Halo 5: Guardians

E, mislim da sam dobio bio od nekog invite, al jučer sma pao na poslu po stepenicama, mislim, na zadnjoj se posklizao a nosio sam kutiju, i leđima direkt na rub. Bio sma sav ukočen i sve što sam mogao je gledati netflix. :smiley: Možemo popodne ponovit ako budete online. Svi na telku! :smiley:

Slikaj nam cover :wink:

LOL


Ajmo se igrat! :smiley:

Koliko je bila igra ?

Oko 30€. Ebay ftw

E da, ja vas ovdje imam trojena friend listi, vladanraven, shevalark i stout master. ako igra jos vas nek me dodaju na f1uman.

Nema nikog da vidi :frowning:

Neko bi rekao da kampuje, a on samo primenjuje Ninja taktike… :slight_smile:


I dok sam ja tamo “kampovao” i ček’o protivnika da prođe, Alex me spičio metkom! C c c…

Samo mi reci jel ti na ruskom zvuk? :smiley:

Vrlo je moguće.Ja imao halo4 na njemačkom cover I igra sinhronizovana na isti jezik

Haha. Sve je na engleskom meni. :smiley:

Verujem da je tako generalno na svim ONE igrama, zbog region free price. Meni su svi diskovi kompletno nemacki, a ukoliko mi je system stavljen na USA u settings, onda je sve na engleskom. Kada prebacim system region na Nemacki, automatski je i igra komplet na nemackom.

Da, bit ce. Ja sam narucio iz ruskog game shopa putem ebaya. Vise manje ako zelim hard copy uzmem ga od nekud sa ebaya, s tim da bez obzira pitam dal je na engleskom il nekakva sinkronizacija, za svaki slucaj. Tako da sam provjerio prije da je na eng. :slight_smile:

Ninja, zakasnio sam. 4 minute! Vrati seeee! :smiley:
Sutra cu se pridruzit, dosao sam kada ste taman prestali. Isprike sto vas je bilo 7. :confused:

Presao sam kampanju na Legendary Solo.
Nije nesto specijalno tesko osim Warden Boss-Fight-a na 14lvl.
Nakon drugog igranja kampanje, a u medjuvremenu sam pogledao sve cutscene iz Spartan ops, i seriju Fall of Reach stvari su mnogo jasnije, i igra je mnogo laksa za pratiti, odnosno sve je jasno kao dan. To, uz nedostatak game modova su 2 jedine mane ovoj igri. Prica je lagana za ispratiti ali kad znas mnogo siri Halo Lore, a neko ko je uzeo da igra igre samo, zbunice se i nece mu pola stvari biti jasno u 5om delu. Druga stvar game=modovi poput king of the hill, oddball, infection, fiesta, headhunter, richoshet… mnogo fale ovoj igri, koja je previse competitive. Da bi bio uspesan u ovoj igri moras da si maksimalno u try-hard modu, ne smes se opustati ni sekundu i koliko to moze da bude dobro, toliko je i lose. Fali social playlist-a, uz vec pomenute modove.
Sve u svemu, veoma dobar Halo, meni i najbolji MP u poslednjih par godina, uz BF4. Ovo pisem posle 215h u igri, a cenim da cu igrati bar jos toliko.

Sa igrom stiglo mi je ovo? Moze pomoc s obzirom da je i code prilozen.

14 dana probna verzija xbox live gold-a.

******. :smiley: Hoce ko?

Inace bi uzeo, ali posto je jedini razlog zasto nemam uplacen live ljenost i skrtost, neka uzme neko kome treba.