Igre u kojima ste najvise "glavili"

Ili Contra i Contra Force u dvoje… Good times…

Zangief :smile:

Ja sam sa Vegom i Guile-tom voleo igrati :smile:

Sa Rusom kod Sagata… baca one magije gore pa dole… ako drzis blok gornja te kaci i skida ti energiju… za donju drzis blok,za gornju pustis blok,samo te preleti… Onda samo skocis prema Sagatu,on uradi “tiger upercutt” na prazno,a ti mu odradis pile drive…To sam jedino ja radio i bio cuven u restoranu “Ada” i u rupi “Kališ” . Slava je,da slavi domacin 100 god,ja malo popio,pa se izvinjavam na ovom retro smaranju…

2 Likes

o da contra na segi :smiley:

Igrali smo neki turnir u pare u Fifi 14, ja mislim… I dobijem Totenhem (na “kocku”)… I posto sam uvek bio jedan od najboljih, oni mi zamene golmana… I tako je umesto Huga Lorisa meni branio Cudiccini… Fazon je sto sam osvojio turnir, a golman turnira je bio Cudiccini (kako se vec pise) :grinning_face_with_smiling_eyes:

Haha. Fifa je zaista nadrealna.

Meni su ostala lepa secanja na Soul Calibur, evo @n00dle ce da potvrdi. Poceli smo jos na PS2. Ali smo igrali sa nekim drugarom koji je toliko kukao - nemoj da koristis ovo, nemoj ono, jeftino je, exploit je… Kad god on izgubi, ti si kriv. Dok Noodle nije jednom eksplodirao i objasnio. Mislim da ga nikada nisam video ljutog osim u toj jednoj prilici. Od tada, svaki put kada mi je do kukanja cujem njegov inner voice i “nemoj da kukas” speech. :smiley:

1 Like

Jedna od igri Super Mario Land na GameBoy-u, ne secam se da li je bila 11 ili je to bila zadnja 12 ta misija, di sam najvise “glavio” , ali bolje da sada ne spoilujem :stuck_out_tongue: .

Secam se GameBoy-a tek izasao kolega ga donio iz Nemacke, dolazio tu kod babe po leti…on meni posudjivao GameBoy a ja njemu Nintendo(NES) :smile:

EDIT:

Evo koji SS sa net-a :

Uploading…

Dobio ga od brata jos 1999 godine, kada smo izbegli sa Kosova, u Kraljevo… po cele dane smo se svadjali ko ce koliko da igra. Tad smo imali samo Nindza kornjace, presli je bar 20ak puta :slight_smile:

Nekada nije bila bitna ni grafika, ni fps, ni rezolucija… Sad smo se svi razmazili :joy:

@von_Brcoos nema slike, nije ti izgleda do kraja uploadalo sliku, probaj ponovo.

Pise mi uploading… :confused: Imam dobar net :joy:

I sto je najbolje, radi kao sat :slight_smile: Mada nemam sada 4 pune baterije da i to uslikam :grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Like

Moj je pregoreo, imam jos nekih par igara za njega, ostale sam podelio.

Tomb raider 4, resident evil 1, silent hill klavir.