Kako vam izgleda homescreen?

Nice one :slight_smile:

neverovatno koliko wallpaper vadi situaciju :slight_smile:

Zedge je dobar za wallpapere ali cim ih poskidas brisi ga jer je aktivan stalno i zdere memoriju

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Sta je ovo nema nijedan iTelefon? :slight_smile: Valjda sto svaki uredjaj izgleda isto. :smiley:

Ajde daj link odakle skidas pozadine :smiley: Bas su dobre…

A iPhone…SVI SU ISTI :smiley: Costumization level 0 :smiley:

Kako lepo legao wallpaper hehehe

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Samuel L. Jackson-ov screenshot 100%

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Jel imas predatavu sa kojim widgetom je to radjeno ?

Sent from my HTC Desire X using Tapatalk

Explicit zooper widget

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Ponovo sam se igrao sa telefonom i zavrsio prvo sa ovim skyrim homescreenom



I nakon toga ovo :

Ko kaže da su svi iAparati isti :slight_smile:


Nisam puno želeo da “pimpujem” ikonice, ali su iste kod mene osenčene.


Ja ne odustajem od minimal dizajna :), jos uvek sam u potrazi za ikonicama, a onda cu widget tek hehehe

Za sada DAB Icon pack

I takodje DOMO Icon pack

E da notification bubbles na ikonicama zaboravih na to :wink:

Kako sam se razocarao za Flazing icon pack sto izgleda ne radi ma ART no sredicu ih ja da rade hehhee, tipicne flat ikonice, naci cemo da radeeee

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Baci pogled na Voxel icon pack…mislim da ce ti ici dobro uz minimal design

E da ona je flat, pomesao sam Flazing je brushed dizajn

Probao sad i Morena sto je Rocknrolla predlozio, super su

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Ja trenutno koristim taj voxel pack…nema svih ikonica, ali snalazim se…npr, nisam imao ikonicu za neku igru, pa samo u editu ubacim ikonicu dzojstika, ili nisam imao za radio :O, pa sam ubacio neku drugu ikonicu koja podseca na to…

Pa to je problem free packova jer imaju maltene samo osnovne ikone, ovi drugi nijedan pack ispod 20 MB heheh po 1000+ ikonica uvek

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Ma nemaju ni sve osnovne…sad cu da vidim kakav je morena…ne znam sta da radim sa lock screenom -.-moram da ga menjam… pokusao sam magic locker da instaliram al on mi zahteva da bude njegov nek defult home screen a imam novu launcher…i sad ne mogu da obrisem

Evo ti morena pack

And btw new simple widget heheh a Dash Clock ode na lockscreen posto tu cuci kao dupe na nosu :slight_smile:

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Dobar je pack, instalirao sam ga…sve ikonice mi je pokrio sem slagalice, asocijacija i pocket socera…mada i njih lepo “urami” pa izgledaju kao da su odradjene…samo mi ubacio neki lock screen samo ne znam koji…nervira me kad ubacim stock pa prikazuje pozadinu, ikonice widgete i gluposti od stock launchera …

Meni je stock sasvim ok, ne diram ga…

Cekaj sta prikazuje u pozadini, pa iskljuci to…

Ja imam samo jedan widget koji mogu da obrisem naravno i lock handle i to je to kraj

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk