Instaliranje GTA V na RGH/JTAG

Zašto svi instaliraju na 100 načina…evo ja ću na ovaj…content mapu DVD 1 ću prebacit u content/16x000000…a DVD2 isto u content/16x0000…tako ste mi napisali gore…ja mislim da bi trebalo radit…

an online user profile is required for this version of the game…please sign in now…RJEŠENO–uključen fake live

Ne znaju ljudi pa dizu prasinu sa vec objasnjenje teme :slight_smile:

Znaci radi? Uraaa

Ne radi sad je problem waiting for cloud i stalno vrti na onim sliama a uključen je fake live -.-[FONT=Arial][/FONT]

A joj sta ce ti fake live? Ja ga ne koristim i sve radi normalno totalno bez problema. Zasto diras tako neke parametre kada ove osnovne zastite(parametri) te zastite od svega i radi normalno, taj fake live zna da propusti na kive i da popijes ban tj microsoft vidi da si modovan ?

uzmi napravi obican profil novi i cepaj to ima da radi… kako to svima bre nesto zakera ja stvarno ne kontam :smiley: ali ne kontam ic zivota mi, hocemo da vam pomognemo ali kazite bre sta to radite tim konzolama :smiley:

Stvarno neznam…napravio sam sve kako sam gore napisa…i kad uključim fake live makne se ovo sign to live ali se onda pojavi ovo drugo waiting for cloud…a igra se lijepo pokrene i onda stane na onim slikama i piše waiting for cloud…i kad radiš sve kako treba nađu se problemu…probat ću disk 2 prebacit u games…možda je to problem…

E ovo sumira sta svaki novi korisnik treba da kaze kad opisuje problem!
Upalio sam konzolu, bio radoznao, usao u dashlaunch dirao ovo i ono, otisao u fsd settings pobrisao putanje i pola fajlova od igre.
Ako dobijete konzolu na kojoj rade igre i posle 2-3 nedelje misteriozno prestanu da rade, priznajte, cackali ste… :stuck_out_tongue:

Ne ne, napravi novi profil kao sto je vlada rekao i vidi da li ce to resiti problem. I kad vec cackas dashlaunch reci nam sta je sve upaljeno (zeleno) i ugaseno (crveno) u njemu.

Nije to sigurno, pre ce da bude da je fake Live nego lokacija drugog diska

ne radi sa ovim da se kreira novi profil…jednostavno neće

Aj uradi ovo sto sam ti rekao

EDIT: Od kad si pitao za prebacivanje preko LAN-a sve mislim da ti to nisi prebacio kako treba, da se tu nesto corruptovalo pa nece da radi. Imas li da pozajmis od nekog fles 16GB, ili jos pozeljnije, eksterni hdd pa da prebacis kako treba to?

Ja sam igru prenosio u komadima po 2 puta pošto nemam hard ali to nebi treba bit problem…ništa nisam prčka po dashlauncheru osim što sam podesio fakelive…ostalo je sve bilo auto postavljeno…evo slike…






Enableuj liveblock i mislim da je resen problem.

Probat ću…što bi značilo ovo u prijevodu waiting for the cloud i na što se odnosi…ja vas stvarno ubijam u pojam a imam želju zaigrat gta 5 :slight_smile: i samo da još kažem ništa nisam prčka po postavkama, po FSD-u…jednostavno neće…sad kad dođem na red za tv probat ću uključit ovaj live block premda mi to ne izgleda rješenje ali neću ništa pričat :x

liveblock ENABLED
livestrong DISABLED

treba da radi

nadji moj tutorijal za LAUNCH.ini prepisi ga bukvalno i napravi po tome resen problem

Nemam više volje stvarno…sve sam ovo napravio i ne jednostavno neće…taj *****i waiting for cloud…

prike odakle si ti? daj da ti sredim to znam da ce da radi :slight_smile:

Nećemo o lokaciji…daleko sam od vas :smiley: imam već 4 igre instalirane i rade normalno a ovo neće…xbox je kupljen prije par dana nov sa JTAG…neznam što radim pogrešno…gta se pokrene normalno ali u donjem desnom uglu piše waiting for cloud…pto je to uopće i zašto služi…oblak i koja pm :confused:

idi u MS DASH (obican dash ne FSD) nadji u system settigns opciju za cloud saving, ugasi to sokocalo, imas negde u opcijama videces vec, takodje UGASI ovo BACKGROUND DOWNLOADS ajde odradi to treba da radi onda

Sve ovo što ste rekli jednostavno ništa…hvala na pomoći i odustajem…već 3 dana probam napravit ali ništa…

Ja i dalje GARANTUJEM da mogu da namestim da radi :slight_smile:

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4