Kupovina igara preko interneta

Da ali su mi trazili da azuriram adresu i ono stoje samo cetiri zemlje, ja narucio igricu sa Zavvi, i ono pise ocekivan datum dospeca naredni.

E mail koji mi je danas stigao :wink:

Your order from zavvi has been dispatched and will be with you shortly!

Please retain this email as your proof of purchase.

Salju i dalje najnormalnije za one koji su imali nalog, poslat mi je juce blu ray film sa Zaavia. Ako hocete da menjate adrese, brojeve kartice ili bilo koje druge podatke, samo idete na edit, izmenite sve sto hocete, ostane vam Srbija od podataka i rokaj.

Sve je regularno, meni je poslat u sredu paket. Registrovan sam odavno pa nisam siguran kako je za nove korisnike ali moju adresu i podatke dobro znaju.

Na zavvi.com vratila se Serbia na listi zemalja :slight_smile: novi korisnici mogu da naruce.

Ja sam uzimao neke igrice preko NonStopShop.rs - Internet prodavnica: Tehnika, Ku

Ima li neko iskustva sa Play-Asia ?

da ima ,sta te zanima :slight_smile:

Uobicajeno. Koliko obicno treba vremena da stigne posiljka ?

A to,uh oni su po tome bas extremni od 5 dana pa do dva meseca - iskustvo sa jedno dvadesetak posilkji,znaci svasta mozes da ocekujes …

Valjda nece toliko da gnjave. Odmah sutra sam dobio obavestenje da je posiljka “shipped”, a i nema nekih praznika u skorije vreme. :[

@verterdegete Kod njih ti je neki prosek cekanja 3 nedelje

P.S. Ali kao sto kaze Argo Kindu zna se desiti da cekas i po dva meseca.Ja sam pre narucivao od njih ali u zadnje vreme su pre skupi iz UK mi je puno jeftinije a i tri put mi brze stigne.

Pretpostavio sam da ce ici malo duze al ovi ga preterase. Znam da je Hong Kong daleko, ali majku mu, ne dostavljaju parobrodom vec avionom valjda. Hebi ga, samo sam kod njih nasao Bioshock 1.

Meni je sa Play Asia stiglo za nekih 15 dana.

Ma dobro,neverujem da ces biti bas takve nesrece pa da te pogodi 2 meseca da cekas.Ti kazem racunaj si prosek 3 nedelje.A i kad pogledas i iz UK se zna nekada desavati da cekas od 14-21 dan sve ovisi.Ne bediraj se!

Jel dobra Visa Internet Kartica Komercijalne Banke…xDe
Izrada je 200 din i nemoras da imas nista na njoj…

Obozavam Zavvi. Narucio sam neku knjigu 20. Jula (Usually despatched within 2 working days.). Bila je u “Awaiting Stock Pick” statusu do 29. , a sada je u “Awaiting Despatch”.

:headbang:

Ja sa zavvi-ja porucio Batman AA i igra je bila “dispatched” jos 12-og Jula i evo jos uvek nije stigla :S

Zavvi to je thehut to ti je jedno te ista firma samo sto je stranica na zavvi-u malo drukcije dizajnirana ali jedno te ista pasta.
thehut:Xbox 360 - Cheap Xbox 360 games, Xbox 360 game offers - Free delivery | TheHut.com

Ja sam juce narucio duksericu sa zavvi-ja… mozda se malo previse kockam sa nasom carinom, ali je cena duksa bila jako povoljna. Ako neko ima iskustva sa kupovinom garderobe preko zavvi-ja bilo bi lepo da napise svoja iskustva.
Elem, pisem i iz sledeceg razloga, u petak ujutru sam narucio duks, i stigao mi je mail posle dva sata da je “artikal” u skladistu i spreman da se posalje ali je doslo do problema sa placanjem :hm jedna od onih voodoo situacija s obzirom da stalno kupujem istom karticom i imam 50 evra na njoj, ali jednostavno ne mogu da izvrse naplatu. U svakom slucaju u nedelju ujutru sam platio drugom karticom… na sajtu kaze da uglavnom skidaju pare pred samo slanje paketa, a pare su mi skinuli u nedelju ujutru, medjutim evo prodje ceo danasnji dan (prvi radni) a jos nista nisu poslali iako pise da imaju u skladistu i da salju u roku od 24 sata.
U svakom slucaju obavesticu vas kako je prosla ukupna kupovina sa sve carinom, pa ce mozda nekom znaciti za u buduce ako bude narucivao garderobu preko zavvi-ja.