Igre za PC, Game patches, Fix-es, DLC i slično

Izasao je Smoke patch pre par dana, a drugar rece da koristi neki Tuning patch. Ja bi isao na Smoke, poznatiji je ( bar meni )

Problem je sad što su svi veliki patch makeri čekali konami da izbaci update+dlc gde bi baza igrača bila dopunjena sa onima koji fale, međutim konami usr0 ko i po običaju i sad ajd što moraju novi patchevi da izlaze, nego ljudi moraju opet da rade već odrađen posao. Ovaj 1.02 je izašao juče i nema trenutno kompatabilnih patcheva.
A ako neko planira da igra svakako bi mu preporučio da sačeka 2-3 nedelje dok izađe nova verzija smokea, i još par normalnih patcheva, jer je sa 1.02 gameplay bolji nego na 1.01. Nema davanja golova na “bockanje” šuta online, i golmani su malo popravljeni.
Još samo da kroz neki naredni srede sudije i to je to, biće igrivo. Bar meni.

Ako neko ima pouzdan link za Grand Theft Auto V za PC sa nekog javnog trackera neka posalje na PM. Sve sto skidam ide sporo kao puz.

Anno.2205-CODEX

E a koja je poenta ovih postova sa nazivima torenta na ovom forumu, otkad sam dosao hocu da pitam i nikako xD

Zar ne idu svi na kickass ili neki tracker ( javni/privatni ) svakodnevno i svakako vide da su torrenti izasli? Ili ja propustam nesto…

Reklama :slight_smile:

Call of Duty Black Ops III-RELOADED

Ohoohooo imam zabavu za vikend [emoji14] i to je to posle gotovo kao i svaki put hehe

I posle pola sata-sat pada delete.

[SIZE=5][SIZE=5][SIZE=3]
Darksiders.II.Deathinitive.Edition-CODEX
[/SIZE]
[/SIZE] [/SIZE]

The Incredible Adventures of Van Helsing Final Cut-RELOADED
[h=1]Call of Duty Black Ops III Hotfix-RELOADED[/h]

**[SIZE=5]Fallout.4-CODEX[/SIZE]
**

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

wait…

aaaaaaaaaaaaa

p.s.

a mehhh nisam igrao prethodne :stuck_out_tongue:

Vladane nemaš prava na komentar jer je svakako nećeš igrati! [emoji14]

Reci mu Eufrate! :smiley: hahaha Vladane, you devil you

more igracu, to sto nisam igrao prethodne ne menja cinjenicu da mi se igra sada…

24GB? Freeleech? 1/3 S/L ratio? Dodji tatici, sada ima da se boostuje ratio :smiley:

hm skinuce se jos veceras ali ako je optimizacija krsh morace ipak da padne ps4 guest.

Gdje ? Daj link, ili dajte neki invite za privatni tracker, umirem sa kickassom :frowning:

Evo i ovde tweaking guide

Gameworks zeza kao i obicno i GodRays onako najgore zezaju. Sa low na ultra 40 fps drop.