Ko šta vozi i šta bi voleo da vozi?

Subaru Impreza (malo nabudzen0 bas onako ko stvoren za mene

http://www.importtuner.com/features/0607impp_03z+2004_subaru_impreza_wrx+left_rear_view.jpg

http://www.modifiedcars.com/pix/cars_large/26355_65501.jpg

U principu bolja mi je ona origionalna Impreza (dok nije postala ‘hecbek’ mada i ova ova je zaista dobra, pogotovo malo tjunirana verzija )

nisam preterano upucen u punta ili corsu, mozda za te pare ima dobrih, ali sam prilicno upucen u 206-icu.

206-icu ako kupujes, nemoj za ispod 4-5 hiljada, jer su suvise matore i lose. 206 se ne isplati ako nije novije proizvodnje i dobro ocuvana.
a ako nadjes dobru onda stvarno mozes da uzivas dugo sa njom.

suvise dobro poznajem 206-icu, vise nego sto bi voleo :stuck_out_tongue:

Gledam i listam ovu temu, i polako shvatam kako se nista u kola i motore ne razumem.
Nisam ni siguran da li govoris o Peugeot 206 :smiley:

Aj nadji i meni takvu ponudu, kupio bih odmah! :slight_smile: Sve sto sam gledao bilo je 5,6k ili ona fora za novog 6500 ali bez ikakve opreme…

Listaj Halo oglase i Auto oglase, to je u sustini smor i ici ces da gledas silna kola dok ne naletis na nesto sto valja, posto svi masovno kad ih pitas u kakvom je stanju - svi kazu sve full, a kad odes na lice mesta i vidis neku kantu, koja je po njemu savrsena, dodje ti da ubijes coveka. Ona i njen muz ( kome je dodatni posao lakirer za kola ) su oko 3 meseca trazili dobar primerak i na kraju ovaj nasli, trazio je covek 3400, na kraju mu pljusnuli 3k e na sto i pristade covek.

Ok, hvala na savetu… ako ti slucajno naletis na nesto obavesti me :slight_smile:

Tek sam sada video post :slight_smile: Da slazem se, gledao sam nekog pezoa lik mi nudio za 2800, ja otisao da pogledam kola ono raspad :slight_smile:

ja vozim audi 100-tku 93 godiste , 2300 kubika :stuck_out_tongue:

Izmedju 3 i 4 godine je star, ne znam tacno.
Isti je kao sa slike, samo sto mi je unutra crna koza.
Inace moj auto iz snova je verovatno neki americki auto, tipa Kadilak, Dodge (stariji modeli) …

PS
Passat nije moj lol :smiley: Cale ga vozi jos uvek.
Tbh, ja ga ne bih ni vozio - Mnogo mi je glomazan :rolleyes:

Sta ti fali :), super je passat (i ako nijesam fan VW), mada istina da je glomazan.

Voleo bih da vozim Audi s8 osam onako matiran crni a ni suzuki hayabusu nebi odbio!

Vozio sam donedavno golfa dvojku 1.3 b+p, pa sam prešao na slično, za nijansu jače - golf V 1.4 b+p, 2007., pet vrata, 45000 prešao, 6400e plaćen… Ima i bruku neke opreme. Ako kažete da lažem i ja bih vam povjerovao da sam na vašem mjestu… :smiley: Ali ozbiljno, ne šalim se.

Nedavno sam vozao Passat CC i Insignia (zvjeri od auta). Oba su bila dizalasi samo sto sam s Insigniom dobio kaznu (radar me uhvatio) tj. nisam imao osjecaja za brzinu, CC je malo neudoban dok je insignia OK

I onda sjednem u moj Fiat Marengo 1.9 JTD (teretni dok je Marea putnicki) i uzivam :slight_smile: oko 6l na 100km za mene studenta je extra XD

Trenutno voleo bih da vozim Skodu Octavia-u Diesel. Ako neko hoce da mi je pokloni neka me kontaktira preko PM-a!

extra tema :slight_smile: xbox, kola… jos samo neke slike golih riba da ulete i nema potrebe za ostatkom interneta! :slight_smile:

ALFA 159, 1.9 JTDm 16v

Svaka čast na izboru auta iz snova… Nissan GTR je najopasnija sprava :smiley:
Inace kosta duplo manje nego bilo koji Ferrari, Lamborghini itd… a ide bolje (od nekih)

Kada bi mastali ovo bi mi leglo kao budali samar…

Nissan Skyline eh…

samo cujte ovu uspavanku :

A inace kada se probudim,vratim u realnost i osetim da su mi noge hladne,umijem se i sednem u ovako nesto:

Jbg nekome je zivot majka a nekome maceha… :smiley:

ma…samo polako… nije ni Paul Walker krenuo od Skyline-a!

Vozim skejt i bmx.

Jeli akiris kako te služi stilo, čujem da su mnogo kvarljivi, po pitanju elektronike pogotovo… Došlo je vreme da se uzima drugi auto, vectra je već ostarila… :slight_smile: