Halo 5: Guardians

znam ja. hint: zove se Uros.

Ja mislim da je to Batman, al mu loše da se potpisuje kao Batman, pa kao LorenKo :lol:

Skriva svoj indetitet

Najbolji assassination ikada…kako sam ga samo pojahao :smiley:

<iframe frameborder=0 webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowFullScreen scale=“tofit” width=“1200” height=“680” style=“max-width:100%” src=“http://xboxdvr.com/gamer/ProErtanTarik/video/14525392/embed”></iframe>

Sinoć i preksinoć luda kuća na Live-u i Halo 5 mečevima:

Bilo je odlično zezanje,stefi nam je pomogao u dosta mečeva ali jednostavno fali nam elite :wink:
Ali može I ovo da posluži


Jedna ekipa je igrala do nekih pola 11 sinoć, ali čujem da ovi što su ostali, posle mene, imaju čime i da se pohvale?

Elem, evo dok sam ja bio šta je vredno pomena:

Sinoć sam užasno odigrao,na sve to problemi sa adsl I kako da čovjek ostane smiren kad plaćaš nešto a ono malo radi a malo ne :frowning: Tačno treba otići odavde

Ajde ajde…biće bolje večeras…

Mene ste uhvatili sinoć taman došo s posla gledat malo serije. :slight_smile: Ovaj tjedan radim popodne pa onda… Ali to znači da mogu igrat tipa do 3 ujutro ako treba. :smiley: Danas sam ranije doma pa se vidimo oko 20h. Pive mi se već lade.

Čim vas nema, krenu partije života! :smiley:

Jer igras protiv svog skill levela. Zato je najlakse sam, mi smo previse rastrkani po divizijama, od silver do platinum i sad je stefi diamond al na silu…

Meni treba social playlista pod hitno, poceo sam da gorim kao kad igram fifu.

To svima treba, ali 343 toliko sporo ubacuje stvari u igru, tako da nije ni cudo sto je uvek od 8-10 mesta na listi najigranijih igara na live. A moglo su lagano da budu 3-4, iza fife i cod-a.

Ja sam u krevetu već 7-8 dana. Imam užasnih problema sa leđima. Ne mogu da sedim duže od par minuta, pa onda ni ne igram ništa. Juče sam probap iz nekog “ležećeg” stava, ali nije to TO.
Danas mi je već dosta bolje, pa se nadam da ću moći da vam se pridružim uskoro…

Nisam znao da su zdravstveni problemi,prije bih očekivao da si od suvog mesa I kobasica dobio povišen pritisak ali dosta nas muče leđa valjda zbog smanjene fizičke aktivnosti.
Brz oporavak I povratak u firetim

Neko napravio svoju sobu u forge-u :smiley:

Ako je tako druze preporucio bi ti da jos mirujes, bar nedelju dana, ima vremena za igranje, a za ledja ti je najgore ako dugo sedis, najbolje da se sto vise kreces, ali ne forsirati cim te zaboli vratis se u krevet…sad ne znam kako ti je to jako, ali govorim ti iz licnog iskustva…

Based on your feedback, we’ve added a new permanent social playlist to Halo 5! The playlist will feature rotating social content, and be refreshed each week.
Social CTF is now live, and we’ll see you in the playlist through the next week (not just weekend)!

Idioti, ne znam sta drugo da kazem… Kladim se da su sledece nedelje snajperi na programu ili neka druga glupost. Zelimo social slayer…