XBR Forum XBR Shop Recenzije YouTube XBR Radio

iPhone X

iphone
mobiteli

Da…al recimo do 90% ide normalno. Pa do 50% ubrzano…pa na 50% stoji duze vremena. Pa normalno sidje na 20…od 20 do 1 za 10 minuta…i onda na 1% stoji i satima :joy:

Par puta ga svuci skroz dok se ne ugasi pa ga puni cijelu noć, trebalo bi da se nakon toga sve vrati u normalno stanje, dešavalo se i meni da counter poludi.

Probao…svaki dan ga koristim dok se ne ugasi…stavim na punjac i ne diram do jutra. Devojka kupila isti dan, ista porudzbina sa amazona i njoj nista…3% wear lvl
Ja kao da silujem taj telefon :joy: a nisam 3 igre na njega instalirao

otisla baterija brate moj. nema dalje

@Marko96

ovo ti je last resort. probaj. ako se ne vrati menjaj. Isto sam i ja radio, nije urodilo plodom

Prometio sam da i “stuca”…sa widgeta na homescreen kad prebacim zakoci malo…ali to mi deluje vise kao software issue, jer nikad pre nisma imao problem a baterija je sjebana vec duze vreme…
I frejmovi mi opadaju u UI kada menjam aplikacije…a u aplikacijama sve savrseno radi…nije mi ni najmanje jasno zasto

za apple uredjaje nije bitno gde si ga kupio da li u bangladesu pa odneo u servis u srbiji ako nije prosla prva godine garancije ovlasceni apple servis ce ti to srediti…

Lepo mu program rekao ima 62% znaci ako 24h radi baterija njegova radi 16h maksimum… otisla…

Pravo u servis.Mislim da je kod većine ozbiljnih proizvođača međunarodno priznata garancija a ovo za bateriju je i sam apple pozvao korisnike