Instaliranje GTA V na RGH/JTAG

pa naravno, quack radi posao…

Quack = complex identicne verzije, ja uvek skidam iso pa onda pravim RGH verziju

Pozdrav ljudi, imam jedno pitanje, sto se igre tice sve radi savrseno, malo je reci da sam prezadovoljan :D, nego ne svidja mi se muzika koju je rockstar ubacio, pa me zanima postoji li nacin da sam po zelji ubacim neke pesme u igru?

good question :slight_smile: znam pre da je na PC bilo moguce… mada sta fali ovoj muzici u igri, komotno ljudi ubacili masu pesama svih zanrova, idem i slusam jednu isti stanicu nema sanse da ponove pesmu…

Eureka! Konacno sam ga napravio !W!
Citao sam u komentarima na trackerima, sinoc dok mi se skidalo, da mnogi ljudi imaju isti problem kao ja i pekacomp, neki su prijavljivali da je problem resilo to sto si stavili fakelive = true u launch.ini, prvo sam to probao, ali opet nije htelo.
Pa sam procitao da DLC treba da se otkljuca sa XM360, a da bi to uradio treba mi xexmenu koji sam obrisao, a da bi njega ubacio trebao mi je Horizon :smiley: Kad sam ubacio to sve, i pokrenuo XM360, stvarno je prvi disk bio zakljucan, ali opet je igra glavila na istom mestu.
Za to vreme mi se skinulo ono, odradio sam s njim sve kao proslog puta, i igra se pokrenula iz prve.
Znaci sa dva trackera sam skinuo QUACK, nije radio, a COMPLEX je proradio iz prve :rock:

Pozdrav
Mislim da sam nasao rijesenje za problem beskonacnog loadinga prije samog pocetka GTA 5 ( quack verzija )
Meni se to isto dogodilo nazalost pa sam krenuo ovako ( sjetih se da je netko rekao da su to u principu DLC-ovi ):
1.DVD 1 - “extracto” samo Content ( odnosno 4 DLc-a )
2.DVD 2 - Iso 2 God = GOd pa u HDD boxa odradio / prebacio:
3.Content\16x0**545408A7 **prebacio 00000002 (tu idu dlc-ovi ) i 00007000 foldere
4.Pokrenuo FSd i dobio samo DVD2 i beskonacni loading !
5.Prebacite XM360 program na vas box 360 ( vjerovatno ide i s Content Managerom ) i skenirajte DLCove + “odlockajte” 4 dlc-a koja Vam pokaze …
6.To je to igrajte …

EDIT :
Eto taman nakon par sati za****ncije ( i taman zavrsim post ) coek iznad mene napise slicno …

eto kazem ja da mora da radi i da se uvek nesto zezne u kopiranju, unlockovanje pali negde ali negde ne jer za to postoji CONTPATCH u launch.ini e sad ako je FALSE onda mora da se manuelno otkljucavaju ako je TRUE onda je to vec otkljucano preko dashlaunch-a tj launch.ini radi otkljucavanje iako sve ostalo prikazuje da je zakljucano

neki su javljali da prvi put kad prebace ne radi obrisu i prebace pet ono radi…

gremlini :slight_smile:

znaci jos pekacomp ostao samo hehehhhee

Ma nisu ubacili mjetal \m/, to im je minus od mene :stuck_out_tongue: :smiley:

Ja sam bar 4 puta kopirao dve razlicite verzije, tek iz petog je proradio :slight_smile:
Verovatno se quack ne mirise nesto sa mojom konzolom, ko sad pocinje sa skidanjem moja preporuka je da skine COMPLEX, em je zipovana pa imate manje da skidate, em mozda quack bude zezala i kod vas.
Mora i pekacompu da proradi, neka pokusa sve ovo sto sam ja napisao u prethodnom postu, ali drugim rasporedom :slight_smile:

@Stojke92

e jbg neko ce da kaze nema narodnjaka pa minus ko vrata :slight_smile: pa ne moze tako, ima rock neki tvrdji malo ponekad puste…

problem je u tome sto na mojoj konzoli neće da pokrene igricu i stalno me vraća na onaj deo sa testiranjem konekcije. skinuo sam igricu već otpakovanu u .god formatu i prebacio na hdd konzole… zeljno iscekujem vaše odgovore i sugestije… :smiley:

prebaci se u temu za instaliranje GTA V na RGH konzoli, ne moze GOD format da radi, moras onako kako pise tamo, nemoj vise ovde da pises

Kako onda meni radi bez problema GOD format(oba diska)?

brate ne znam vise… jedni kukaju drugima radi… ocigledno ima nekih problema

Nemaju svi isti FSD, kernel, podesavanja i verziju igre.

Hm, da nije nesto cackano u dashlaunchu? Nije verovatno, ali kad pita za test connection igra…

radi sve ok, samo taj problem sa sporijim ucitavanjem tekstura, objekata…
pa me zanima da li mogu npr narezati drugi disk i tako igrati igru, ili uzeti eksterni hdd i na njega staviti disk 2 ne bi li se normalizovalo ucitavanje…?? trenutno mi igra,disk 1 i disk 2, stoji na internom hddu

pa gde ces brze od internog harda :slight_smile: pomiri se sa time to je sto je… dvd ti cita sporije nego hdd, externi takodje sporije nego interni ali brze nego dvd

Here’s why you shouldn’t install GTA 5’s second Xbox 360 disc | Polygon
sta sa ovim? meni je, a verujem i ostalim ljudima, kao na desnom snimku… :confused:

Uspeo sam konacno da pokrenem igru. Znaci sve moguce stvari sam probao i nije htelo i onda sam pokusao ovo i uspelo je iz prve. Evo objasnjenja za one koji nisu uspeli da pokrenu. Jako je jednostavno i varijanta je sa ISO2GOD+HORIZON i to sve na USB FLASH disk:

Instalacija svih fajlova ide na USB Flash disk 32GB (u pitanju je Transend disk)

Otpakovati sa Xbox Backup Creatorom sa diska 1 fajlove, ali samo iz content foldera.

Startovati HORIZON program

1.Fajlove iz content foldera sa diska 1

545408A700000000
545408A700000001
545408A700000002
545408A700000003

prebaciti u Horizon program sa komandom INJECT
i sacekati par minuta da ih ubaci na USB Flash disk.

  1. Pokrenuti program ISO2GOD i ubaciti disk 2 u njega i sacekati da ISO fajl napravi kao GOD.
    Kada se zavrsi imacete:

folder pod imenom: 7AA7931FF6863459F017.data

i fajl: 7AA7931FF6863459F017

  1. Uzmite fajl: 7AA7931FF6863459F017 i ubacite u program HORIZON sa komandom INJECT i sacekajte nekoliko minuta
    da ubaci fajl na USB Flash

  2. Ubacite USB Flash disk u XBOX, upalite XBOX i kada se podigne idite u Freestyle File Manager.

  3. Pronadjite putanju:

USBMU1:\Content\000000000000000 (16 nula)\545408A7\

otvorice vam se 2 foldera:

0000002
00007000

Kliknete na folder:

00007000

Otvorice vam se:

jedan folder sa imenom: 607644C380505A709E28

i jedan fajl: 607644C380505A709E28 (od 44.0 KB)

  1. Pokrenite fajl 607644C380505A709E28 (od 44.0 KB)

i igra ce se bez problema startovati.

Posle cete imati registrovanu igru u XBOX home u sekciji Games odakle mozete kasnije da je pokrenete.

to sto si ti opisao u 200 reci ja sam rekao Darkozi-ju da uradi i isto je uradio, ali si ti zakomplikovao sa Horizon-om koji je u svemu tome nepotreban… ali ok ako tebi tako radi wooohooo :smiley: