Koje mobilne imate ili ste imali

Sve te igre su bile super a neke su jednostavno bile trash. NGage i danas živi kao platforma za igre u novijim Nokijinim smartfonima.
Inače sa ostale postove: Sve je stvar ukusa.

Stvarno ne volim ljude koji pricaju napamet. Pogledaj dole sliku sto je Akiris okacio. A i dovoljno je imati u rukama iPhone makar na 5min, da osetis “savrsenstvo”.

Niko ovdje ne priča SAMO O TOUCHSCREENU.

A niko ne prica ni SAMO O IGRAMA…

Uostalom otisli smo u debeli offtopic,ovde je pitanje sta imate od telefona a ne sta je bolje i koliko bolje…

telefon je napravljen svrsi pozovi i javi se kada te pozovu!
Sve ostalo je izivljavanje to i ja kazem koji imam 3Gs. Nokia n97mini nikada gori ekran i ekran na dodir u zivotu nisam osetio i vrlo spor system, Htc je dobar ima nedostataka ali je Ok i kupio bih ga.
Nokia vreme ju je pregazilo…

Kupis telefon da pozoves i da se javis obicno!!! dok je danas to stvar prestiza vecini ljudi meni je to hobi volim da imam takvu stvar i daradim svasta sa njom, kao sto neki imaju foto aparate, skupljaju originale DVD filmova, markice …

Ne zaboravimo svrhu mobilnog aparata i telefona!

Od pre nekoliko nedelja Nokia X3

Hahah,u kom smislu SVRSI?

Vidi se koliko si upoznat. N-Gage servis je mrtav vec mesecima.

Trenutno imam Nokiu E71, uzeo je za jako nisku cenu, tek da okusim punu qwerty tastaturu. Ubrzo je menjam za E51, što je korak unazad, ali sam lično shvatio da mi više od takvog telefona ni ne treba. Čvrst, brz, ima dobar kalendar. Wi-Fi itd je samo plus.

Mislim na to da se i dalje igre mogu igrati. Servis jeste mrtav ali se igre mogu igrati.

Imao sam 3gs na vise od 5min i osetio sam sve ali SAVRSENSTVO NE daleko je iphone od savrsenstva

Nije dovoljno ni pola sata da bi čovek uvideo šta je savršenstvo. Po meni, iPhone 4G, koji je pre dve nedelje pronađen (gizmodo.com). Ima mnogo bolji dizajn (po meni manje pederski) i iPhone OS 4.0, što je još bolji. Dakle, to će tek biti savršenstvo, po meni.

Iphone OS 4.0 ce biti stvarno badass ispravice vecinu nedostataka koji su se javljali na proslim verzijama a jedna koja ce verujem i najvise obradovati sve ljubitelje Iphone-a je Multitasking mogucnost koja je toliko falila u ranijim verzijama… Ali je i sa druge strane steta sto ce ovaj novi OS u potpunosti moci da podrzi samo Iphone 3Gs dok ce kod 3G i 2G modela izostati neke vazne funkcije kao sto je gore navedeni multitasking…:frowning: Losa vest za akirisa i ostale korisnike 3G modela…

Napokon multitasking koji moj fon ima a iPhone nema…Još samo da iPad i iVar dobiju MT …iPhone 3G se zvao 3G jer je imo podršku za 3G mreže a iPhone 4G je sve fejk jer kolko znam 4G mreže ne postoje…

  1. februara 2010 je pustena prva 4G i to u Estoniji !?!?!?



U telefonima imam najvise muziku,vrlo malo igara i ostalog xD…btw prodajem ovaj drugi,pa ako nekog zanima…

@ illusion

Samo da te ispravim. OS 4 ce podrzavati Iphone 3G i Iphone 3GS. Samo 2G nece moci. Imas na oficijalnom Apple-ovom sajtu, kako, sta…

Ma nokia je ZAKON! :D:D:D:D:D

da kicba ali multitasking ce podrzavati samo 3GS, o tome ti je covek pricao…

iPhone OS 4 Compatibility

iPhone OS 4 will work with iPhone 3G, iPhone 3GS, and the second- and third-generation iPod touch this summer, and with iPad in the fall. Not all features are compatible with all devices. For example, multitasking is available only with iPhone 3GS and the third-generation iPod touch (32GB and 64GB models from late 2009).

Tek sad vidim. Jbg :frowning: Mada sa druge strane kad pogledam, meni ni ne treba multitasking. U stvari ipak treba ponekad.

Ala ste ovu oziveli temu. :slight_smile:
Mislim da se previse raspravljate oko obicne stvari zvane mobilni telefon. :slight_smile:

meni je trebao samo ako gledam/igram nesto pa mi stigne poruka na koju hocu da odgovorim, pa moram da izlazim iz svega. Na srecu SMS Quick Reply je resio sve…