Halo 5: Guardians

Dok grinduješ u video igrama u monotonim borbama pomaže da slušaš neki podcast ili da istražuješ po Twitteru/gafu/ovde/agb/šta god :slight_smile: Lako se desi da ti nešto promakne u tolikoj navali informacija :smiley:

E to nisam znao :slight_smile: Nadam se da će biti uspešna pa da će zaista portovati na konzole. E to bi kupio odmah :slight_smile:

Jaooo ja na Kopu a igra mi se Halo nenormalno a kad se vratim ima da se ubijem od učenja… :’(

Igraj onaj ruski Halo Online. Igrao sam kod druga i ok je, ne može da se uporedi sa konzolnim igrama, ali završava posao ako kriziraš :smiley:

Heh da barem na ovom g*ovnjivom internetu ovde može da se igra mp :frowning:

Ma ja oću Assault!

Ekipa, sutra krećem streamat prvi puta na Twitchu, od 10 do 15h! No da bi se uvjerio da mi sve više manje šljaka, setup i to, danas oko 19h ću krenuti sa jednim testnim streamom na kanalu. Jedno 2 sata, pa da vidim kako se sve to skupa ponaša. Ako budete od volje, slobodno navratite. Nakon toga, igramo svi skupa bjesomučno Halo još do sitnih sati. :slight_smile:

Nadji foru da se cujemo i mi.

problema su dva: 1) zcuk chata ide preko gamepada, a bilo kaHK av gameplay se snima naravno ili sa konzole ili preko monitora. Zvuk chata bi se snimio jedino da nekako ide prejo konzole te nema izvor iz gamepada. Neznam jeli to moguce. Jedino da smo u partyu a ja da nemam u joystick spojen mic, tj ne pričam. Ili da koristimo ingame chat. 2) stream bi trebao, u teoriji trebao biti na eng jeziku, jer je sve na eng jeziku, no uvijek moze ako su tipa 3 tjedno jedan bit po naški, to je najmanji problem. Najveći je ovo pod 1. :slight_smile:

Ne znam za XO, pošto ga nemam, ali si na 360 mogao da podesiš da zvuk iz chata ide preko TV i da se čuje preko HDMI, te je valjda moglo da se snima pomoću capture kartice i da se čuje ceo party kako priča, mada nisam siguran. Vlada je bio postovao kako je povezao ceo sistem da bi se čuo i zvuk iz partyja pre godinu ili dve ovde valjda i vodili smo diskusiju kako bi to najbolje radilo. Probaću da nađem te postove i temu, ako je i dalje ima.

Ti si negde na primorju ? :slight_smile:

Ah, Rijeka! Jedan od najdražih gradova. Bili pre tri godine na Republika festu. Sjajan grad i ljudi. Thumbs up!

:smiley: :smiley: :smiley:

Tim Kupusari FTW!

Sinoc dodjem na live i vidim u grupi ste, reko imaju stream necu da ulazim u party verovatno pun i ne pogleda online rokanje. :slight_smile: dobri ste.

Pozdrav ivi i riverston tv produkciji sa pesmom

Himna Halo igrača! :smiley:

Ti propadas,ti propadas jer se drogiraaas

Highlight od jučer! Full stream na Twitch profilu.

Ne znam kojeg bih izdvojio… Možda oog kamufliranog u tuđoj bazi…