Halo 5: Guardians

Neki savjet? jer je meni nemoguća misija legendary. 90% igri pređem na normal i ne pomišljam da povećam težinu, ali postavio sam sebi cilj da moram Halo završiti na legendaryu.

Mislis za Library ili generalno? Uvijek da imas plasma pistol za elites (plasma charge + headshot combo), uz plasma granate. Elites se cesto znaju sakriti iza nekog kamena, ako im pridjes pazljivo, mozes im zalijepiti sticky.
Oni mali grunts samo headshot.
Jackals sa stitom prvo ide metak u rupu u stitu (prostor za njihov pistolj), pa headshot kada skloni stit.

E a kada su u pitanju Flood, tu je poprilicno lako, ako imas veliku grupu sa onim sto se nadima, prvo pucaj u njega da eksplodira, ubice par njih oko sebe.
Za ostale svako oruzje pored shotguna radi, samo pazi da ih cekas iza uglova, nikad na cistini. Znaci iza ugla, kad proviri shotgun i melji. Granate idu uvijek u noge.

Ovo su ti neke smjernice, ako ti treba pogledaj neki legendery run, kada se bar malo naviknes bice ti mnogo lakse. Takodje, poslije odredjenog vremena znas sva spawn mjesta, tako da znas i odakle dolaze protivnici.
Mozda je najbolje da pogledas neki Legendary run sa komentarom, cesto ce ti skrenuti paznju “ovde spawn”, “ovde imate municiju” i sl.
Ja sam igrao jednom sa Neshom i mnogo smo se mucili, kasnije kada sam sam pokusao bilo mi je mnogo lakse, bas zato sto sam ja triggerovao sve spawnove ili sam se mogao prisunjati protivniku za melee, tesko je to ukomponovati sa jos nekim.

Odlično, samo prakse mi treba i vjerovatno neće biti problema.

Ja MCC imam od jula i jos nisam presao CE i 2.Dvojku nisam presao jer sam prvo hteo da predjem CE a CE sam stao jer sam se iznervirao i stvarno vise nisam mogao ali sam se vratio na CE jer nisam mogao da zivim s tim da nisam presao Halo CE i Halo 2 :smiley:

al si ga zakukuljio, svaka ti cast

Bas vala:lol:

Evo, da ne gušim XO machmaking temu i šta trenutno igrate temu, kada sam vazda u Halo 5.
Juče smo oko 20.30h pristavili MP. Za početak smo bili @umnjak , @aterzin , @xX8Lampard8Xx i ja, da bi posle pola sata, pa sve do 23h ostali samo Alex i ja.
U grubo smo sračunali da smo dobili preko 75% partija, a zahvaljujući tome konačno sam i ja ugledao GOLD rank!
Šta bih posebno istakao? U većini partija smo nas dva junaka bili na vodećim mestima! Za njega je to stara stvar, ali za mene je obično rezervisano dno tabele. Heh, sinoć malo - malo pa screenshot!
Evo nekoliko sličica i video klipova, a ja jedva čekam da vidim Alexov klip (no homo) u kojem je uspeo da veže 18 kill-ova ZA REDOM!



<iframe frameborder=“0” webkitallowfullscreen="" mozallowfullscreen="" allowfullscreen="" scale=“tofit” width=“640” height=“365” style=“max-width:100%” src=“http://xboxdvr.com/gamer/neshaninja/video/13775480/embed”></iframe>
<iframe frameborder=“0” webkitallowfullscreen="" mozallowfullscreen="" allowfullscreen="" scale=“tofit” width=“640” height=“365” style=“max-width:100%” src=“http://xboxdvr.com/gamer/neshaninja/video/13775491/embed”></iframe>

Neso za klipove imassajt xboxclips.com ili xboxdvr.com ne moras da kacis ovamo direktno.

Znam za to, ali lakše je kada ih odmah ubaciš u post, pa ko hoće pogleda.

Sinoc smo bas bili Hardcore… Neso zaboravio si Kevin-a, naseg nesudjenog Fireteam drugara. :smiley: A taj Assassination animaciju sto imas, odlicna, nisam tu jos video.

Inace evo mog Running Riot clipa od sinoc, zavrsilo se na 18 om killu nazalost jer sam postao alav pa uleteo medju dvojicu sa snajperom. :?

http://xboxclips.com/ph1beropt/581e708c-0b44-4d60-a700-f3306689cdb2

Sutra krećem samo sa Halo video uradcima na svom kanalu, do daljnjeg. Pa ako koga interesira, neka baci oko tu i tamo, nemam iskustva za igranje, ali showmanship je na vrhuncu! :smiley:

https://www.youtube.com/channel/UCLoQJQGUiF2KVgnUM9XDlSw

Ko bi rekao da je ovo u Forge-u odradjeno.

Ali to je bukvalno replika cuvene Halo 2 Pit mape, koju smo igrali i u trojci i cetvorci. :smiley: Ja je obozavam. :smiley:

PS> Voleo bi da sam pre Mario mape znao da moze da se ulazi u cevi i da ne moze da se skace u plavo.

Neso racunaj da smo mi igrali 3na3, da je 4na4 totalno bi drugacije bilo.
Ovo je jedna od najboljih mapa iz Halo 3 i 4…
Doduse vise je radjena po mapi Pit iz H3 nego Pitfall iz H4, jer se vidi po nekim prolazima, i npr kod sword-a nemas ono ****** da te podigne sa donjeg level-a na gornji vec je zatvoreno kao u pit mapi iz 3ke… Uglavnom ekstra mapa, i ovaj forge 2.0 je milion puta bolji od onog starog, mislim vidite i sami sta sve ljudi prave s njima…
Voleo bi da neko odradi Nuketown iz blops :slight_smile:

EDIT: Pratite kanale na yt Ready up live, Halo Follower(ovo svi vec znaju) i tu ima gomila forge mapi pa ih mozemo skinuti za sekundu. Takodje na redditu ima dosta mapi /r/halo

noob pitanje: kako se skida forge mapa?

Ja nisam nista skidao a sve mi je sljakalo sinoc. Dakle jedan skine a drugi uzivaju. :smiley:

Meni su se obe mape svidele, šalu na stranu. Mario mapa je otvorena i nema tu štekanja, sve je na otvorenom, pa udri. Ona druga mapa jeste bila prevelika za 3v3, ali je opet dobro dizajnirana, oružja su dobro raspoređena po mapi i ima dovoljno mesta za kretanje. Lepo je što dozvoljavaju ove mape lako da se ubacuju i koriste, dosadile više iste mape :slight_smile:

Skida se tako sto dodate tog nekog ko je napravio mapu za prijatelja, dok ste u Halo kliknete X pa na friends kod njega udjete u map variants i skinete, skine mapu za sekundu bukvalno.

Dvije Slayer partije live uz komentar. :wink:
<strike></strike>

Imas invite za sat vremena. ocemo i mi da izadjemo na televizor. :slight_smile: