Halo 5: Guardians

Neee :slight_smile:

1 Like

hehe

Igra li neko jos ovo?

Ok, shadow fightera proglašavam zvaničnim dj-em republike. Amin.

Bilo je i vreme. :smiley:

Shadow sine, kad se budemo okupili moja će ruka biti suviše nestabilna… ti ćeš puštati music… to je nekad radio akiris , al on je daleko… iza duge, gde padaju zvezde. Neko visoko mesto. Imaš slobodu, ja ću ti sugerisati samo par puta

Zadnja dva dana sam igrao mp, I slayer mi je I dalje prezanimljiv. Jedino sto se od desetak partija deseilo dva ili tri puta da imam lag. U jednoj partiji bilo je jasno da je do konekcije jednog igraca iz Poljske, dok se desavalo u drugim partijama da ne registruje pogodke kako treba, ili pak poslije jasnog promasaja registruje pogodak.
E sad, posto mi je net 30/20, kontam da nije do mene, ili ovde ipak problem pravi visok ping?

Nije do tebe, nego do geografske regije :smiley: Pošto su serveri u Irskoj, Amsterdamu i Španiji, tako da kakav god net imao, uvek ćeš imati lag :smiley:

usrali su igru poslednjim update-om, ne registruje lepo metke nekad i generalno igra je nikad nestabilnija… ja je ne igram vec 15ak dana, dosta je bilo, bar neko vreme…

Uskoro cu morati opet da pocnem ovo da igram (samo da nabavim napajanje Lmao), uzeleo sam se :smiley:

kao u dobra stara vremena… :slight_smile:

@Djordje1990 opet veceras?

nisam znao da si snimao. javi ubuduce :grin:
al dobro je, nisam se obrukao :muscle:t3:

1 Like

pa kad si se kalio na ps :speak_no_evil:
na xboxu igra krem de la krem :grin:

Ne znam je li neko postavio, može se uzeti Halo 5 free ako se registrujete na sajtu za Monster Halo Energy promo:

2 Likes

Ovo je USA only. Probao sam preko VPN i ne uspevam. Da li je neko uspeo i kako?