne možeš da upravljaš kamerom.

Osim grafike ja ne vidim nista vredno pohvale ovde.Daleko od toga da je lose i da ne valja ali skroz nesto drugo sam ocekivao.Promenjena kamera skroz menja ugao gledanja na igru i cini sve drugacije,combat usporen i cudan,nema milion protivnika koji jedva cekaju da te iseku na komade,nema creepy muzike na koju se jezim,nema standardnih dobro poznatih lokacija gow-a vec je sve promenjeno i jos na sve to tu je Kratos penzioner koji je postao nezan i emotivan i ide sa detetom kroz sumu i brani ga dok love jelene.Vatafak je ovo bre ? Jel ovo stvarno god of war il se neko zahebao i stavio pogresno ime na kraju trailera ? lol

Vjerujem da pripadas manjini sto se tice misljenja o igri, skoro svi su odusevljeni.

Promjena perspektive je bila neophodna po mom misljenju. Ovo je neki novi, svezi pristup god of woru koji ce im donijeti samo dobro. Pa i ta emotivna strana i fokus na pricu su dobra stvar, ljudi to vole.

Btw to sto kazes da je emotivan, pa njegov sin je u pitanju. Jesi igrao GoW igre? Zasto je on uradio sve sto je uradio? Zbog porodice, tako da to nije nista novo. Ovo je mnogo bolji nacin da se stvori dobra prica i igra, to garantujem. Uostalom pokazace prodaja.

Napravi ti bolje. :wink:

Bukvalno. Ove promjene su bile neophodne. Ne kapiram da neko moze da osporava ono sto je jutros prikazano i da pritom pise “je li neko greskom stavio naslov gow, lol”.

Da je ostalo isto kao prethodni djelovi bilo bi nema inovacija, postali su isti kao cod. Kako god da okrenes ne valja, moraju ljudi da se bune…

Ne svidja sa svima isto, zato se bune oni kojima se promene ne svidjaju.

Stari gow je jedinstven i prepoznatljiv i nesto posebno sto nema sa cime da se uporedi a novi prikazan gameplay je klasican primer kako se igra uklapa u masu drugih i kako pocinje da lici na mnoge druge naslove i kako ova igrica hoce da postane nesto sto nije i promeni skroz ono sto god of war zapravo jeste.
Nadam se da je ovaj gore prikazan gameplay samo mali delic u igri koji je u ovom “novom” fazonu a da je ostatak igre stari dobri nikad prevazidjeni gow :wink:

A da pricekamo full igru pa da onda komentarisemo na sta ce to licit? Puno brate kukamo :smile:

Vreme je za promenu. GOW ima previše delova i formula se ustalila. Imaš GOW 1, 2, 3, Ascension, Shost Of Sparta, Chains Of Olympus, ako hoćeš, možemo tu da dodamo i Betrayal, pa dosta je :smiley: Neke igre ne dobiju jedan nastavak a kamoli ovoliko. Još bi voleo da batale Kratosa i da on bude jedan od prvih likova koje ubijamo, ali jok, nemaju m**a za tako nešto.

1 Like

Neka ga Kratos, nije on problem. Problem je zastarjela mehanika, gameplay, ma bukvalno sve. Ascension se nisam natjerao da zavrsim, jednostavno me smorilo. Znaju oni dobro da bi izbacivanje jos jedne takve igre bilo samoubistvo.

I moram reci da je ovo bio hrabar potez, vidjeli su sta ljudi zele, vidjeli su kako je prosao TLoU, i jednostavno prilagodili su se tome. Ovo je po meni jedno od najpozitivnijih iznenadjenja u poslednjih nekoliko godina.

1 Like

Meni jeste problem u Kratosu. Smorili su sa njime. Prošli smo sve moguće emocije sa njime, vreme je da se krene dalje. Ali jok, on je popularan, pa ajd da još to muzemo. Ozbiljno očekujem da će nešto da se desi klincu, da pogine ili da kidnapuju, onda Kratos krene opet u akciju… Yeah, to nikad nismo videli do sad.

Moze da se desi obrnuto mozda Kratos strada (male sanse ali why not?) pa krenemo u akciju kao njegov sin?
Ono nebi mozda bilo lose just saying…

Klinac gine 100% :smiley:

Ili to ili ce na kraju igre pravo niotkuda postati heroj. Treceg nema.

Ja licno nemam zelju da budem klinac, zelim da budem Kratos all the way. Mada moguce je da ce praviti neke rokade. TLoU i Witcher su uspjeli to da urade na kvalitetan nacin.

Potvrđeno je da je Kratos jedini igriv lik. Voleo bi da Kratos pogine, ali jok, nema šanse.

E pa jbg.
Zar nebi veci utisak ostavilo da umre gotivim lika , ali je njegova prica ispricana vec zasto cede mogli su da promene scenario , ovako igraju na siguricu al ajde videcemo :slight_smile:

Inace potvrdjeno je da je demo prikazan na ps4 a ne ps4k i da ce igra izgledati ovako na ps4 kada izadje.

Pogledao sam opet gameplay, i opet mi se ne svidja. Cini mi se kao da hoce da uzmu dioDark Souls publike, combat vise vuce na DS nego na GoW.
Da ne budem licemjeran, i ja bi kukao da su pokazali istog Kratosa, rekao bi da je serijal odavno umoran (posebno nakon sto sam poceo Ascention), ali mi se ova promjena ne svidja nikako. Opet, sacekacu da vidim kakav igra ima osjecaj dok igram, pa cu donijeti konacni sud.

Ascension je isto toliko dobar kao i prethodni delovi. jedina mana same igre je ona God Of War “magija” koja te prikuca od pocetka igre. U Ascensionu ta magija mna zalost krece tek na polovini igre. Kao neko ko je uzeo platine na svim GOW igrama, moram da priznam da sam i ja Ascension pocinjao par puta pa nije islo. Ali kad sam stigao do srusenog kolosa i krenuo polako da ga sklapam, awesomness kicked in i overall utisak mi je na kraju bio da je igra isto toliko odlicna kao i ostali delovi. Ne bas kao dvojka ali rame uz rame sa PSP izdanjima i trojkom.

Ono sto mene brine u ovom novom delu je upravo combat. Mozda je prvobitni combat zastareo, ali draz God Of War-a je upravo u tom Kratosovom overpoweru. Taj overpower ja ovde nisam video. Mozda se kasnije to i desi ali na osnovu onog sto sam za sada video, to mi je ajde da kazemo zamerka.

Plus da dodam, kakva god da je igra, ova tema ima daleko najveci broj postova od svih ostali i mozda boljih igara prikazanih na ovom sajmu :slight_smile:

Klinac ostaje ziv :smiley:

While you assume complete control of Kratos, you also passively control his son throughout the entire game, and both characters grow and evolve. There’s a single button dedicated to your son, and its use depends on the context. He becomes an active participant in combat, traversal, exploration, and puzzle-solving. In this, the game is about passing knowledge onto your child. At the beginning of your journey, you teach a reluctant child how to fire a bow and hunt. As you progress through the game, that becomes second-nature to the boy, and it’s clear that your knowledge has been passed on.

Right from the get-go, it was apparent that this was a very different God of War game. We now view the world from behind Kratos’ shoulders, with the previously-static camera now being controlled using the right stick. This part is important, because the world is rife with hidden paths, secret nooks, and collectables hidden all over the place. During my extended demo, we wandered off the beaten path and discovered a number of crafting resources, pieces of armor, and idols. God of War will feature larger, much more in-depth RPG systems, something Sony will discuss further down the road.

This bond isn’t the only new, surprising element of God of War. The entire game is presented as a single, uninterrupted shot. Once you’re in, you’re in. No load screens, no cinematics, no fades to black. Kratos and his son’s journey across the world of Norse mythology – which takes place an undisclosed amount of time past God of War III – will be told in a wholly singular, and honestly unique manner.

1 Like

Jel zna neko sta ce biti na kraju igre pa da ne moram ni da je igram,vidim svi vec sve znate…